Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joanna

Depilacja laserem Poznań

Polecane posty

Gość joanna

Gdzie isc na depilacje laserową w Poznaniu? Naczytalam sie o roznych rodzajach laserów i zastanawiam sie w koncu ktory jest najlepszy i w jakim salonie sie go wykorzystuje? Macie jakies doswiadczenia z tym tematem? Bede wdzieczna za wasza pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gug829

nie znam sie za bardzo na tym, ale slyszalam, ze depilacja laserem jest bardzo skuteczna i daje efekt na lata. moze ktos napisac jak dokladnie to dziala? sa jakies przeciwwskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilczek

Polega to na tym, ze chodzzisz na zabiegi, podczas ktorych dostajesz na skórę takie strzały laserowe, ktore oslabiaja wloski, rozjasniają je i finalnie pozbywasz sie ich niemal w calosci. Napisalam 'niemal', bo duzo zalezy od rodzaju wlosa- jego grubosci, koloru i tez karnacji jaką mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himenka

w Poznaniu laser to tylko w MediArt Clinic na Kochanowskiego. Niedawno własnie byłam na ostatnim zabiegu laserowym- rewelacja. Najpierw chodziłam na bikini, potem dołozylam do tego pachy i lydki- w koncu mam spokoj z wloskami :D Faktycznie, taki zabieg troche kosztuje, ale w mediarcie jest dosc przystepnie no i ja pieniazki specjalnie na to zbieralam (mam problemy hormonalne i owlosienie w niektorych miejscach bardzo mi dokuczalo). Teraz jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bree

w mediarcie maja tez laser do zabiegow na twarz, np. usuwanie przebarwien czy zamykanie naczynek. warto sie zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×