Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lopez

Jak uwieść kobiete? - proszę o porady

Polecane posty

Widzę, że tu wiele osób na prawdę zna się na relacjach damsko-męskich. Jestem ciekaw jakie macie sposoby, na uwodzenie? Podoba mi się jedna dziewczyna, jest ode mnie starsza o 3 lata co lekko mnie stresuje. Może macie dla mnie jakieś dobre rady, jak ją zagadać żeby się ze mną umówiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Testerpink

A skąd się znacie? łatwiej będzie mi sie wypowiedzieć jak będę znał szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd

ale co to za problem, ze starsza o 3 lata, człowieku, nie pomagasz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike
Przed chwilą, Gość ddd napisał:

ale co to za problem, ze starsza o 3 lata, człowieku, nie pomagasz sobie.

Powinien startować do młodszej. 3 lata różnicy to niby nie dużo, ale jednak starsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenTypTir

Podejdź do niej i powiedz ze ci sie podoba, zapros ja na kawe i jedziesz z bajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niiisia25 napisał:

Ja mam 25, a jednak 22 latek jest dla mnie za młody... 

No własnie i co byś powiedziała hdybym Cię zaprosił na randkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość ddd napisał:

ale co to za problem, ze starsza o 3 lata, człowieku, nie pomagasz sobie.

Bo ona wie, że jestem młodszy i kiedyś coś tam świrowała, że gówniarz ze mnie bla bla - dla żartu ale jednak dała mi odczuć, że woli równieśników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Testerpink napisał:

A skąd się znacie? łatwiej będzie mi sie wypowiedzieć jak będę znał szczegóły

Z pracy :) biuro nieruchomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczka
Przed chwilą, Lopez napisał:

Z pracy 🙂 biuro nieruchomości

o matko znowu ten z kocham ja kurde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem robotę

Uwieść zawieść powieść ujeździć zajeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość beczka napisał:

o matko znowu ten z kocham ja kurde?

Nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem robotę

Uwieść uwiodłem uprowadziłem porwałem 

On jest porywający. 

Porywający porywczy poryty ryć orać pług gleba siano mróz KRUS tom KRUS 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrasnaJagoda

A ona jest wolna? Jak spedzacie duzo czasu razem w pracy, to po prostu wyczuj czy chce z Tobą flirtować, jak tak to może masz szanse na to, że się umówi. Podbij, że masz bilet do kina i ja zapraszasz ;) klasycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość KrasnaJagoda napisał:

A ona jest wolna? Jak spedzacie duzo czasu razem w pracy, to po prostu wyczuj czy chce z Tobą flirtować, jak tak to może masz szanse na to, że się umówi. Podbij, że masz bilet do kina i ja zapraszasz ;) klasycznie

Tak oczywiście jest wolna. Rozstała się jakieś 7 miesięcy temu, a poznaliśmy się 4 miesiące temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenTypTir
19 minut temu, Lopez napisał:

Tak oczywiście jest wolna. Rozstała się jakieś 7 miesięcy temu, a poznaliśmy się 4 miesiące temu.

To nie czekaj! Zaproś ją gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak uwodzenie - trzeba się po prostu komuś spodobać i potem to zainteresowanie utrzymać 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Niiisia25 napisał:

Nie wiem jakie są sposoby facetów, o to musisz ich zapytać. Mnie bardzo podoba się, gdy facet puszcza oczko, bądź mruga tak zalotnie ☺️

 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotta
14 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Nie ma czegoś takiego jak uwodzenie - trzeba się po prostu komuś spodobać i potem to zainteresowanie utrzymać 😛

To prawda. Jeżeli chłopak od razu nie spodoba się dziewczynie to żadne uwodzenie tu nie pomoże. Nikt nie jest w stanie zmusić dziewczyny, której dany chłopak się nie podoba do tego aby on się jej spodobał. Przecież to oczywiste. Teoretyczne metody podrywu można sobie w takim przypadku w buty schować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Samo umówienie się na spotkanie to tylko wstęp. Możesz zastosować np taką rutynę:


Lopez : ''Gdybyś miała porwać faceta gdzieś tu w okolicy, to gdzie byś go zabrała, tylko nie mów, że prosto do domu #śmiech#.'' 

HB : "Idź tam i ówdzie/bla bla bla'' - to co odpowiada nie ma praktycznie znaczenia, Ty trzymasz się swojego. 

AdrianQ : "Wiesz...nie jestem do końca pewien, jednak wydaje mi się, że emanuje od Ciebie pozytywna energia, a to jest coś co naprawdę doceniam u kobiet, swoją drogą..." - i zmieniasz temat, idziesz w kierunku numeru lub umówienia spotkanie. 

Natomiast jeżeli chodzi już o samo spotkanie i to co jest atrakcyjne dla kobiet to pozwolę sobie skopiować moją wypowiedź z innego tematu. I radzę Ci to przeczytać. 

Po pierwsze są pewne cechy atrakcyjne dla kobiet ale tylko i wyłącznie "ceteris paribus". Kobieta patrzy na Twoje cechy charakteru dopiero wtedy kiedy są spełnione podstawowe elementy, czyli wygląd. Później dopiero ew. status i reszta o których kobiety piszą, choć nie zawsze prawdę.

Nie skłamię jak napiszę, że wiele kobiet myśli częściej o seksie niż my, więc jasne jest, że fantazjują o nas równie często co my o nich. W kontaktach z kobietami przede wszystkim stawiałbym na pierwszych dwóch miejscach dbanie o siebie. Później wywoływanie w kobietach emocji. Stawianie na niesztampowość, pewność siebie i znów nie tylko wywoływanie pozytywnych emocji, ale również tych negatywnych. Także Panowie nie bać się opierdzielić kobietę za złe zachowanie np. spóźnienie na randkę 20 minut, albo robienie/mówienie czegoś co wam się nie spodobało. 

Przede wszystkim trzeba potrafić kobiety uwodzić, czyli przyciągać. Kobiety lubią flirtować z facetami, które są swojego rodzaju dla nich wyzwaniem. Taki facet nie będzie od razu komplementował jej urody już na 1szym spotkaniu, będzie zaczepno-żartobliwy, będzie spotkanie traktował na luzie i nie nastawiał się na żaden efekt w postaci drugiego spotkania. Nie będzie pisał od razu po randce "O rany super spotkanie, widzimy się jutro?". Nie będzie od razu proponował kolejnego spotkania. Daj kobiecie się zastanowić czy Ci się spodobała, stwórz miejsce na zainwestowanie przez nią zainteresowania. Taki facet również jeżeli będzie fajna atmosfera spotkania to nie będzie pytał o pozwolenie na buziaka, tylko przyprze kobietę do ściany całując ją w usta. I nawet jak nie spodoba się jej Twoje zuchwałe zachowanie to i tak wywołasz w niej emocje i nie będzie mogła przestać o Tobie myśleć. Będzie się zastanawiała co zrobicie na następnym spotkaniu i być może nawet założy majteczki na specjalne okazje, które pasują do stanika. Kto wie. 

Z takich rzeczy jeszcze co przychodzą mi na myśl to plagą wśród facetów jest chęć zaimponowania na siłę. Zamiast cieszyć się spotkaniem, żartować, pozaczepiać dziewczynę to opowiadają jakieś wydumane historie o swoim życiu, ile nie zarabiają, albo z jakimi laskami się nie spotykają. Druga sprawa to gadanie ciągle o sobie, dajcie jej się wypowiedzieć. Kobieta jak dużo mówi to podświadomie pomyśli "kurcze dobrze mi się z nim rozmawia". Zazwyczaj kobiety inwestują jakieś emocje w to co opowiadają, więc jak dasz jej mówić to poczuje się przy Tobie komfortowo i może pójdziecie o krok dalej ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem robotę

"Kobieta jak dużo mówi to podświadomie pomyśli "kurcze dobrze mi się z nim rozmawia"."

O ja prdl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem robotę

Ale to chyba w sumie i tak lepiej niż się trykac z innymi jeleniami porożem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chwalić się pieniędzmi, statusem czy innymi rzeczami typu fiut 20cm, chociaż to ostatnie może podziałać w niektórych wypadkach. Być socjalnym i prezentować swoje skille. Myć się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem robotę

Pomyślmy przez chwilę logicznie chociaż to tautologia akurat.

W jakim celu chce uwieść kobietę?

Bo chyba nie chodzi o sztukę dla sztuki.

Uwodze france i co dalej.

Później się nie odczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Jestem robotę napisał:

Pomyślmy przez chwilę logicznie chociaż to tautologia akurat.

W jakim celu chce uwieść kobietę?

Bo chyba nie chodzi o sztukę dla sztuki.

Uwodze france i co dalej.

Później się nie odczepi.

Roboty nie zadają pytań o cel swojego działania. Tak robią tylko upośledzeni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem robotę

Przecież to trzeba karmić głaskać dawac zryc żeby cię nie ugryzła.

Potem jeszcze chipa wszczepić jakby się zgubiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem robotę
2 minuty temu, LvciferAvgvstvs napisał:

Roboty nie zadają pytań o cel swojego działania. Tak robią tylko upośledzeni ludzie.

Jesteś głupszy niż średnica trojkata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Jestem robotę napisał:

Jesteś głupszy niż średnica trojkata

Lepiej być ...em niż przegrywem - uniwersalna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem robotę

A jest jakaś prawda nieuniwersalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja-nadzieja
18 godzin temu, Gość Lotta napisał:

To prawda. Jeżeli chłopak od razu nie spodoba się dziewczynie to żadne uwodzenie tu nie pomoże. Nikt nie jest w stanie zmusić dziewczyny, której dany chłopak się nie podoba do tego aby on się jej spodobał. Przecież to oczywiste. Teoretyczne metody podrywu można sobie w takim przypadku w buty schować. 

Nie zgodzę się. Miałam tak, że chłopak mi sie nie podobał w ogole, ale przy bliższym poznaniu okazał się super zabawny, a to dla mnie najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, LvciferAvgvstvs napisał:

Nie chwalić się pieniędzmi, statusem czy innymi rzeczami typu fiut 20cm, chociaż to ostatnie może podziałać w niektórych wypadkach. Być socjalnym i prezentować swoje skille. Myć się.

Cudowne rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×