Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Lori

wybieram się do klubu nocnego...sama

Polecane posty

mam ogromną ochotę na sex, najlepiej całonocny. Chciałabym spotkać faceta który mi sie spodoba i dać mu znać, że mi się podoba. Jaki sygnał wysłać, żeby wybraniec zrozumiał, że ma mnie brać całonocnie bez ustanku? Uuuuu jestem bardzo wyposzczona i napalona, niewyżyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, edward nożycoręki napisał:

może po prostu rozłożyć przed nim nogi szeroko żeby zobaczył co masz mu do zaoferowania i co straci jeżeli się będzie wachał

Co jak powącha i ucieknie?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

umyję dobrze, ale nie obiecuję, że nie puszczą soczki. Rozkładać nogi to nie. Zajrzę mu w oczy, uśmiechnę się zachęcająco i pocałuję go w usta, szybko, ale bardzo słodko...może tak być. Rozkładać nogi będe jak będziemy sami, ale wtedy odwrócę się, podiosę nieco ...enkę od tyłu i pokażę mu trochę tyłeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *Lori napisał:

umyję dobrze, ale nie obiecuję, że nie puszczą soczki. Rozkładać nogi to nie. Zajrzę mu w oczy, uśmiechnę się zachęcająco i pocałuję go w usta, szybko, ale bardzo słodko...może tak być. Rozkładać nogi będe jak będziemy sami, ale wtedy odwrócę się, podiosę nieco ...enkę od tyłu i pokażę mu trochę tyłeczka

tylko trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko trochę, żeby nie wytrzymał i zdarł ze mnie wszystko sam. Wszystko musi być na mojej głowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Lori napisał:

tak, tylko trochę, żeby nie wytrzymał i zdarł ze mnie wszystko sam. Wszystko musi być na mojej głowie???

a wiec to kolejna damska gierka :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaka gierka? On też musi wkroczyć do akcji i wykazać zainteresowanie. Nie mogę stać przed nim i się mizdrzyć i rozbierać...Mówię wyraźnie że chcę sexu, a Edward mnie o pogrywanie sobie z kimś od razu oskarża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, *Lori napisał:

jaka gierka? On też musi wkroczyć do akcji i wykazać zainteresowanie. Nie mogę stać przed nim i się mizdrzyć i rozbierać...Mówię wyraźnie że chcę sexu, a Edward mnie o pogrywanie sobie z kimś od razu oskarża...

jakie pogrywanie? Ja po prostu nie mogę sie nadziwić kobiecej ligice. Nawet to że tylko kawałek tyłka trzeba pokazać jest przemyślane i czamuś służy. Faceci jednak chyba myślą w inny sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jbsg napisał:

Nie pokazuj od razu wszystkiego, ale siądź na wysokim hokerze i... widziałaś co zrobiła Sharon Stone w "Nagim instynkcie"? 😉 Powinno zadziałać... 🙂 

Ech Ci mężczyźni!

Nie pamiętają, o co wczoraj porosiła ich żona, nie pamiętają, gdzie godzinę temu położyli kluczyki...

aaaaaale jak pięknie Sharon w dziewięćdziesiatym drugim machnęła nóżką to wszyscy pamìętają! 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nozycoręki to jak wy myślicie? że jak kobieta się odwraca, podnosi kokieteryjnie suckienke, to że mnie komar ugryzł i masz mnie podrapać? 😛

jbsg kurcze, szkoda że to nie może być takie proste...ale rzeczywiście jeśli chcę żeby kochanek często gościł w mojej sypialni musze dać mu odczuć, że to on mnie zdobył 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edward to ja jakichś nieprzytulaśnych spotykam, twardzieli i maczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaGosc

Wynajmij sobie faceta..Nie bedziesz tracila czasu na jakies zaloty niczemu nie sluzace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, *Lori napisał:

Edward to ja jakichś nieprzytulaśnych spotykam, twardzieli i maczo

a wolisz jakich? Grających maczo i mięciutkich jak nikt nie widzi czy takich przytulaśnych i nie wstydzących sie do tego przyznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, jbsg napisał:

Nie wszyscy! Tylko ja! 🙂  A kluczyki chowam zawsze do lewej kieszeni... 😉 

Nie wszyscy? 🤔

To znajdź takiego, który widział i nie pamięta 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda kasy na wynajetych. Jestem wystarczająco atrakcyjna, moze nie piekna ale dość atrakcyjna, zeby sobie wyrwać mnie interesujace mięsko. Paradoksalnie, może mi się spodobac okularnik, byleby z tą nutką pewności siebie i odrobiną optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edward ja lubię przytulasów, ale  i żeby stanął w mojej obronie jak będzie potrzeba...a nie, uciekamy stąd, albo ciii nie wdawaj się z tym dryblasem w dyskusje, zgadzaj się z nim nawet jak się nie zgadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jbsg napisał:

Nie ma takiego!

Każdy pamięta gdzie kładzie kluczyki do auta... 😊

nawet tego 30 letniego?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pójde do flamingo, tam chodza sami napalency, nawet jak nikt mi sie nie spodoba, to chociaz popatrze na piekne dziewczyny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślałem że do klubów się chodzi tylko potańczyć i coś wypić, a nie po to by mieć seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

Nie wszyscy? 🤔

To znajdź takiego, który widział i nie pamięta 😊

Ja też. Pamiętam tyle, że czasem mnie to przytłacza. U mnie to ja nad wszystkim planuję, ja pamiętam gdzie, co i jak. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jbsg napisał:

Nie ma takiego!

Każdy pamięta gdzie kładzie kluczyki do auta... 😊

Co? Buhaha, pamiętacie, tylko taki peszek, że nigdy ich tam nie ma. Ten wredny Niemiec je chowa! Jak mu tam było? Alchimer? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi, którzy za was pamiętają gdzie leżą wasze klucze z domu, którzy wiedzą gdzie położyłyście komórkę... itd. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Myślałem że do klubów się chodzi tylko potańczyć i coś wypić, a nie po to by mieć seks.

też potańczę...ale nie piję, chcę wszystko pamiętać, każdy szczegół, każdą pieszczotę, dotyk. Przecież w bibliotece nie wyślę fluidów w stylu - jestem napalona, niedopieszczona. Kluby nocne wydają się dobrym miejscem na erotyczne podboje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ben_19 napisał:

A co z tymi, którzy za was pamiętają gdzie leżą wasze klucze z domu, którzy wiedzą gdzie położyłyście komórkę... itd. 🙂

Niemiec jest podły sprawiedliwie, chowa wszystkim po równo. Bardziej zastanawia mnie, czy jest taki moment filmu, z mężczyzną w roli głównej, który aż tak wgryzłby się w głowy kobiet, jak zrobiła to Stone? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

Niemiec jest podły sprawiedliwie, chowa wszystkim po równo. Bardziej zastanawia mnie, czy jest taki moment filmu, z mężczyzną w roli głównej, który aż tak wgryzłby się w głowy kobiet, jak zrobiła to Stone? 

Wątpię, jesteśmy wzrokowcami i lubimy kiedy drażni się nasze zmysły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryczeq

Jakas dziewczyna chetna, by zrobic jej minetke?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×