Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ptaczka

Jak posadzić gości

Polecane posty

No właśnie jak ? Moi rodzice są po rozwodzie , nie dra ze sobą kotów ale mają nowych partnerów moi dziadkowie ( tzn rodzice rodziców)  też ze sobą nie mają jakiegoś dobrego kontaktu i mam dylemat A wlasciwie to w ogóle nie mam pomysłu jak rozsadzic gości na weselu . Stoły będą w 'L' , może ktoś pomoże? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomesz

Posadzisz sciero to niedlugo wyjdzie i znowu sobie wyjedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przy okazji jakiegoś spotkania porozmawiaj np. z mamą, gdzie chciałaby siedziec na weselu. Zapytaj, czy będzie jej przeszkadzało, jak usiądzie blisko taty itp., czy wolałaby obok cioci, wujka, babci... Oczywiście, gości najlepiej posadzić tak, aby "wrogowie" nie byli za blisko 😄 ale też bez przesady! To jest Wasz dzień, nigdy nie dogodzi się wszystkim w 100%, a goście na pewno nie będą marudzić. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomesz
8 minut temu, zuniedzielka napisał:

Może przy okazji jakiegoś spotkania porozmawiaj np. z mamą, gdzie chciałaby siedziec na weselu. Zapytaj, czy będzie jej przeszkadzało, jak usiądzie blisko taty itp., czy wolałaby obok cioci, wujka, babci... Oczywiście, gości najlepiej posadzić tak, aby "wrogowie" nie byli za blisko 😄 ale też bez przesady! To jest Wasz dzień, nigdy nie dogodzi się wszystkim w 100%, a goście na pewno nie będą marudzić. 🙂

Ty sie kurrwo modl zebym nigdy sie nie dowiedzial kim jestes bo ja cie w 100% usadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomesz

Posadze cie pjeldolona szmato na wozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×