Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Co za wariatka zabrania dzieciom czytać Harry'ego Pottera?

Polecane posty

Gość Gość
2 minuty temu, marawstala napisał:

Dokładnie, moze to byc biblia i moze byc Harry Potter (fajna książka, na pewno warta przeczytania... Tak od siebie dodam) 

Ja akurat lubie fantastyke, ale magia raczej mnie nie rusza.  Wole Asimova, a teraz czytam zbior opowiadan Jacka Pieczary.  Ogladalam jednal filmy HP z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja akurat lubie fantastyke, ale magia raczej mnie nie rusza.  Wole Asimova, a teraz czytam zbior opowiadan Jacka Pieczary.  Ogladalam jednal filmy HP z dzieckiem.

A filmy akurat wypadają słabo... Byc moze przez ten irytujacy dubbing : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzeżcie się

Harry Potter to pomiot szatana moja córka przeczytała i szatan zaczął sie nią interesować brońcie swoje dzieci dziewczyny bo zło tylko na nie czyha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram
1 godzinę temu, Gość strzeżcie się napisał:

Harry Potter to pomiot szatana moja córka przeczytała i szatan zaczął sie nią interesować brońcie swoje dzieci dziewczyny bo zło tylko na nie czyha

Otóż to, droga pani! Wreszcie ktoś na poziomie. Pozostałym polecam zastanowić się nad zbawieniem własnej duszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra mama

harry poter to piękna historia przyjaźni. moje dzieci sporo czytają, synowi nawet kupiłam czytnik inkbook prime hd i jest mega zadowolony, sama mu podkradam i czytam swoje książki. A harry pota to obowiązek każdego dziecka ❤️ alohomora 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×