Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiki22

Zdradzanie

Polecane posty

Gość Wiki22

Dziewczyny, czy zdradzacie swoich chłopaków ? Nie mężów, tylko chłopaków, partnerów, narzeczonych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to raczej standart, wszystkie zdradzają tylko powody wyszukują sobie inne : bo zrobił mi przykrość, bo spojrzał na koleżankę, bo dzisiaj nic nie napisał, bo mi kwiatków nie kupił, bo chciałam z innym, bo .... wpisz sobie co chcesz. 50% rozwodów w pierwszych latach małżenstwa a ile w narzeczenstwie się rozjechało, dodatkowo według tego co się przyznały mężatki 20% mężów w niewiedzy wychowuje nie swoje dziecko. Raczej zapytanie tematyczne powinno brzmieć która do 2 lat małżenstwa nie zdradziła !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
28 minut temu, Gość gość napisał:

to raczej standart, wszystkie zdradzają tylko powody wyszukują sobie inne : bo zrobił mi przykrość, bo spojrzał na koleżankę, bo dzisiaj nic nie napisał, bo mi kwiatków nie kupił, bo chciałam z innym, bo .... wpisz sobie co chcesz. 50% rozwodów w pierwszych latach małżenstwa a ile w narzeczenstwie się rozjechało, dodatkowo według tego co się przyznały mężatki 20% mężów w niewiedzy wychowuje nie swoje dziecko. Raczej zapytanie tematyczne powinno brzmieć która do 2 lat małżenstwa nie zdradziła !!!

większość młodych dziewczyn nie zdradza jeśli wie, że chłopak je kocha i też uprawia seks tylko z nimi. Zdrada się pojawia w takich związkach kiedyś opartych na miłości gdy ta zaczyna się z jakiś względów wypalać

" Po porodzie Gośka czuła się przez męża odtrącona. Fakt Krzysiek dużo pracował  i zarabiał, piął się po szczytach kariery ale wolny czas wolał spędzać z kumplami na piwie. Wyjazd korporacyjny przydał jej mogła pojechać bo przestała karmić a mały został z jej mamą. Na wyjeździe odprężyła się. Jarek, nowy kolega ją adorował ... po kolacji w hotelu wino, rozmawiali, ta rozmowa przeniosła się do jej pokoju. Nie wiedziała jak to się to stało ale widziała, jak mu zależy. Nie przeszkadzały mu jej rozstępy, nieco wiszące piersi i trochę luźna pochwa po porodzie. Był czuły a ona pierwszy raz od roku czuła zainteresowanie, to coś, nie tylko fizyczny orgazm. Nie żałuje, waha się czy to kiedykolwiek z nim powtórzyć. Mąż po powrocie w ogóle się nią nie zainteresował, nic ... dalej siedział w laptopie. Przez to nie ma wyrzutów sumienia,,,"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

to raczej standart, wszystkie zdradzają tylko powody wyszukują sobie inne : bo zrobił mi przykrość, bo spojrzał na koleżankę, bo dzisiaj nic nie napisał, bo mi kwiatków nie kupił, bo chciałam z innym, bo .... wpisz sobie co chcesz. 50% rozwodów w pierwszych latach małżenstwa a ile w narzeczenstwie się rozjechało, dodatkowo według tego co się przyznały mężatki 20% mężów w niewiedzy wychowuje nie swoje dziecko. Raczej zapytanie tematyczne powinno brzmieć która do 2 lat małżenstwa nie zdradziła !!!

Ja i nie mam zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina

Ja zdradzam, nie za często ale zdradzam. Dlaczego ? Dla urozmaicenia. Lubię seks, a robić to stale z tym samym chłopakiem robi się nudne. Z tego co wiem inne dziewczyny robią podobnie. Faceci zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komentujesz jako gość

nie oszukujcie się, zdrada to zawsze coś bardzo złego i prowadzi tylko do zniszczenia związku i osób, które go tworzą. Zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość Malwina napisał:

Ja zdradzam, nie za często ale zdradzam. Dlaczego ? Dla urozmaicenia. Lubię seks, a robić to stale z tym samym chłopakiem robi się nudne. Z tego co wiem inne dziewczyny robią podobnie. Faceci zresztą też.

 Sex Malwina - Sex maszyna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mam chłopaka więc nie zdradzam.  Ale jak bym miała to pewnie bym zdradzała, maje koleżanki tak robią i nie robią z tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXX
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie mam chłopaka więc nie zdradzam.  Ale jak bym miała to pewnie bym zdradzała, maje koleżanki tak robią i nie robią z tego problemu.

 Będzie problem jak zaciąży i nie będzie wiedziała z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×