Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość adammm

Dobry jubiler

Polecane posty

Gość adammm

Witajcie! Potrzebny mi dobry jubiler internetowy, jesteście w stanie jakąś firmę szczególnie podpowiedzieć? Powiem wprost, szukam pierścionka zaręczynowego dla swojej dziewczyny, ale myślę też o zamówieniu dodatkowo kolczyków, albo jakiegoś naszyjnika...Gdzie, czego szukać, co polecacie? Jako mężczyzna nie za bardzo orientuję się w biżuterii, przyznaję bez bicia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccaca

Można kupić na zaręczyny pierścionek za tysiąc złotych ale można też kupić za 50 zł tak jak ja i wcale nie oznacza to gorszej estetyki itp. Ja się oświadczałem srebrnym z cyrkonią i moim zdaniem wygląda dużo lepiej niż te kilkanaście razy droższe. Chodzi mi o ten model ankabizuteria.pl/pierscionek-srebrny-z-cyrkonia-pierscionek-zareczynowy. Oczywiście moja druga połówka jest przekonana że zapłaciłem za niego bardzo dużo pieniędzy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na Facebooku znajdź sobie strony Argenta Mistica i LaVenda Art. Parka młodziaków, którzy tworzą przepiękne rzeczy. Ceny są dość wysokie, natomiast materiały  (przeważnie różnokolorowe złoto i cudne kamienie naturalne) bardzo wysokiej jakości. Szczerze polecam. Robią też pojedyncze wzory na zamówienie i pod projekt klienta, są bardzo kontaktowi, wszystko tłumaczą. Odezwij się do nich, naprawdę warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My wybraliśmy z mężem obrączki ślubne w ofercie lisiewski.com. Świetny jubiler ma inne obrączki i ciekawy katalog, ale też w pełni profesjonalna obsługa za co dla nich duży plus. Bardzo dobry kontakt z klientem, pomagają wybrać obrączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×