Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Juszes w Big Brother

Polecane posty

Dnia 30.03.2019 o 09:51, Gość Kuku napisał:

A ja już oczami wyobraźni widzę jej filmik  na yt z tłumaczeniem się i pewnie ten jej chłop tez tam będzie. Chociaż ciekawa jestem jak on się może czuć widząc jaka ma fałszywa laske. Chyba ze oboje żyją w takiej bańce. Oglądałam jej filmiki, ale teraz mam odrzut od niej (a śledzę tylko hashtag na wykopie xdd)

Haha pewnie tak będzie...On chyba teraz zarządza jej instagramem i z moich obserwacji bardziej jej broni niż oskarża 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Przecież on ją pukał, jak ona była jeszcze z tym młodym Pawłem, więc też święty nie jest. Dobrali się 😄  Dobrze wie co z  niej za ziółko.

A nie spiknęli się po zerwaniu z młodym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Mila napisał:

A nie spiknęli się po zerwaniu z młodym?

Nie 🙂 Wróciłam z młodym do Hiszpanii tylko po to, żeby zabrać resztę rzeczy i związać się ze starym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widzieliście jakie ona ma wielkie, długie dłonie, jak kosmita. Poza tym jest bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 30.03.2019 o 08:09, Gość Gość napisał:

Ale bzdury w kółko powtarzasz. Przestań już bawić się w tego psychologa, bo to nudne. Tak samo można o Kafeterii powiedzieć. Że kto ma fajnych znajomych, ten nie będzie tu siedział. Zwykły głupi stereotyp. Nie przepadam za Juszes, ale już nie wymyślajcie bzdur. Justyna ma wielu znajomych i uwierz - nie nudzi się w piątkowe wieczory czy w inne dni. Co to w ogóle za pomysł, że nagrywają tylko osoby bez znajomych? Nawet najlepsza paczka przyjaciół nie da Ci tego co sława. Nie samą przyjaźnią człowiek żyje. Trzeba też zarabiać. Każdy o czymś marzy, chce się rozwijać. Juszes lubi pozować jako modelka. Otworzyła własną firmę. To dzięki YouTube. 

Taaaa, Justyna i wielu znajomych.... jedzie mi tu czołg.

Tak się składa, że znam kogoś kto był na Erasmusie w Alicante w tym samym roku co Justyna...

Wszyscy tam uważali ją za odludka.

Większość studentów Erasmusa ma tłumy znajomych, a ona tam ledwo zmieniała słowo z kilkoma osobami na krzyż.

Nie zaprzyjaźniła się z innymi Erasmusami, z hiszpańskimi studentami też nie, no po prostu porażka.

 

Świetnie to pokazał film na którym została okradziona już po rozstaniu z młodym Pawłem i nie miała ani jednej (!!!) osoby która mogłaby przyjść po nią na tą plażę z ubraniem, nikogo absolutnie (!!!) i to w mieście w którym robiła Erasmusa, a potem jeszcze mieszkała przez rok.

 

Nawet ten jej nieszczęsny młody Paweł zyskał na tym, że Justyna go zostawiła, bo zaczął wreszcie poznawać ludzi w Alicante i prowadzić tam jakieś życie towarzyskie jak każdy normalny młody mężczyzna, bo za czasów Juszes żył jak emeryt - ciągle tylko we dwoje w domu albo na spacerze z Pandą, na zakupach, jak para 60-latków, kompletnie odcięci od świata i rówieśników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Juszes ma platfusa!  

Powinni się jej pozbyć z bb bo jest nijaka. Ciągle coś mamo cze a bez żadnej treści to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 1.04.2019 o 11:55, Gość gosc napisał:

Taaaa, Justyna i wielu znajomych.... jedzie mi tu czołg.

Tak się składa, że znam kogoś kto był na Erasmusie w Alicante w tym samym roku co Justyna...

Wszyscy tam uważali ją za odludka.

Większość studentów Erasmusa ma tłumy znajomych, a ona tam ledwo zmieniała słowo z kilkoma osobami na krzyż.

Nie zaprzyjaźniła się z innymi Erasmusami, z hiszpańskimi studentami też nie, no po prostu porażka.

 

Świetnie to pokazał film na którym została okradziona już po rozstaniu z młodym Pawłem i nie miała ani jednej (!!!) osoby która mogłaby przyjść po nią na tą plażę z ubraniem, nikogo absolutnie (!!!) i to w mieście w którym robiła Erasmusa, a potem jeszcze mieszkała przez rok.

 

Nawet ten jej nieszczęsny młody Paweł zyskał na tym, że Justyna go zostawiła, bo zaczął wreszcie poznawać ludzi w Alicante i prowadzić tam jakieś życie towarzyskie jak każdy normalny młody mężczyzna, bo za czasów Juszes żył jak emeryt - ciągle tylko we dwoje w domu albo na spacerze z Pandą, na zakupach, jak para 60-latków, kompletnie odcięci od świata i rówieśników.

Hahah, mała, brzydka zazdrośnico. Chciałabyś żeby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Juszes sie przyjazni z madzia po programie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×