Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hommedenord

Singielki po 30tce - temat rzeka

Polecane posty

Gość Kobieta
Przed chwilą, Gość Kobieta napisał:

Przecież bez fajnego seksu każdy związek trafi...

Rozumiem, ze ty szukasz kobiety malo atrakcyjnej, przy której nie będziesz miał erekcji? Hipokryto, tfu! 

I bezrobotnej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc

Nie, ale rozumiem że ludzie są jacy są. Tak to już jest że z wiekiem faceci lysieja, kobietom rosną dooopy, ludzie zaczynają chorować itp itd. Są rzeczy na które nie mamy wpływu. 

Sex jest ważny ale o wiele łatwiej znaleźć kogoś fajnego do seksu niz kogoś kogo nie masz ochoty wypuerdolic z domu jak się odezwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc

Dla mnie moze być bezrobotna. Ja chce mieć niepracujaca kobiete, nie musi być modelka ważne żeby ubierala się kobieco. I zachowywała kobieco. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
2 minuty temu, Gość Gosccc napisał:

Dla mnie moze być bezrobotna. Ja chce mieć niepracujaca kobiete, nie musi być modelka ważne żeby ubierala się kobieco. I zachowywała kobieco. 

I nie ważyła więcej niz 60 kg, miała duży jędrny biust i była na każde Twoje zawołanie. Do tego mały Zadarty nosek oczywiście. Bo kobieta z większym nosem to goowno nie kobieta. No masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc

Z 3 ostatnimi kobietami zakończyłem znajomość z innych powodów niz wygląd, sex czy praca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
7 minut temu, Gość Gosccc napisał:

Z 3 ostatnimi kobietami zakończyłem znajomość z innych powodów niz wygląd, sex czy praca. 

Ale wziąłeś je pod uwagę, bo wygląd Cie zachęcił. Przestań owijac. Nie ma w tym nic dziwnego, tylko nie dziw sie, ze kobiety tez chcą podniecajacego je mężczyznę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccc

Podobały mi się ale raz że nie były modelkami, a dwa że większość kobiet mi się podoba.  Na pewno nie twierdzę że nie ma ładnych kobiet, tak jak kobiety często piszą o mężczyznach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
13 minut temu, Gość Gosccc napisał:

Podobały mi się ale raz że nie były modelkami, a dwa że większość kobiet mi się podoba.  Na pewno nie twierdzę że nie ma ładnych kobiet, tak jak kobiety często piszą o mężczyznach. 

I juz podkreślasz, że nie były modelkami. I po co? Od razu pokazuje, ze sa jakieś gorsze. Skoro modelek nie miałeś to Ty zapewne też ani przystojny ani zamożny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtyhytryr
1 godzinę temu, Gość Kobieta napisał:

Wiesz co? Zazwyczaj kobiety analizują i oceniają faceci niezaradni, nieatrakcyjni, po prostu tacy, których zdanie mamy gdzieś. 

Na grupy, które podzieliłes kobiety.. Można podzielić i facetów. Mało w Polsce atrakcyjnych mężczyzn, takich przy których az lechtaczka kipi i kobieta marzy o seksie z nim. Większość kobiet się poswieca, po latach juz im sie nawet nie chce. 

Mam to gdzieś czy znajdę mężczyzne czy nie. Wolę byc sama niz z kims ponizej poziomu.

Nie jestem ideałem, ale facetów idealnych też nie ma. Mówię o wyglądzie. Facet 35+, czyli 5 lat starszy i powyżej, to najczęściej lysiejacy, zezowaci, z brakami w uzębieniu, ubierajacy sie na targu, z pensja 1800 netto i alimentami 600 zl. Naprawdę sądzisz, ze jest za czym płakać? Druga grupa to brzydale, nieumiesnieni, zarozumiali i egoistyczni, którzy myślą ze jak zarabiają średnia krajowa, czyli te jakieś 3500 netto (przecież to wielkie G), to im sie miss świata należy. Nie maja pasji ani ambicji, wyglądają jak wiednace chwasty. W seksie tez nie maja zbyt wiele do pokazania. 

Tylko splunac na was. 

 

Czyli należysz do czwartej grupy. Do tego z twojego wpisu wnioskuje ze prawdopodobnie dużo zarabiasz ( Cecha charakterystyczna wielu perfekcjonistek ) i popełniasz ten sam błąd co inne kobiety zarabiające dużo a mianowicie masz obsesje by partner zarabiał co najmniej tyle samo co ty. Otóż mamy dzisiaj dwudziesty pierwszy wiek , kobieta może dzisiaj zarabiać olbrzymie pieniądze, kiedyś tak nie było, były straszne nierówności dlatego to mąż/partner przynosił do domu więcej gotówki i to był główny powód, a nie jakaś mityczna zasada że facet musi więcej zarabiać bo tak. Zarobki nie świadczą o wartości człowieka, ktoś może zarabiać mało a jego praca może być ważna i społecznie użyteczna (policjant,nauczyciel).  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskie chlopy to dno

Faceci teraz stali sie zrzedliwi, tylko narzekaja, ciagle im cos nie pasuje, wiecznie cos nie tak, wiecznie cos zle. Sami sa nieidealni, mozna im wiele zarzucic, a chca idealow tylko i wylacznie, swoich wyimaginowanych wyobrazen. Wspolczesnemu polakowi nie na sie dogodzic, zawsze bedzie niezadowolony z kobiety, z zony, zawsze bedzie szukal innej, lepszej, bo mysli, ze moze i mu sie nalezy. Nie ma wiec sensu poswiecac sie dla zadnego faceta, oni nie sa warci tego, na nic nie zasluguja. Facetow trzeba traktowac tak, jak oni traktuja kobiety, czyli - wykorzystywac ich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX
47 minut temu, Gość polskie chlopy to dno napisał:

Faceci teraz stali sie zrzedliwi, tylko narzekaja, ciagle im cos nie pasuje, wiecznie cos nie tak, wiecznie cos zle. Sami sa nieidealni, mozna im wiele zarzucic, a chca idealow tylko i wylacznie, swoich wyimaginowanych wyobrazen. Wspolczesnemu polakowi nie na sie dogodzic, zawsze bedzie niezadowolony z kobiety, z zony, zawsze bedzie szukal innej, lepszej, bo mysli, ze moze i mu sie nalezy. Nie ma wiec sensu poswiecac sie dla zadnego faceta, oni nie sa warci tego, na nic nie zasluguja. Facetow trzeba traktowac tak, jak oni traktuja kobiety, czyli - wykorzystywac ich !

takie coś to się nazywa w psychologii PROJEKCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość polskie chlopy to dno napisał:

Faceci teraz stali sie zrzedliwi, tylko narzekaja, ciagle im cos nie pasuje, wiecznie cos nie tak, wiecznie cos zle. Sami sa nieidealni, mozna im wiele zarzucic, a chca idealow tylko i wylacznie, swoich wyimaginowanych wyobrazen. Wspolczesnemu polakowi nie na sie dogodzic, zawsze bedzie niezadowolony z kobiety, z zony, zawsze bedzie szukal innej, lepszej, bo mysli, ze moze i mu sie nalezy. Nie ma wiec sensu poswiecac sie dla zadnego faceta, oni nie sa warci tego, na nic nie zasluguja. Facetow trzeba traktowac tak, jak oni traktuja kobiety, czyli - wykorzystywac ich !

Zamiast faceci wpisz kobiety i też będzie git 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 29
4 minuty temu, Gość Gość napisał:
8 godzin temu, Gość polskie chlopy to dno napisał:

Faceci teraz stali sie zrzedliwi, tylko narzekaja, ciagle im cos nie pasuje, wiecznie cos nie tak, wiecznie cos zle. Sami sa nieidealni, mozna im wiele zarzucic, a chca idealow tylko i wylacznie, swoich wyimaginowanych wyobrazen. Wspolczesnemu polakowi nie na sie dogodzic, zawsze bedzie niezadowolony z kobiety, z zony, zawsze bedzie szukal innej, lepszej, bo mysli, ze moze i mu sie nalezy. Nie ma wiec sensu poswiecac sie dla zadnego faceta, oni nie sa warci tego, na nic nie zasluguja. Facetow trzeba traktowac tak, jak oni traktuja kobiety, czyli - wykorzystywac ich !

Zamiast faceci wpisz kobiety i też będzie git 🙂

No cóż widocznie jedni warci drugich. Czasem zastanawiam się jak to jest że tyle razy trafiałam na facetów którzy potrafili być marudni jak te starsze schorowanie panie, humorzaści jak kobiety w ciąży, do tego roszczeniowi, nadąsani jak przysłowiowe księżniczki. Albo po prostu mieli na mnie wyrąbane, byli przy mnie jak wyprani z pozytywnych ludzkich uczuć i jedyne na co ich było stać, to chęć rozładowania chuci, z sugestią w tle że powinnam być im za to zaj/ebi/ście wdzięczna. Co, miałam wyjątkowego pecha czy ja wyzwalam w chłopach wszystko to co "najlepsze"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×