Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Nadal walić czy przestać w trakcie gdy chłopak się spuszcza?

Polecane posty

Gość

Gdy "kończę" chłopakowi ręką i zaczyna się spuszczać to powinnam mu walić w trakcie wytrysku czy lepiej już przestać? Generalnie myślę że już nie trzeba bo przecież już się spuszcza, ale tak z ciekawości pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odp

... Oczywiście że nie przestawaj gdy zaczyna tryskac, kontynuuj lekko zwalniajac dopiero gdy skonczy sie wytrysk...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardziej skup się na tym żeby nim celować 😛 Złap go mocno i kieruj gdzie ma lecieć. W momencie takiej przyjemności nie zrobi mu różnicy czy mu walisz czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość

A Ty chciałabyś żeby przestał gdy zaczyna Ci się orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek
17 minut temu, all11 napisał:

Gdy "kończę" chłopakowi ręką i zaczyna się spuszczać to powinnam mu walić w trakcie wytrysku czy lepiej już przestać? Generalnie myślę że już nie trzeba bo przecież już się spuszcza, ale tak z ciekawości pytam 🙂

Zwolnij i nie przestawaj, najlepiej weź na koniec do buzi, zrobisz na nim duże wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość przegość napisał:

A Ty chciałabyś żeby przestał gdy zaczyna Ci się orgazm?

No wiadomo że nie :) Ale to nie jest inaczej niż u kobiet? Facet się spuści się i tak. Zastanawiam się tylko czy wtedy będzie mu przyjemniej jak nim poruszam czy może jest wrażliwy i lepiej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wstyd Ci takie rzeczy robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć

A chcesz więcej czy mniej bałaganu? Jak mniej to przestań i trzymaj, jak więcej to nadal nim ruszaj 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc9

Jasne że trzep dalej. Jak przestaniesz to przerwiesz orgazm, nie będzie już tej rozkoszy. A najlepiej trzep trzymając go w ustach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak dla mnie to wal mu tylko do chwili wytrysku. Jak już widzisz że tryska to go zostaw, żeby spokojnie wszystko wypłynęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestań trzepać i pociągnij mu z całej siły z kolana w torbe. Zobaczysz jak wygląda prawdziwy męski orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przestań trzepać i uderz go w jaja z zaskoczenia może być z pięści i może być z kolana. Będzie miał orgazm życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek
7 minut temu, gb-krakow napisał:

Przestań trzepać i pociągnij mu z całej siły z kolana w torbe. Zobaczysz jak wygląda prawdziwy męski orgazm.

Haha!

Przy okazji wbijając zęby w główkę i palec w tyłek🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Przestań trzepać i uderz go w jaja z zaskoczenia może być z pięści i może być z kolana. Będzie miał orgazm życia. 

Na pewno bo nie zapomni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie wstyd Ci takie rzeczy robić?

🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Możesz go puścić jak zobaczysz że zaczyna się spuszczać. Będzie tak fajnie pulsował a ty będziesz miała przyjemny widok 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Wojtek napisał:

Haha!

Przy okazji wbijając zęby w główkę i palec w tyłek🙂

Jak się posra, to znaczy że doszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek
22 minuty temu, gb-krakow napisał:

Jak się posra, to znaczy że doszedł.

Widzę, że temat się rozwija, pora uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Wojtek napisał:

Widzę, że temat się rozwija, pora uciekać

Ale dlaczego?? To szczere przyjacielskie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek
2 godziny temu, gb-krakow napisał:

 

 

2 godziny temu, gb-krakow napisał:

 

Haha, PRAWIE mi szkoda tego chłopaka, który może dostać kurację jajkobojstwa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 godzin temu, all11 napisał:

Gdy "kończę" chłopakowi ręką i zaczyna się spuszczać to powinnam mu walić w trakcie wytrysku czy lepiej już przestać?

Najlepiej to go o to spytaj. Jedni lubią w trakcie wytrysku dalsze pieszczoty inni nie.

Ja mam tak, że dopóki nie mam wytrysku mogę mocno walić ale jak zacznę tryskać lepiej jak zwolnię uścisk a jak skończę tryskać to żołądź mam nadwrażliwą na dotyk. Nawet jak kończę w ustach żony to jak tryskam lepiej jak tylko połyka bez żadnych już ruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa

Walićććć  do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I mruczeć ymmmmmmia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

każdy chyba lubi inaczej. Ja jak mojemu trzepię to lubi jak jeszcze mu robię gdy zaczyna tryskać, po trzech strzałach już tylko delikatnie gładzę po żołędzi a potem to fakt robi się nadwrażliwy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka

ja mojemu wolę robić loda ... jak się spuszcza przestaję ssać i tylko uciskam wargami a jak przestaje pompować to oblizuje główkę , wyjmuję i połykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość aśka napisał:

ja mojemu wolę robić loda ... jak się spuszcza przestaję ssać i tylko uciskam wargami a jak przestaje pompować to oblizuje główkę , wyjmuję i połykam

Uuuuuu dochodzę w twoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf

Nie kończ tylko drugą dłonią zacznij mu masować i delikatnie uciskać jądra. Jak poczujesz, że zaczyna się spuszczać przytrzymaj palcem mocniej tam gdzie zaczyna się penis pomiędzy nim a jajkami tak na kilka sekund jak już sperma będzie chciała wystrzelić i dalej masuj jajka, a po kilku sekundach przestań to miejsce uciskać ale wciąż masuj jądra. Czymś takim wydłuża nam się o te parę sekund orgazm i jest wtedy mocniejszy. Nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć, musiałbym zaciągnąć do tego swoją dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzep do końca tylko wolniej i nie zapomnij dokładnie wszystkiego wylizać, Gość będzie zadowolony, i niech ciebie też porządnie wylize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
Dnia 13.03.2019 o 18:43, all11 napisał:

No wiadomo że nie 🙂Ale to nie jest inaczej niż u kobiet? Facet się spuści się i tak. Zastanawiam się tylko czy wtedy będzie mu przyjemniej jak nim poruszam czy może jest wrażliwy i lepiej nie.

jest różnie ...ale jest pewna reguła. Faceci, którzy mają skłonności do szybszego wytrysku na ogół wolą jak kobieta a momencie wytrysku przestaje intensywnie masować i jedynie delikatnie pieści penisa i worek mosznowy delektując się widokiem wytryskającej spermy. Faceci, którzy spuszczają się po długim czasie pobudzania aby przełamać fazę pobudzenia i dostać orgazmu potrzebują silnego pobudzania także zazwyczaj wtedy, gdy już rozpoczyna się wytrysk ... czyli wolą jak kobieta intensywnie pobudza dalej aż do zakończenia wytrysku. Dla urozmaicenia możesz jeszcze spróbować czegoś takiego jak "edging" i "ruinded orgasm" ale to już nieco inna "zabawa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis
Dnia 16.03.2019 o 20:05, Gość Olaf napisał:

Nie kończ tylko drugą dłonią zacznij mu masować i delikatnie uciskać jądra. Jak poczujesz, że zaczyna się spuszczać przytrzymaj palcem mocniej tam gdzie zaczyna się penis pomiędzy nim a jajkami tak na kilka sekund jak już sperma będzie chciała wystrzelić i dalej masuj jajka, a po kilku sekundach przestań to miejsce uciskać ale wciąż masuj jądra. Czymś takim wydłuża nam się o te parę sekund orgazm i jest wtedy mocniejszy. Nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć, musiałbym zaciągnąć do tego swoją dziewczynę.

to się nazywa "ruined orgasm" - niektórzy to uwielbiają ale inni nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×