Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mąż

Zachowanie żony

Polecane posty

Gość Mąż

Cześć.

Mamy z żoną dziecko 5 lat. Teraz jest znowu w ciąży- 3 mc. Zawsze chciała mieć drugie. Rozumiem, że hormony u kobiety w ciąży szaleją, ale czy to tylko ich wina? Żona odsuwa się ode mnie. Nie mówię o seksie, to idzie jeszcze zrozumieć. Ale nie przytuli się, nie powie miłego słowa, śpi na boku tyłem do mnie, nie pocałuje, nie doceni, nie pochwali... Zero bliskości i okazania uczuć z jej strony. Przypomina mi to sytuacje sprzed ciąży. Też taka była. Ale zmieniła się z mojej inicjatywy. Przez 2 miesiące było ok, czego owocem jest jej obecna ciąża. Teraz tłumaczy to tym, że w ciąży jest zmęczona i nie ma siły okazywać uczuć. Ale jak to. Pozmywać naczynia ma siłę, a na trochę bliskości już nie? (nie mowie o seksie). Jak ja chcę pozmywać, to musi niby sama... Obecnie przypomina mi kobietę sprzed ciąży... Dokładnie taki sam emocjonalny kamień... Co myślicie? Rozmowa nic nie daje. To ja za wiele wymagam od niej w tym stanie i koniec dyskusji... Podczas pierwszej ciazy była zupełnie inna. Nazwijmy to mormalna i czuła... Co myślicie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny egoista

nie doceni, nie pochwali.

xx

1) a ma za co?

2) czy ty ją doceniasz i chwalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam

Ja bardzo kocham męża,ale nie lubię się przytulać. A jak myje naczynia i do mnie podchodzi to już w ogóle brrr. Może taki typ. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiecie co, ja tez jakaś dziwna jestem. kocham męża kiedy go nie ma przy mnie, a kiedy się zbliży to go odsuwam. Dziś na przykład chciałam mu powiedzieć jak bardzo go kocham i jak mu jestem wdzięczna, ale jak przyszłam do jego pokoju powiedziałam mu coś głupiego i go zraniłem 😳 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowoprowo

To prowo tego samego autora co napisał post o tym, ze żona w ciąży go obrzydza. Patrzcie ten sam styl pisania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pewnie ma dziecko z kochankiem i stąd było to chwilowe ocieplenie, żebyś się nie kapnął, że ma kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×