Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ytr

Renia i Bożenia

Polecane posty

Gość Gosc

Dla mnie są spoko, modowo bardziej mi odpowiadają niż kiedyś uwielbiane lgs. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak waszym zdaniem tak wyglądają menelki to zazdroszczę miejsca gdzie żyjecie. Nie wiem skąd to porównanie. Bena faktycznie gwiazdorzy, ale R. jest przyjemniejsza w odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Renata ma klasę. Jest skromna, wyważona i bardzo kobieca. Uwielbiam oglądać ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

obie to zawistne wsiory, maja wyglad menelek. jedna przedwczesnie postarzala majac 43 lata wyglada 10 lat starzej, druga przepalona przekupa bazarowa tez 10 lat starzej wyglada niz metryka pokazuje czyli rok urodzenia 83.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

obie to zawistne wsiory,jedna przedwczesnie postarzala majac 43 lata wyglada 10 lat starzej, druga przepalona przekupa bazarowa tez 10 lat starzej wyglada niz metryka pokazuje czyli rok urodzenia 83.

 

mam te same odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcv

Co tej Benie sie tak stopa podniosła. Niby kiedys nie miala kasy, wiecznie bezrobotna, a teraz Licowki i markowe rzeczy? 

Ktos wie, gdzie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

obie to zawistne wsiory, maja wyglad menelek. jedna przedwczesnie postarzala majac 43 lata wyglada 10 lat starzej, druga przepalona przekupa bazarowa tez 10 lat starzej wyglada niz metryka pokazuje czyli rok urodzenia 83.

 

Hehe, zabawne tym komentarzem sama zrobiłaś z siebie zawistna wsiore. 

Fajne babeczki z 'sąsiedztwa', niestety takie mają zazwyczaj najwięcej hejtu bo ludzie się porownuja i zastanawiają czemu im się nie poszczescilo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Hehe, zabawne tym komentarzem sama zrobiłaś z siebie zawistna wsiore. 

Fajne babeczki z 'sąsiedztwa', niestety takie mają zazwyczaj najwięcej hejtu bo ludzie się porownuja i zastanawiają czemu im się nie poszczescilo. 

Najbardziej im sie poszczescilo w urodzie i klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ponoc Renata ma starego bogatego sponsora a ubiera sie w takie dziadowskie ciuchy. To ona nie wie ze kobieta z klasa i kasa jak ten jej sponsor to ma osobista krawcowa i nosi tylko szyte na miar szmaty z najlepszych, szlachetnych tkaninin. A nie jak samotna matka utrzymujaca sie wylacznie z 500 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka
Dnia 24.09.2019 o 14:35, Gość gość napisał:

Ponoc Renata ma starego bogatego sponsora a ubiera sie w takie dziadowskie ciuchy. To ona nie wie ze kobieta z klasa i kasa jak ten jej sponsor to ma osobista krawcowa i nosi tylko szyte na miar szmaty z najlepszych, szlachetnych tkaninin. A nie jak samotna matka utrzymujaca sie wylacznie z 500 plus.

Skąd info o tym sponsorze? Nie wydaje mi się, żeby to był ten typ kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora
Dnia 24.09.2019 o 11:05, Gość Gosc napisał:

Jak waszym zdaniem tak wyglądają menelki to zazdroszczę miejsca gdzie żyjecie. Nie wiem skąd to porównanie. Bena faktycznie gwiazdorzy, ale R. jest przyjemniejsza w odbiorze.

Nie ważne gdzie mieszkamy, ważne jak je odbieramy.

A co Renaty, to ona wygląda jakby miała coś z nerkami. Wiecznie jakaś taka podpuchnięta. I oczy podkrążone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmora

Aż zerknęłam na ich kanał, żeby zobaczyć nowe uzębienie Beny i faktycznie - tragedia. Generalnie dobrze zrobione licówki to rzadkość. Z reguły wygląda to właśnie tak jak u niej, Balcerzak bis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Eeee tam ładne ma te ząbki, białe, jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 24.03.2019 o 18:49, Gość gosc napisał:

 

Nie przepadam za Renatą. Drażni mnie jej samouwielbienie, zachwyt nad twarzą , a raczej efektami zabiegów.  Na plus to niezly gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie przepadam za Renatą. Drażni mnie jej samouwielbienie, zachwyt nad twarzą , a raczej efektami zabiegów.  Na plus to niezly gust.

Serio tak ją odbierasz? Dla mnie ona jest super skromna, no ale ja nie znam się na ludziach 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

Eeee tam ładne ma te ząbki, białe, jest ok.

Ladne zabki to tylko wlasne i zadbane, a nie przyklejone laty na jakas opilowana ruine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Szkoda mi Renaty, która chorobliwie  doszukuje się niedoskonałości na twarzy. Gdyby olała i nie stresowała się starzeniem od razu wyglądałaby młodziej. Walka z czasem z góry skazana jest na porażkę, tymbardziej jeśli nie ma się milionów na koncie. Renia wydaje sporo na smyranie laserami, szprycowanie kwasami, botoksami tej swojej zwiotczałej twarzy, a i tak wygląda staro, do tego desperacja postarza ją jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omg

Faktycznie zeby Beny wygladaja jak sztuczna szczęka. Masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo to jest sztuczna szczeka niestety.Tylko ze nowa bo stara sie zuzyla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Siostrzyczki mają przypływ gotówki bo spadeczek im się dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala

Renata ma twarz wiecznie spuchniętą od tego ostrzykiwania. Włókna kolagenowe pod skórą bezpowrotnie zniszczone. Wiotka twarz, zatrzmująca wodę. Wyglada jak pańcia po 60tce na kacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Blizniacze siostry pań fortissima, identico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kolo Fortissimy to one nawet nie staly.Nie ta liga niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ella

Jaki styl mają, taki mają,ale

Ja je lubię z jednego powodu. One są "normalne" na tyle, że nie udają, że żyją z yt. Obie pracują, jedna ma córkę, mają czas dla rodziny, gotują, pieką ciasta. Chodzą po lumpach.

I tylko dlatego lubię je oglądać. Pokazują, że "da się" mając pracę na etat i rachunki do zapłacenia.

 

Inne youtuberki oczywiście opisują, jakie to są zorganizowane, a siedzą w domu i montują czy nagrywają tylko filmy.

Oczywiście fit jedzenie, super knajpy, wyjazdy, KONIECZNIE siłownia! I gadki o organizacji czasu...

To jest nudne. Większość ludzi pracuje 8-10 h i mają dzieci, dom, kredyty - dlatego wolę oglądać Bożenę i Renatę, bo są swojskie, mają swoje problemy, żyją jak ludzie i nie udają, że jedzą tylko fit posiłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kolo Fortissimy to one nawet nie staly.Nie ta liga niestety.

Liga jest identyczna, inteligencja, uroda, moglyby w kwartecie grac na yt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja je bardzo lubię 🙂 szczególnie podoba mi się jak Renatka się ubiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co Ty gadasz? Dziewczyny z Fortissima podrozuja , stac je na duzo wiecej niz Reni i Bozeny zakupy z lumpa. Szczegolnie Kinga widac ze ma kase i kupuje. Renia i Bozenia to jak dwie ubogie krewne moga tylko sobie pomarzyc chyba ze wygraja na loterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co mnie obchodzi na co stac prowincjonalne dziunie gleboko uzaleznione zakupow. Cztery brzydkie babki, ktorym brakuje klasy i oglady.

Cztery nieciekawe przekupki lase na komplementy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Renata z Bozena do najladniejszych nie naleza to prawda figury tez maja srednie ,Bena zero swiezosci na twarzy stara papierosnica , cialo tez wysuszone do granic , ta druga dziwnie przebiera nozkami jak sarenka taka jakas powykrzywiana , opuchnieta na twarzy masakra. Styl maja do przyjecia aczkolwiek nic specialnego. Sczegolnie Bozenia w mini z przodu museum z tylu liceum. Dwie zakompleksione kobity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Co Ty gadasz? Dziewczyny z Fortissima podrozuja , stac je na duzo wiecej niz Reni i Bozeny zakupy z lumpa. Szczegolnie Kinga widac ze ma kase i kupuje. Renia i Bozenia to jak dwie ubogie krewne moga tylko sobie pomarzyc chyba ze wygraja na loterii.

Kinga jest jeszcze prymitywniejsza, wulgarna a do tego chamska bardziej niż Bożena, a to że ma droższe buty może zaimponować jedynie pustakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×