Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evik

dosc dziecinne pytanie ale prosze o help

Polecane posty

Gość Evik

poznałam kogos na stronie, na czacie..wydaje się bardzo ciepla osoba, rozmawia się super ( ah ta czatowa adrenalina).

Nadejszla pora ze myslimy o spotkaniu się, powiedziałam ze ja mogę podrozowac, ale pierwszym razem to zycze sobie by on przyjechal.

Jakos pare razy zauwazylam ze mowi cos o kosztach, nie zrzedzi, ale tylko wspomniał wyrywkowo. A ile moze kosztowac w Twoim miescie hotel itp. itd..padlo to pytanie ze 3 razy.Powiedzialam mu ze nie chodzi mi o faceta z pieniędzmi,  mogę mu zwrocic koszta, ale nie znosze sknerow. sknerowaty facet to najgorszy typ mężczyzny. ale czy z takim by się chciało być? odpisal, ze nie, ze mam zle wraznie

No i...czy będę mogl cie pocalowac jak się spotkamy.i ciagle jakies pytania , czy jak przyjadzie, to na ile zostane, gdzie pojdziemy itp. mowie mu, nie martw się, przyjedź, ogarnie się, i czy to takie ważne gdzie pojdziemy?.w końcu mu odpowiedziałam ze zachowuje się jak malpa, bo powtarzałam, ze przecież się nie znamy, nie wiadomo.Ta jakby chciał jakiegoś potwierdzenia

Facet prawi o tym ze chce się ustabilizować, ma 40 lat , nie był zonaty ani nie ma dzieci( o ile mowi prawde)

Ja mam 35 lat i chciałabym naprawdę poznac kogos sensownego.

Rozmawia się nie nam super ale nie wiem czy to tylko nie jest tak ze faceci nie opanowali sztuki manipulacji do perfekcji. Może sam fakt ze tu pisze jest objawem ze intuicja mowi mi ze cos jest nie teges….hmmm

ja to jest ze w ta dobrze się rozmawia, inteligentny niby a tu takie cus….kobity, powiedzcie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kawaler

Olej go,  coś kręci. 

Bierz mnie,  34 letni chyba lepszy jak 30to latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evik

hahahhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evik

przynajmniej poprawiles mi humor..a coo taaammm..bierz mnie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kawaler

Wziął bym tyle, że najpierw rodziców zapytać trzeba czy się nie obraża jak im córkę ukradnę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evik

jak dasz dwie krowy i troche pościeli to się załatwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kawaler

To już nie będzie kradzież tylko dobrowolna wymiana,  a ja swoim rodzicom zawsze mówię,  że pierwszą żonę trzeba ukraść 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evik

dobrze, pojdę na modły i osłabnę przypadkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evik

tylko dlaczego Ty mówisz rodzicom jak ma się odbywać ożenek? myślałam że ma być na odwrót? ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kawaler

W którym kościele?  

I na ktorej mszy? 

Czekaj,  już notes wyciągam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość kawaler

Oj tam szczegółów się czepiasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evik

w kościele Swietego Jana Przypadkowego, zaraz po mszy o dusze Swietej Pelargonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieZadzamSię!

nie lubię bezpodstawnego oczerniania ludzi, którzy wyzbyli się własnych popędów płci.

W oczywisty sposób nie może się to równać z obecną kartą LGBT, osób za pieniądze twierdzących że siusiak ma inny wymiar, odrażające to :classic_huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evik

w imie ojca i syna, opetalo człeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×