Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karla

Weronika Rosati

Polecane posty

Gość gość

Nie jestem za solidarnością jajników ale za sprawiedliwością. Jeśli Weronika w sądzie udowodni przemoc jaką  wobec niej  stosował, to dla mnie ten typ może nawet dostać dożywocie. Najpierw rozprawa i wyrok, potem publiczny osąd czyjegoś postępowania, nie na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuchaj chamko
2 minuty temu, Królowa Juciuba napisał:

A jak weronka wypije swoje siki  to ty tez wypijesz w tej kobiecej solidarnosci?

Słuchaj prostaczko z rynsztokowym językiem. A gdyby jakis obleśny stary uj cię zgwałcił kijem bejsbolowym aż by ci krew z piczy tryskała a ty byś się darła jak stara prostytutka to byłoby ci miło gdyby wszyscy bronili twojego oprawcę? I mówili ze sama takich przyciągasz, prowokujesz itp. Teraz dotarło chłopki oderwana od pługa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha
1 minutę temu, Królowa Juciuba napisał:

Dożywocie 😄 nie masz pojecia o czym piszesz

Z ryja pewnie taka sama ropucha jaka masz na zdjęciu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Królowa Juciuba napisał:

Dożywocie 😄 nie masz pojecia o czym piszesz

Wiem że takiego wyroku nie dostanie :D chodzi mi o zaakcentowanie że dla mnie przemocowiec może zgnić w pierdlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I potem tysiące kobiet boi się i wstydzi mówić o tym, że doświadczają agresji we własnym domu, bo nie dość, że najpierw im zarzucą, że kłamią, to potem jeszcze oplują. I to kobiety kobietom zgotowały ten los. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Słuchaj chamko napisał:

Słuchaj prostaczko z rynsztokowym językiem. A gdyby jakis obleśny stary uj cię zgwałcił kijem bejsbolowym aż by ci krew z piczy tryskała a ty byś się darła jak stara prostytutka to byłoby ci miło gdyby wszyscy bronili twojego oprawcę? I mówili ze sama takich przyciągasz, prowokujesz itp. Teraz dotarło chłopki oderwana od pługa? 

I po co te nerwy?

Nikt nie broni oprawcy, tylko chodzi o pokreślenie że opinia publiczna jeszcze nie zastąpiła wymiaru sprawiedliwości, jeszcze nie.. Choć niektórym się tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

I potem tysiące kobiet boi się i wstydzi mówić o tym, że doświadczają agresji we własnym domu, bo nie dość, że najpierw im zarzucą, że kłamią, to potem jeszcze oplują. I to kobiety kobietom zgotowały ten los. 

Mylisz pojęcia. Nikt nie broni kobiecie dochodzić sprawiedliwości na sali sądowej, od tego ona zresztą jest. Każdy pokrzywdzony ma prawo dochodzić własnych praw. Jednak media to nie miejsce do załatwienia swoich spraw, przed wyrokiem sądowym. Co będzie jeśli okaże się że Weronika kłamała? Dopuszczasz chociaż taką możliwość? Bo jak tak, nie ma wyroku, to nic nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta kopytko

Zgadnijcie ile zażądała alimentow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym uwazala

Nie boicie sie pisac o niej ?? Zaraz was poda ta kobieta do sadu, juz miala sprawy sądowe z podobnych powodow pomówień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o leżę!!
1 godzinę temu, Gość Słuchaj chamko napisał:

Słuchaj prostaczko z rynsztokowym językiem. A gdyby jakis obleśny stary uj cię zgwałcił kijem bejsbolowym aż by ci krew z piczy tryskała a ty byś się darła jak stara prostytutka to byłoby ci miło gdyby wszyscy bronili twojego oprawcę? I mówili ze sama takich przyciągasz, prowokujesz itp. Teraz dotarło chłopki oderwana od pługa? 

Buahahahahahahaha 🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajomy pewnej pani

Zaraz do niej zadzwonie i napewno zarobi troche forsy na was pomówieńcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pomawianiec
15 minut temu, Gość Znajomy pewnej pani napisał:

Zaraz do niej zadzwonie i napewno zarobi troche forsy na was pomówieńcy. 

Komuś wieczorową porą zabrało się na żartuszki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odechce wam sie

Zebys sie nie zdziwila 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomawianiec
1 minutę temu, Gość Odechce wam sie napisał:

Zebys sie nie zdziwila 

Mnie już nic nie dziwi, zwłaszcza opluwanie innych w artykułach prasowych, ot takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdsads

Ciężka sprawa, bo to słowo przeciwko słowu...ciekawe jakie mają na to dowody


W moim kregu jest przypadek, szybka ciaza (po 4-5 m-cy znajomosci), szybki slub i w ciagu zaledwie roku malzenstwa uciekala od niego chyba z 6 razy (on pomimo, ze posada w insytuacji panstwoej to mial problem z alko), miarka przebrala sie gdy ja uderzyl. Potem rozwod i bardzo jej się dziwie, bo ma za złe jego rodzinie, ze nikt nie utrzymuje z nia kontaktu (po co jej jego rodzina, z ktora nie zyla w zadnej przyjazni?), bylej tesciwej wlazi w tylek, dzwoni do niej. Byly maz pogrywa z nia jak chce, najpierw obiecuje, ze zabierze dziecko w sobote, potem odwoluje, mowi, ze przyjedzie rano i pojawia sie o 13 a dziecko oddaje matce o 18 (ojciec roku az 5h w tygodniu!). 
A ona co? Zamiast sadownie ustalic mu dni i godziny zeby koleś liczył się też z jej czasem, to jeszcze jezdzi z nim na jakies „mikolajki” do jego pracy, bo on musi przez kolegami pokazac ze ma rodzinke. A potem przez tydzien milczy i ma gdzies dziecko. I jakos w tej historii ona dur/na i on dee/bi/l
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czekam na wyrok sądu. Druga sprawa, że dla mnie słabe jest robienie takiej szopki w mediach przed wydaniem wyroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kciuk

Ile ma alimentow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli
5 godzin temu, Gość Kciuk napisał:

Ile ma alimentow?

Tysiąc piecet sto dziewięćset. Wsadź se nos do tupy a nie do cudzego portfela

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Pauli napisał:

Tysiąc piecet sto dziewięćset. Wsadź se nos do tupy a nie do cudzego portfela

 

Ja się publicznie pierze brudy, to ten argument nie przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggg

Ten jej były to nawet nie umiał się dobrze ubrać. Na zdjęciach jak typowy Janusz. Szerokie nogawki a la lata 90-te, spodnie na pasku podciągnięte na Wojtusia, ochydne buty. Żyjemy w czasach, w których trzeba być naprawdę biednym żeby tak zaniedbywać swój wizerunek. A on ponoć nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggg
6 minut temu, Gość Gggg napisał:

Ten jej były to nawet nie umiał się dobrze ubrać. Na zdjęciach jak typowy Janusz. Szerokie nogawki a la lata 90-te, spodnie na pasku podciągnięte na Wojtusia, ochydne buty. Żyjemy w czasach, w których trzeba być naprawdę biednym żeby tak zaniedbywać swój wizerunek. A on ponoć nie jest. 

Kochana, utrzymanie tylu dzieci kosztuje 😉 A tak serio to często wybitni😉 nie dbają o wygląd. Spotykałam się kiedyś z cenionym prawnikiem, facet zarabiał rocznie miliony, a chodził ubrany jak biedak 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusterko

Mysle, ze prawda lezy gdzies po srodku. Moze ja bil, a moze zwyczajnie byl to toksyczny zwiazek z obu stron i w koncu sie rozstali. A teraz facet nie placi jej takich alimentow jakich sobie zyczy (logiczne przy tylu dzieciach) plus inne sprawy i msci sie na nim medialnie. Mam tez wrazenie, ze Weronika ma trudny charakter, o czym swiadczy chociazby fakt, ze kazdy jej zwiazek zakonczyl sie wielka medialna burza. Mozliwe, ze jest to typ rozkrapryszonej ksiezniczki, ktora uwaza ze wszystko jej sie nalezy, bo zawsze to ona robila z siebie ofiare. Jakos byla zona Zulawskiego - Sopie rozstala sie z nim normalnie i do konca pozostali w dobrych kontaktach.

Ale jak wiadomo zawsze wierzy sie ofiarze gwaltu i przemocy domowej. I tu jest pies pogrzebany....Dziwi mnie tylko, ze zdecydowala sie z nim na dziecko jak wiedziala ze facet lubi przemoc. Czemu nie odeszla natychmiast? Jest niezalezna finansowo i dojrzala po tylu zwiazkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora
Dnia 10.03.2019 o 21:10, Gość gość napisał:

Dlaczego więc robi ten cyrk? Waszym zdaniem jej rodzina na tym zyskuje czy traci?

Dla kasy oczywiście. To jest taki tym co dla mamony zrobi wszystko. Pójdzie do wyraz z ćpunem, starcem, najgorszym oblechem...A że latka lecą to postanowiła zaciążyć. Nasunęło się pytanie z kim, w środowisku ją znają i mają za "nocnik", więc łatwo nie było. Adamczyk się pewnie zabezpieczał niczym bank szwajcarski. Gumki pewnie kupował hurtowo i w nich spał. Miała utrudnione zadanie. Ale trafił się szalony dawca spermy z tytułem doktora, więc się zakręciła...Odstawiła teatrzyk w mediach i podała o alimenty...Cwana gapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×