Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniakwx

Jak to jest z kurierami i odbieraniem paczek zamówionych przez Internet. Proszę o pomoc

Polecane posty

Gość Aniakwx

Na początku kwietnia planuje zamówić większe zakupy przez Internet dokładnie z allegro. Przyznam szczerze to pierwszy raz kiedy sama coś zamawiam przez Internet. Będę zamawiać mnóstwo rzeczy dla swojego nienarodzonego jeszcze dziecka a więc będzie tego na prawdę sporo i sporo na to wydam a koleżanka nastraszyła mnie ze kurier przychodzi tylko 2 razy jak kogoś nie ma w domu to paczka przepada i pieniądze też. ;( teraz nie wiem coś myśleć jak to jest w końcu? Kurier dzwoni jak kogoś nie ma ? Czy jak? Czy faktycznie paczka może przepaść razem z przelanymi pieniędzmi? Proszę o pomoc i sensowne wytłumaczenie bo ja na prawdę pierwszy raz to robię i nie mam pojęcia ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buty

Witam,

Jesteśmy świeżo otwartym sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą obuwia dla kobiet. W naszej ofercie znajdziecie szeroki asortyment butów dla kobiet, które uwielbiają ponadczasowy styl i elegancję. Dbamy o to, aby każda nasza klientka była zadowolona z zakupów. Dokonujemy wymian i zwrotow. Zapraszamy na naszą witrynę internetową www.leoboutique.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×