Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylkoja

Nie mam nic wspólnego z polakami oprócz języka

Polecane posty

Gość tylkoja

kultura mnie nie kręci, mentalności często nie rozumiem, udawanej religijności też nie, co prawda ten sam język ale jednak nic wspólnego, często po prostu polaków nie rozumiem, może ze mną coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupa rodzynkowa

jak nie uchlewasz ryja codziennie, nie narzekasz i nie zazdrościsz sąsiadowi to nie jesteś polak, to fakt, wścibska kultura którą trzeba omijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
6 godzin temu, Gość zupa rodzynkowa napisał:

jak nie uchlewasz ryja codziennie, nie narzekasz i nie zazdrościsz sąsiadowi to nie jesteś polak, to fakt, wścibska kultura którą trzeba omijać

Zgadzam się. Ale poznałam tez cudownych Polaków za granica takich zupełnie niepolskich. Zupełnie inna mentalność od całej reszty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hok

Obywatelstwa można się pozbyć, ale mentalności nie. To siedzi w genach i jest wyssane z mlekiem matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brumm

No to po co tracisz tu swoje zycie? Trzeba byc uposledzonym, zeby tracic czas w miejscu, ktorego sie nie cierpi i  na forach z ludzmi, ktorych sie nie znosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka
6 godzin temu, Gość Ola napisał:

Zgadzam się. Ale poznałam tez cudownych Polaków za granica takich zupełnie niepolskich. Zupełnie inna mentalność od całej reszty. 

rodzynki w cieście się zdarzają ale to jednostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloki pokomunistyczne
1 godzinę temu, Gość brumm napisał:

No to po co tracisz tu swoje zycie? Trzeba byc uposledzonym, zeby tracic czas w miejscu, ktorego sie nie cierpi i  na forach z ludzmi, ktorych sie nie znosi.

raz na czas igłe w stosie siana się trafi, nadzieja umiera ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×