Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niepewna

Tesciowie bez gustu

Polecane posty

Gość Niepewna

Mam problem. Do tej pory nie zwracałam na to uwagi, bo nie było okazji. Bierzemy z narzeczonym niedługo ślub. I martwi mnie to że będę się musiała wstydzić za jego rodzinę. Są fajnymi ludźmi w miarę, ale ich problemem jest ubiór. Widziałam ich parę razy na rodzinnych imprezach. To jest jakaś tragedia. Garnitur modny 20 lat temu, buty z bazaru. A teściowa, bez makijażu, w jakiejś zwykłej ...ence z materiału podobnego do dresu i w sanadlach, które kobieta zakłada na co dzień do np. jeansów. Moja mama to przy niej będzie wyglądać jak gwiazda Hollywood... Mówiłam o tym narzeczonemu, ale on boi się im zwrócić uwagę... Sama nie wiem czy jest się czym przejmować, ale chciałabym żeby mama Pana młodego i tata jakoś się prezentowali... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty jesteś pusta

temat PROWO takie puste dziunie jak ty nie istnieją, po jaka cholerę zakładasz ten temat, co cie obchodzi jak chodzą ubrani przyszli tescie to ciesz sie pusta laluniu że masz taką odpicowaną matkę, żal mi teko chłopaka naprawdę zal, powinien cie gdy mu zwracasz uwage o ich ubiór kopnąc w doopę i to porządnie i odwołac wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna

Nie zesraj się w majty ...ki. Żadne prowo. Może i to jest trochę puste podejście, przyznaję, ale chciałam znać opinie innych. Proszę o normalne odpowiedzi, a nie odpowiedzi trolli co siedzą zamknięci w domu przed komputerem, bo boją się rzeczywistego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiatowa
2 godziny temu, Gość ale ty jesteś pusta napisał:

temat PROWO takie puste dziunie jak ty nie istnieją, po jaka cholerę zakładasz ten temat, co cie obchodzi jak chodzą ubrani przyszli tescie to ciesz sie pusta laluniu że masz taką odpicowaną matkę, żal mi teko chłopaka naprawdę zal, powinien cie gdy mu zwracasz uwage o ich ubiór kopnąc w doopę i to porządnie i odwołac wesele

Popieram i dodam ze nie boje sie swiata:) wrecz przeciwnie swiatowa ze mnie kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a ja cie rozumiem.Może opowiedz tesciowej o stroju twoich rodzicow.Zaproponuj,że może wybierzecie się razem na zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×