Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Juszes w Big Brother

Polecane posty

Gość gosc

Musieli zapronowac jej niezle pieniadze  za udzial w tym programie... Nie widze innego powodu, dla ktorego mialaby tam pojsc. Widzialam  jakies urywki z BB na youtubie. Filmik, w ktorym jakis koles pokazywal gola dupe...  Zenujace. ... I pomsylec, ze kiedys mialam Juszes za inteligenta i ambitna dziewczyne.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf

Żadna kasa nie śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

hmm może juszes wypormuje weganizm, akurat w polsce mamy duże możliwości pod względem diet wege (dobrej jakości tanie warzywa i owoce). to nic złego, akurat dla mnie to jedyna osoba, co coś może zdziałać swoją obecnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 17.03.2019 o 23:13, Gość gosc napisał:

czego to nie zrobi youtuberka kiedy spadają jej suby, biznes okazał się niewypałem a do prawdziwej pracy jej nie po drodze... ehhh

Ona jest do niczego niezdatna i dopiero w BB widać jak niezbyt inteligentna. Tam łatwo siedzieć i liczyć na swoje pięć minut po programie, nierobstwo. Ona i praca, aż oplułam monitor, poszła tam bo inaczej wyciągnie się z głodu bo jak inaczej zarobi na życie? Ona nic nie potrafi, do tego YT nauczył ją darminek więc dalej tak kombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.03.2019 o 20:20, Gość gość napisał:

Ona jest do niczego niezdatna i dopiero w BB widać jak niezbyt inteligentna. Tam łatwo siedzieć i liczyć na swoje pięć minut po programie, nierobstwo. Ona i praca, aż oplułam monitor, poszła tam bo inaczej wyciągnie się z głodu bo jak inaczej zarobi na życie? Ona nic nie potrafi, do tego YT nauczył ją darminek więc dalej tak kombinuje.

Przecież ma firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mip

Szalenie bystra dziewczyna. Można jej słuchąc i słuchac. Do tego poczucie humoru KLASA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość mip napisał:

Szalenie bystra dziewczyna. Można jej słuchąc i słuchac. Do tego poczucie humoru KLASA

Chyba miałaś/miałeś mało do czynienia z osobami bystrymi z dużym poczuciem humoru, jeśli zachwycasz się Jusią😱😏.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
30 minut temu, Gość mip napisał:

Szalenie bystra dziewczyna. Można jej słuchąc i słuchac. Do tego poczucie humoru KLASA

Chyba zarty sobie robisz. Wejdz sobie na wykop na tag bigbrother i zobacz jakie filmiki ze streamów ludzie wklejają. Zakłamana intrygantka i manipulatorka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 26.03.2019 o 13:24, Gość Gość napisał:

Przecież ma firmę

hahahhaa, właśnie dzięki temu udziałowi w BB, wyszło szydło co to za poważna "firma".

Przecież własciciele prawdziwych firm, często mają problem, żeby zostawić biznes bez nadzoru na tydzień i nawet na wakacjach są cały czas w kontakcie.

A tu właścicielka "firmy", która może sobie bez problemu zrobić 3 miesiące przerwy od telefonu, maila itd.

Wyszło jak to ciężko "pracują" jutuberki, "planując" na przód filmy, kampanie, dogadując szczegóły współprac.

Przecież nawet nikt w zwykłej etatowej pracy nie mógłby sobie zrobić takiej przerwy bo po góra miesiącu zatrudniliby kogoś innego na jego miejsce.

Więc widać, jak naprawdę wygląda ta "praca" na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie zgadzam się. Nie lubię Juszes, jest fałszywa co pięknie pokazuje program. Ale uwierz mi, że spokojnie można zostawić firmę na dłużej, jak sie ma kogoś zaufanego. Justyna w swojej formie zajmuje się tylko papierami, i ewentualnie wymyślaniem projektów. Projekty można zatrzymać, a za produkcję i realizacje zamówień może być odpowiedzialny jej chłopak. Znam to z autopsji. Mieszkam w USA, zatrudniam 11 osób, ale moja praca polega głównie na robieniu wypłat, papierologii, zamówień na produkty. Zawsze do Polski, jeżdżę przynajmniej na miesiąc, bo na krócej mi się nie opłaca. Najdłużej byłam 2,5 miesiąca, firma została pod opieką jednej z dziewczyn, z najdłuższym stażem. Nie splajtowala, nie straciłam klientów, wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślałam, że nie może być już dziwniejszej nazwy youtuberki niż SZUSZ, a tu JUSZES xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja pierd ole. Aga na Youtubie pisze komuś, że psy mogą być na diecie wegańskiej "o ile czlowiek wie, jak je ogarnąć i o ile pies rozwija się dobrze i jest zdrów". Jutro food book psa. Jestem w ciężkim szoku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj sorry, nie ten wątek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Justyna nominowana do wyjścia z programu ahahahaha doigrała się sucz za zakrywanie mikrofonu celowo i obgadywanie każdego za plecami. Obyś odpadła suczo wstrętna, teraz nagle na Marlene wszystko zrzucasz byleby nie odpaść, masakra jaka ta laska jest fałszywa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wpiszcie sobie w google frazę "ja nie szeptałam mikroport zakrywałam niechcący+wykop" i  pokaże się wam filmik z jej fałszywoscia. Borderline normalnie, w trzy sekundy zdanie zmienić jak Łukasz powiedział, że tego nie zrobi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Najbardziej irytujaca osoba w programie.  Czuje sie "lepsza" od innych i na kazdym kroku to podkresla. Jaka to ona ma rozwiniętą empatię i wrazliwość. Z tego weganizmu zrobiła religie.  Tego nie da sie słuchac. A tak poza tym jest najbardziej fałyszwa i zakłamana osoba w BB. Nawet swoich ziomków obgaduje za ich plecami. Ciekawe co bedzie po programie, bo stawiam, ze szybko wyleci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wpiszcie sobie w google frazę "ja nie szeptałam mikroport zakrywałam niechcący+wykop" i  pokaże się wam filmik

Ależ ona jest brzydka. Do tego fałszywy charakter. Jej facet musi być desperatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja pierd ole. Aga na Youtubie pisze komuś, że psy mogą być na diecie wegańskiej "o ile czlowiek wie, jak je ogarnąć i o ile pies rozwija się dobrze i jest zdrów". Jutro food book psa. Jestem w ciężkim szoku.  

akurat pies moze byc na diecie weganskiej, tak jak ludzkie dziecko ale jak nie masz wiedzy na temat potrzebnej ilosci mikrolelementow to zarowno pies jak i dziecko umrze, może dlatego lepiej polecać wegetariaznim albo ograniczenie miesa dopoki nie bedziemy mieli odpowiednich zamiennikow na rynku dostepnych w kazdej sytuacji, a weganizm zostawic dla tych naprawde ogarnietych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *_*
Dnia 18.03.2019 o 14:35, Gość Gość napisał:

Juszes ma obłędną figurę 

Jest po prostu szczupła i to wszystko. Wdzięku i gracji nie ma za grosz, porusza się jak manekin.

Gdzie ta obłędność? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Ależ ona jest brzydka. Do tego fałszywy charakter. Jej facet musi być desperatem.

Przecież jej facet jest o wiele brzydszy od niej. No i sporo starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przecież jej facet jest o wiele brzydszy od niej. No i sporo starszy.

Nie, ten koleś nie jest zły. Ma fajne ciało, jest inteligentny, interesujący i przedsiębiorczy, a Juszes ma brzydkie, długie i bezkształtne ciało, twarz jak rozdeptany ziemniak, jest nudna, fałszywa i leniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość *_* napisał:

Jest po prostu szczupła i to wszystko. Wdzięku i gracji nie ma za grosz, porusza się jak manekin.

Gdzie ta obłędność? 

Strasznie sie garbi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to się doigrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ohoho
Dnia 18.03.2019 o 21:46, Gość gosc napisał:

A zauważyłyście jaka ona w tym BB jest cicha, nieśmiała, skrępowana, zagubiona i jak się trzyma na uboczu?

 

Właśnie to jest ten fenemonen YT. Kobiety, które są szare, nijakie, wystraszone życiem i dość blado wypadają na tle swoich rówieśniczek, koleżanek ze szkoły, takie typowe szare myszki, zakładają kanał na YT i ... bum... nagle z wyjątkowo nieciekawej dziewczyn, które radzą sobie znacznie gorzej niż rówieśniczki i koleżanki ze szkoły/ studiów... robi się... gwiazda YT.

Mam na myśli właśnie taką Juszes, Olfaktorię, Szusz. 

Pewnie żadna z nich raczej w towarzystwie nigdy nie brylowała, pewnie wręcz przeciwnie, to były te ciche dziewczyny, mało przebojowe.

Kiedy ich rówieśniczki pracowały, uczyły się, robiły prawo jazdy, etc., spotykały ze znajomymi na mieście, te szare myszki w pustym pokoju gadały do kamery i mogły popuścić wodzy fantazji... jakie to one są cool, trendy, popularne, lubiane, jak wszystko im w życiu wychodzi... a tysiące ludzi się na te kreacje nabrało...

No widzisz, dobrze, że jest ten yt, bo w realu to nie dopuściłabys takiej juszes do głosu, bo przecież tyyyy musisz być w centrum uwagi 😛 tylko ty robisz prawko, a nikt kto ma popularny kanał na YT, nigdy z domu nie wyszedł 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

 

2 godziny temu, Gość Ohoho napisał:

No widzisz, dobrze, że jest ten yt, bo w realu to nie dopuściłabys takiej juszes do głosu, bo przecież tyyyy musisz być w centrum uwagi 😛 tylko ty robisz prawko, a nikt kto ma popularny kanał na YT, nigdy z domu nie wyszedł 😛

Ale zwróć uwagę że dziewczyna ma rację. I tu nie chodzi tylko o Juszesz. RLM sama mówi że zawsze była inna, ludzie jej nie lubili. Zuzanna Borcuka, połowa jej starego kanału jest o tym że jest nie lubiana i nie wychodzi z domu. Boogie Silver, powiedziała choć raz o kolezanlach ze szkoły? Aga in America, też mówiła że nigdy nie nawiązała żadnej wartościowej relacji w szkole. I tak można wymieniać. Moim zdaniem, osoby które mają fajne relacje, fajnych znajomych, nie będą nagrywać na YT. Nie potrzebują atencji, bo dostają ja w realnym życiu. Oczywiście, wyjątek to osoby które faktycznie mają coś do powiedzenia, jakieś kanały podróżnicze, naukowe, OK, to rozumiem. Ale wszelkie kanały vlogowe, czyli tak naprawdę o zwykłym życiu, są tworzone przez ludzi, którzy w realnym życiu, nie mają po prostu z kim pogadać, spotkać się na kawę, czy pójść na imprezę. Tworzą sobie, sztuczne grono "przyjaciół".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

 

Ale zwróć uwagę że dziewczyna ma rację. I tu nie chodzi tylko o Juszesz. RLM sama mówi że zawsze była inna, ludzie jej nie lubili. Zuzanna Borcuka, połowa jej starego kanału jest o tym że jest nie lubiana i nie wychodzi z domu. Boogie Silver, powiedziała choć raz o kolezanlach ze szkoły? Aga in America, też mówiła że nigdy nie nawiązała żadnej wartościowej relacji w szkole. I tak można wymieniać. Moim zdaniem, osoby które mają fajne relacje, fajnych znajomych, nie będą nagrywać na YT. Nie potrzebują atencji, bo dostają ja w realnym życiu. Oczywiście, wyjątek to osoby które faktycznie mają coś do powiedzenia, jakieś kanały podróżnicze, naukowe, OK, to rozumiem. Ale wszelkie kanały vlogowe, czyli tak naprawdę o zwykłym życiu, są tworzone przez ludzi, którzy w realnym życiu, nie mają po prostu z kim pogadać, spotkać się na kawę, czy pójść na imprezę. Tworzą sobie, sztuczne grono "przyjaciół".

Chęć uzyskania uwagi i poklasku to jeden motyw nagrywania filmów o niczym i wrzucania do sieci. A kasa to drugi. O ile 8 lat temu ludzie zakładali ikanały dla korzyści niematerialnych, hobbystycznie itd. o tyle teraz kanały na yt powstają już przede wszystkim dla kasy. Ludzie zwąchali, że to jest fajny biznes. Najpierw zyskujesz zaufanie, pokazujesz jaka jesteś szczera i prawdziwa, przybywa wyświetleń I subów. I wtedy zaczynają się współprace. Oznaczasz, tagujesz co się da, ba, nawet mówisz wprost, że czegoś tam nie masz, bo może jakaś marka skusi się i wyśle za kilka pozytywnych słów. Yt dzisiaj to biznes, a najbardziej zaskakujące jest to, że ten biznes idzie dobrze nawet tym, którzy nie mają nic do powiedzenia i w realnym życiu nikt by im za te vlogi i doopie maryni czy "przemyślenia" złotówki nie zapłacił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

 

Ale zwróć uwagę że dziewczyna ma rację. I tu nie chodzi tylko o Juszesz. RLM sama mówi że zawsze była inna, ludzie jej nie lubili. Zuzanna Borcuka, połowa jej starego kanału jest o tym że jest nie lubiana i nie wychodzi z domu. Boogie Silver, powiedziała choć raz o kolezanlach ze szkoły? Aga in America, też mówiła że nigdy nie nawiązała żadnej wartościowej relacji w szkole. I tak można wymieniać. Moim zdaniem, osoby które mają fajne relacje, fajnych znajomych, nie będą nagrywać na YT. Nie potrzebują atencji, bo dostają ja w realnym życiu. Oczywiście, wyjątek to osoby które faktycznie mają coś do powiedzenia, jakieś kanały podróżnicze, naukowe, OK, to rozumiem. Ale wszelkie kanały vlogowe, czyli tak naprawdę o zwykłym życiu, są tworzone przez ludzi, którzy w realnym życiu, nie mają po prostu z kim pogadać, spotkać się na kawę, czy pójść na imprezę. Tworzą sobie, sztuczne grono "przyjaciół".

Ale bzdury w kółko powtarzasz. Przestań już bawić się w tego psychologa, bo to nudne. Tak samo można o Kafeterii powiedzieć. Że kto ma fajnych znajomych, ten nie będzie tu siedział. Zwykły głupi stereotyp. Nie przepadam za Juszes, ale już nie wymyślajcie bzdur. Justyna ma wielu znajomych i uwierz - nie nudzi się w piątkowe wieczory czy w inne dni. Co to w ogóle za pomysł, że nagrywają tylko osoby bez znajomych? Nawet najlepsza paczka przyjaciół nie da Ci tego co sława. Nie samą przyjaźnią człowiek żyje. Trzeba też zarabiać. Każdy o czymś marzy, chce się rozwijać. Juszes lubi pozować jako modelka. Otworzyła własną firmę. To dzięki YouTube. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka

Osoba która zakrywa mikrofon nie ma szans na wygranie takiego programu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 28.03.2019 o 13:26, Gość Gość napisał:

Wpiszcie sobie w google frazę "ja nie szeptałam mikroport zakrywałam niechcący+wykop" i  pokaże się wam filmik z jej fałszywoscia. Borderline normalnie, w trzy sekundy zdanie zmienić jak Łukasz powiedział, że tego nie zrobi. 

Też czytam ten tag na wykopie 😄

Swoją drogą, jestem ciekawa czy pieniądze ją zaślepiają, czy zawsze ma taki paskudny charakter. Nie chcę robić z siebie nie wiadomo kogo, bo też czasem kogoś nie lubię, ale nie mam jakichś myśli w grupie, typu w pracy, "wymyślmy intrygę, wkopmy kogoś w coś". Żenująca laska, tak jak ten kochanek Witkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuku

A ja już oczami wyobraźni widzę jej filmik  na yt z tłumaczeniem się i pewnie ten jej chłop tez tam będzie. Chociaż ciekawa jestem jak on się może czuć widząc jaka ma fałszywa laske. Chyba ze oboje żyją w takiej bańce. Oglądałam jej filmiki, ale teraz mam odrzut od niej (a śledzę tylko hashtag na wykopie xdd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×