Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Renata

Rozwodnik rodzina dzieci

Polecane posty

Gość Renata

Prosze o pomoc.Poznalam mezczyzne ktora jak sie okazalo jest w separacji 4lata ,zona konfliktowa nie.pozwalala na widywania z dziecmi ciagle robila.problemy.Prawdopodobnie gdy dowiedział a sie o moim istnieniu przypomniala sobie ze istnieja wiezi tata -dzieci.Wszystko byloby.w porządku ale związek.nasz.trwa 1,5roku i rozpoczelo sie szalenstwo ,dziwi mnie tylko to ze cala rodzina w tym spotkaniu.jego uczestniczy a to filmiki ,zdjecia niestety ja.jestem z tego.wykluczona.Kolejna.rzecz ze wszycy wiedza ze.zagrywa dziecmi a nadal rodzina wpycha go w.te szalenstwo zeby wzmocnil wiez z dziecmi a nie zajal.sie.swoim zyciemiukladaniem go gdzie przedtem jaknie.mogl sie.podniesc z twgo wszyscy mieli.go gdzies i jego zycie.Teraz gdy pojawilam.sie.ja rodzina wypycha go do dzieci i budowania wiezi .Widzę ze nie istnieje obecnie dla tej rodziny ,mama guru wiecznie modlaca sie i oczekujaca na.fotki .Nadmienie ze nie.doczekalam sie poznania dzieci mimo ze ja tez mam dziecko i moja corka zna sytuacje .Prosze o rade .Najgorsze to jest ze mielismy rozne.sytuacje materialne i.szly bardzo wysokie alimenty wspieralismy sie a teraz widzę ze wszytko jest dla nich nawet mialy byc zareczyny ale gdy dzieci sie odezwaly niestety finanse i prezent poszedl w.tym kierunku przetrawilam to ,teraz dowiedzilam sie ze kolejne.zaskorniki poszły do rodzicow i jak nie ma pierscionka to nie ma.Kolejny weekend siedze i jeszcze nigdy ten czlowiek nie zrobil mi niespodzianki bo jak sajakies grosze leci do dzieci ,nadmienie ze zmuszeni jestesmy do widywania sie raz w.miesciacu .Przykre to dla mnie.bardzo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale on daje kasę dzieciom i rodzicom  a nie tobie z własnej woli!!!

Sam pokazuje ci że mało dla niego zobaczysz i że nie chce z tobą żadnych zaręczyn ani ślubu.

Miej pretensje do niego a nie do jego rodziny - to są jego decyzje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do goscia

I tu masz racje niestety po co.sie oszukiwac wystarczajaco juz.zostalam oszukana.Ale nie.do konca sie zgodze z jego decyzjami ,bo rodzina moze.miec duzy bardzo duzy wplyw.tymabrdziej ze caly czas szuka tam potwierdzenia swoich poczynan a.oni wzmagaja u niego ze ma wartowac jak pies a namniejsze.prawo ma  do.wlasnego życia.Niestety tak moga tylko rodzice starej daty gdzie przedtem tak bylo ,do grobowej deski i dramaty w.czterch scianach.Najgorsze to w tym ze nikt nie patrzy na mnie.jako czlowieka ,z sercem ,dusza bo ja tez cos.czuje.Tak ale.ja.z nim zyje  i nikt inny to ja wspieram jak.jest dobrze i zle ,znoszę humory staram sie.żyć i ulozyc a nie.rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Renata napisał:

Poznalam mezczyzne ktora jak sie okazalo jest w separacji 4lata ,zona konfliktowa

 

1 godzinę temu, Gość Renata napisał:

mialy byc zareczyny ale gdy dzieci sie odezwaly niestety finanse i prezent poszedl w.tym kierunku przetrawilam to ,teraz dowiedzilam sie ze kolejne.zaskorniki poszły do rodzicow i jak nie ma pierscionka to nie ma

Zaręczyny z żonatym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Renata napisał:

Najgorsze to jest ze mielismy rozne.sytuacje materialne i.szly bardzo wysokie alimenty wspieralismy sie a teraz widzę ze wszytko jest dla nich

Czyli twój gach po prostu wykorzystał cię finansowo, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Złość kieruj na niego a nie na jego dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewre55

mam wrażenie, że 20 latka związała się ze starszym. Mężczyzna w separacji, to nie rozwodnik, zostawia sobie możliwość powrotu. I rodzina go do tego zachęca. To dziwne, że nie poznałaś dzieci, nie traktuje Ciebie poważnie. Odpuść i poszukaj kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×