Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewelina@123

Okres mi się spóźnia

Polecane posty

Witam. No więc tak jak w tytule okres mi się spóźnia, dokładnie 4 dni 😞 nie wiem co w tej sytuacji robić, jestem trzeci dzień zestresowana i nie śpię po nocach 😞 Mam 28 dni cyklu, co 21 dni okres który trwa 7 dni, zazwyczaj jak okres mi się spóźniał to były to max 2-3 dni, wczoraj już chodziłam poddenerwowana strasznie i ciągle mi się chcę ryczeć ,ponieważ nie planuję z narzeczonym ciąży bo pobieramy się 22 czerwca 😞 Kochamy się zawsze bez zabezpieczenia odkąd jesteśmy razem (3 lata), pilnuje bardzo dni płodnych i najbliżej nich kochalismy się dzień po ...zaznaczam że nie raz robiliśmy to w ciągu 3 dni gdy miałam dni płodne i nigdy nie zaszłam w ciążę co najwyżej spóźnił mi się tak jak pisałam wcześniej max 3 dni...mamy też ostatnio bardzo dużo stresów związanych z weselem ,czy to może wpłynać na opóźnienie miesiączki? Teraz dodatkowo schizuję się brakiem miesiączki 😞 próbowałam ją wywołać na kilka sposobów i nic 😢 Testu jeszcze nie robiłam bo się bardzo boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty tg

Skoro okres miałaś co 21 dni to podejrzewam że są to cykle bezowulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Dokładnie, lepuej id co lekarza bo prawdziwy problem zacznie się kiedy będziesz 30+ kiedy mimo starań dziecka nie będzie.... 

Tylko test może Ci objawić ciąże lub jej brak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaz

Nie rozumiem twojego podejścia do zabezpieczania się. Lecicie bez zabezpieczeń a teraz się spóźnia to schizujesz. Skoro się nie chce ciąży to trzeba się zabezpieczać a nie olewać bo 3 lata się udawało a teraz panika.

To że dotychczas nie wpadliscie nie oznacza że teraz tak się nie stało zrób więc test bo innej opcji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Ty tg napisał:

Skoro okres miałaś co 21 dni to podejrzewam że są to cykle bezowulacyjne.

Dlaczego bezowulacyjne skoro cykl prawidłowy to 28 i tyle właśnie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Goosc napisał:

Dokładnie, lepuej id co lekarza bo prawdziwy problem zacznie się kiedy będziesz 30+ kiedy mimo starań dziecka nie będzie.... 

Tylko test może Ci objawić ciąże lub jej brak. 

Ale okresu nie mam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak masz cykl 28 dni jak miesiączkę co 21?Masz cykl 21 dniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaz

A bo ona najwyraźniej liczy tak że okres trwa 7 dni i do tego 21 dni trwa reszta cyklu. Więc jest razem 28 dni. Autorko pamiętaj że cykl liczysz zawsze od pierwszego dni a okresu do dnia poprzedzającego kolejny pierwszy dzień okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Zaz napisał:

A bo ona najwyraźniej liczy tak że okres trwa 7 dni i do tego 21 dni trwa reszta cyklu. Więc jest razem 28 dni. Autorko pamiętaj że cykl liczysz zawsze od pierwszego dni a okresu do dnia poprzedzającego kolejny pierwszy dzień okresu.

Dokładnie tak liczę i razem jest 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak masz cykl 28 dni jak miesiączkę co 21?Masz cykl 21 dniowy.

Przecież cykl zaczyna ci się od pierwszego dnia miesiączki i kończy dniem poprzedzającym następna ,7 dni okresu i 21 dni przerwy razem 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intel

O matko,autorko ty nawet nie masz pojęcia jak się cykle liczy. To ile ty masz lat? jeżeli przez 3 lata wam się udawało i nie zaszłaś w ciążę to podejrzewam że niestety jesteś niepłodna ty lub on, przecież plemniki potrafią w narządach rodnych kobiety przetrwać kilka dni, ja miałam stosunek w 9 dniu cyklu bo staraliśmy się o córkę i jest z tego córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość Intel napisał:

O matko,autorko ty nawet nie masz pojęcia jak się cykle liczy. To ile ty masz lat? jeżeli przez 3 lata wam się udawało i nie zaszłaś w ciążę to podejrzewam że niestety jesteś niepłodna ty lub on, przecież plemniki potrafią w narządach rodnych kobiety przetrwać kilka dni, ja miałam stosunek w 9 dniu cyklu bo staraliśmy się o córkę i jest z tego córeczka.

Ciekawe bo jak byłam z narzeczonym w poradni przemałżeńskiej gdzie przez miesiąc prowadziłam kalendarzyk to pani która prowadziła kurs powiedziała że mam książkowy cykl...28 dni nie wiem co jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×