Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Geniusz

Masturbacja to homoseksualizm

Polecane posty

Gość Geniusz

Właśnie dlatego tego nigdy nie robiłem. I co wy na to? Tęcza was dopadła. Jestem jednym z niewielu prawdziwych hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

Od tej chwili świat dla was nie będzie taki jak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jesteś wyjątkowy, no nic dodać nic ująć geniusz. Pewnie głosowałeś na Jarka i chodzisz do kościoła co niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobo

Geniusz lepiej dla ciebie byś milczał , lub  faktycznie za dużo słuchasz Prezesa Kaczyńskiego i zrobił ci z mózgu wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda!

A połykanie to kanibalizm

A wytrysk na podłogę to masowe ludobójstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz
12 godzin temu, Szamir napisał:

Wniosek jesteś wyjątkowy, no nic dodać nic ująć geniusz. Pewnie głosowałeś na Jarka i chodzisz do kościoła co niedzielę.

Jestem ateistą i co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Geniusz napisał:

Jestem ateistą i co ty na to?

Najzupełniej mam to w dopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym trochę prawdy. Faktycznie waląc sobie konia jestem pedałem. Na to wygląda. Już bardziej podoba katolicki pogląd o samogwałcie.. Tam zraz zwyzywają od pedała a a tu już można kombinować. Wystąpił gwałt. Zgwałciłem sam siebie z kim można o tym porozmawiać. Jezus chodził po wodzie a ty nie potrafisz sobie z tym poradzić.

To się dzieje nie ma czego się wstydzić. Czego jeszcze nie można robić jeśli jesteś katolikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silny Pedał
Dnia 15.03.2019 o 04:22, Szamir napisał:

Wniosek jesteś wyjątkowy, no nic dodać nic ująć geniusz. Pewnie głosowałeś na Jarka i chodzisz do kościoła co niedzielę.

Wole glosowac na Jarka - katooszołoma niz na Donka - rudego złodzieja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezdomny

Podpisujący się pedał . Ty uważasz prezesa za uczciwego? To najbardziej wyrafinowany kłamca w polityce .Prywatne nie mam nic doniego lecz jako polityk niszczy nasz kraj i musi zapłacić za taki stan rzeczy ,zapłacić politycznie oczywiście . Za kilka lat bedziemy  nędzarzami a jego wy sami dzisiejsi wyborcy PiS wyrzucicie i powiecie ,No pomyliliśmy się . Tylko ta pomyłka będzie nasbardzo drogo i latami kosztować biedę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silny Pedał
1 godzinę temu, Gość Bezdomny napisał:

Podpisujący się pedał . Ty uważasz prezesa za uczciwego? To najbardziej wyrafinowany kłamca w polityce .Prywatne nie mam nic doniego lecz jako polityk niszczy nasz kraj i musi zapłacić za taki stan rzeczy ,zapłacić politycznie oczywiście . Za kilka lat bedziemy  nędzarzami a jego wy sami dzisiejsi wyborcy PiS wyrzucicie i powiecie ,No pomyliliśmy się . Tylko ta pomyłka będzie nasbardzo drogo i latami kosztować biedę .

No tak. Lepszy byl rudy Palant i jego PełO regularnie zubożająca społeczeństwo. Gdyby oni zostali to DOPIERO bylibysmy nędzarzami. 

Jakos nie czuje ze mi sie zyje gorzej za czasow PiSu. Rzeklbym ze nawet o wiele lepiej. I nie, nie korzystam z żadnych rządowych 500plusow i innych.

Ewidentnie za duzo ogladasz tvn i czytasz newsweeka i gazete wyborcza. Bo tylko tam roztaczaja takie wizje o niszczeniu kraju przez Kaczora i to ze bedziemy nędzarzami. Co jest bzdurą wyssaną z fiuta przez czerwone swinie oderwane od koryta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×