Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Co nowego u Przema?

Polecane posty

8 minut temu, Gość Gość napisał: Lezaczek, też mi się wydawało, że do psychiatry nie trzeba ubezpieczenia. Dzięki za informacje.   X no tak samo kobieta w ciąży, zresztą jak ktoś coś się stanie nie ma nfz i udzielą pomocy nie ma oszczędności i dochód za mały to pomoc społeczna płaci za rachunek i daje nfz na kwartał 

Gość Gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał: no tak samo kobieta w ciąży, zresztą jak ktoś coś się stanie nie ma nfz i udzielą pomocy nie ma oszczędności i dochód za mały to pomoc społeczna płaci za rachunek i daje nfz na kwartał 

No o tym to nie wiedziałam, myślałam, że rachunek za szpital trzeba pokryć samemu.

3 minuty temu, Gość Gość napisał: No o tym to nie wiedziałam, myślałam, że rachunek za szpital trzeba pokryć samemu. X trzeba jak masz oszczędności lub dochód powyżej 500-600 na osobę coś takiego 😕

Gość Guwno

Przemo, to nonsens tobie cokolwiek tłumaczyć, dopóki sam się nie ruszysz z jakiegokolwiek powodu, to można ci tłuc do łba różne rzeczy i nic z tego nie wynika. To trwa 11 lat. Szkoda tylko marnować kolejne lata, ale to już twój problem.

4 minuty temu, Gość Guwno napisał: Przemo, to nonsens tobie cokolwiek tłumaczyć, dopóki sam się nie ruszysz z jakiegokolwiek powodu, to można ci tłuc do łba różne rzeczy i nic z tego nie wynika. To trwa 11 lat. Szkoda tylko marnować kolejne lata, ale to już twój problem. X wymyśla nie zwrócił bym na niego uwagi w hipermarket dłużej niż ułamek sekundy, dla mnie wygląda na szaraka 😕

Gość Gość
8 minut temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość Gość napisał: No o tym to nie wiedziałam, myślałam, że rachunek za szpital trzeba pokryć samemu. X trzeba jak masz oszczędności lub dochód powyżej 500-600 na osobę coś takiego 😕

Dzięki za informacje. Myślę, że wielu osobom się przyda.

Gość DarekTTT

Jak prawko i dowód to tylko z dokumencika 😉 super jakość!!!

Gość 78aleks
Dnia 17.03.2019 o 18:08, mаn on the moon napisał:

wiem ale najpierw musiałbym wyrobić dowód osobisty a to troche czasu zajmie

Z dokumencikpl mniej niz tydzien xd

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować