Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Friendzone

Jak wyjść z friendzone i mieć ją jako dziewczynę?

Polecane posty

Gość Friendzone

Mam koleżankę. Jest w moim stylu. Ja nawet w jej. To moja przyjaciółka. Problem polega na tym, że ona mnie traktuje jak przyjaciela. Chodzi o to, że jestem młodszy, a ona zawsze była ze starszymi. Nie wiem, co zrobić, bo mamy podobny styl życia i zainteresowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieczny kolega

Podbijam.

Koleżanki i przyjaciółki miałem, ale na relacje wyższe niż przyjaźń nigdy mi się nie udało wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Friendzone
2 minuty temu, bella napisał:

Dotykałeś już ją? Patrzyłeś głęboko w oczy?

Nie, ale często patrzę w jej oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a co Ona na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Pewnie  na to jak na lato 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Friendzone

Też mi patrzy w oczy. Ja należę do niesmialych, a ona nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ukosa

niewiadomo moze cos oczekuje od niego na jego ruch z przyjaźni też miłości wychodzą i to o wiele trwalsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość z ukosa napisał:

niewiadomo moze cos oczekuje od niego na jego ruch z przyjaźni też miłości wychodzą i to o wiele trwalsze

z ukosa masz w poprzek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata

Osobiście proponuję, żebyś jednak spróbował jej dać do zrozumienia, że lubisz ją w trochę inny sposób niż koleżankę...

Może ona właśnie czeka na ruch z Twojej strony. 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Friendzone
1 godzinę temu, Gość Nata napisał:

Osobiście proponuję, żebyś jednak spróbował jej dać do zrozumienia, że lubisz ją w trochę inny sposób niż koleżankę...

Może ona właśnie czeka na ruch z Twojej strony. 🙂 

Jak?Jaki? Bo mogę stracić naprawdę wartościową przyjaciółkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananaboombox

Nie ma czegoś takiego jak friendzone, po prostu jesteś frajerem dającym się wykorzystywać emocjonalnie i prawdopodobnie też finansowo. Postaw jasno sprawę i wyznacz swoje granice. Jeśli odejdzie, to nigdy nie była twoją przyjaciółką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadm

ktoś  znany kiedyś powiedział, przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest możliwa pod warunkiem, że kobieta jest bardzo brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjście
3 godziny temu, Gość Friendzone napisał:

Mam koleżankę. Jest w moim stylu. Ja nawet w jej. To moja przyjaciółka. Problem polega na tym, że ona mnie traktuje jak przyjaciela. Chodzi o to, że jestem młodszy, a ona zawsze była ze starszymi. Nie wiem, co zrobić, bo mamy podobny styl życia i zainteresowania...

złap ją w pasie, przyciągnij do siebie mocno i pocałuj, tak wyjdziesz z friendzone jak to nazywasz, a jesteś w friendzone bo nic nie robisz aby wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klips
6 minut temu, Gość sadm napisał:

ktoś  znany kiedyś powiedział, przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest możliwa pod warunkiem, że kobieta jest bardzo brzydka

ładną trudno nie chcieć ruch,ać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiany
1 godzinę temu, Bolek napisał:

A na ..uja ci przyjaciółka? To nie chcesz mieć nigdy kobiety? Przecież jak sobie jakąś znajdziesz to ona skutecznie przegoni przyjaciółkę

Wolałbym już być w friendzone niż nie mieć znajomych, jak obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paramparam

Co za ciemnogrod... jest coś takiego jak przyjaźń damsko-męska. Jakby nie była, to by tylko facet z facetem trzymał i kobieta z kobietą, a takie podziały się skończyły w podstawówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nata
2 godziny temu, Gość Friendzone napisał:

Jak?Jaki? Bo mogę stracić naprawdę wartościową przyjaciółkę.

Nie wiem jacy jesteście, ale najprościej chyba byłoby w rozmowie jakoś zasugerować...

Pewnie się boisz, ale jeśli nic nie zrobisz, to też ją stracisz, tylko w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiany
43 minuty temu, Bolek napisał:

Znajomi a "przyjaciółka" to co innego, mając kobietę pozwolił byś by miała "przyjaciela" który tylko czeka na okazje by ją wydymać jak burą sukę?

Nie zanosi się na to, bym miał dziewczynę, więc to jest nieistotna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubiany
19 minut temu, Bolek napisał:

No oczywiście że miał nie będziesz jak się nie uwolnisz od "przyjaciółki", a jest tylko jeden dobry sposób, bierzesz się za nią na poważnie i albo zostaje twoja dziewczyną albo zerwie kontakt, i jedno i drugie jest dobę.

Tylko że nie mam ani przyjaciółki, ani dziewczyny, ani znajomych.

Oczywiście, gdybym był w sytuacji jak opisujesz, to tak, ale nie jestem. (Nie jestem założycielem tematu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Uwazacie, ze lepiej miec przyjaciolke czy nie? Ja mam i nie zerwe kontaktu. Tak sie nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Można sobie dać mile chwile, siedzieć obok siebie i tylko przed siebie patrzeć. Rozmawiać, śmiać się razem, oglądać bajki ...kiedy ludziom jest ze sobą dobrze, to dobrze. Może czasem lepiej niczego nie zmieniać. Chyba, że jedno chce mieć rodzinę i przechodzić kolejne etapy w drodze ku szczęściu, a drugie ma już wszystko za sobą. Tu potrzeba delikatności ...i zawsze niezmiennie - odwagi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czasem lepiej pozostać przy przyjaźni, przechodząc z relacji przyjacielskich na miłosne możesz stracić przyjaciółkę na zawsze. 

Aha jak poznasz kogoś i ta dziewczyna będzie chciała byś zerwał relacje ze swoją przyjaciółką to nigdy tego nie rób. To może być największy błąd twojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Król Julian

Musisz być dla niej jak tarzan skaczący po drzewach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ukosa
13 godzin temu, Gość gość napisał:

z ukosa masz w poprzek ?

a co, szukasz Chinki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ukosa
13 godzin temu, Gość Friendzone napisał:

Też mi patrzy w oczy. Ja należę do niesmialych, a ona nie...

w takim razie coś jest na rzeczy bo niezainteresowane tego nie robią, masz szanse spróbuj kiedyś objąć Ją ramieniem ,że niby przypadkiem i potem się szybko wycofać,zobacz Jej reakcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Friendzone
19 godzin temu, Gość bananaboombox napisał:

Nie ma czegoś takiego jak friendzone, po prostu jesteś frajerem dającym się wykorzystywać emocjonalnie i prawdopodobnie też finansowo. Postaw jasno sprawę i wyznacz swoje granice. Jeśli odejdzie, to nigdy nie była twoją przyjaciółką.

Przecież ja jej, ani grosza nie dałem...

 

19 godzin temu, Gość wyjście napisał:

złap ją w pasie, przyciągnij do siebie mocno i pocałuj, tak wyjdziesz z friendzone jak to nazywasz, a jesteś w friendzone bo nic nie robisz aby wyjść

czy to nie za radykalny krok?

 

8 godzin temu, Gość z ukosa napisał:

w takim razie coś jest na rzeczy bo niezainteresowane tego nie robią, masz szanse spróbuj kiedyś objąć Ją ramieniem ,że niby przypadkiem i potem się szybko wycofać,zobacz Jej reakcje:)

A co jak ja jej się nie podobam jako mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Wychodzenie z tego jest równe straceniem znajomości. Jak powie nie trzeba zniknąć z jej życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upp

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upp

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×