Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwiatuszek92

Hmm moja pierwsza ciąża

Polecane posty

Cześć dziewczyny

Jestem w pierwszej ciąży jestem w końcówce 7 tygodnia od zapłodnienia. W 5 tygodniu 5 dniu było widać na monitorze kropeczke pulsującą czyli akcje serduszka. Moimi objawami są tkliwe piersi. Ogólnie czuje się dobrze można powiedzieć, że czasami nie czuje się jakbym była w ciąży 😞 Czasami boli mnie podbrzusze i ból promieniuje czasami do pachwin lekarz twierdził że to normalne bo rośnie tam wszystko. 

Czasami mam delikatne mdlosci. Od początku wymiotowalam może z 3 razy. Mdłości to takie raz na tydzień może. 

Z apetytem czasami mam go że zjadłabym coś a czasami nie mam ochoty na nic.

Jestem bardzo szczupła i niby mam zaokraglone podbrzusze ale to raczej wzdecia i mam nadzieje ze to tez jest jakis tam objaw.

Na wizytę jestem umówiona na jutro. Ale tak się boję bo większość ciąż podobno kończy się w I trymestrze i naczytalam i nasluchałam się, że czasami zarodek obumiera bez żadnych objawow niepokojących. Dlatego chciałam was zapytać jak wy czulyscie sie na przełomie 7 i 8 tygodnia ? Jakie mialyscie objawy? Czy mialyscie tak samo i było wszystko w porządku? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnida

Ja w 7 tygodniu dowiedzialam sie dopiero ze jestem w ciazy. W 9 mialam 1 usg i bylo juz widac nozki, raczke i glowke. Gdyby nie brak okresu to pewnie wcale nie wiedzialabum ze jestem w ciazy bo czulam sie swietnie. Teraz 29 tc i w sumie tez dobrze sie czuje gdyby nie zylaki na nogach i bol w miednicy kiedy wstaje byloby lepiej ale bobas tak sie wierci w brzuchu ze juz widac jak mi faluje skora i to takie fajne uvzucie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciała by było tak jak u Ciebie, żebym miała taki sam przypadek. 

Gratuluje maleństwa 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooo

Kwiatuszek92. Masz termin jakoś na październik? Zapraszam na post mamusie ma październik 2019 😊

Ja teraz jestem w 7 tygodniu, poza ogólnym zmęczeniem i muleniem, lekkim bólem brzucha wszystki jest jak dawnej 😉 każda ciążę odczuwa inaczej. Ja między tą a poprzednia widzę różnicę, więc spokojnie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie brak miesiączki pewnie nawet nie wiedziałabym że jestem w ciąży gdyż czułam się świetnie, nawet nie wiem co to poranne mdłości 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek

Każda kobieta inaczej to przechodzi, u mnie mdłości były dopiero po 9 tc, także nie przywiązywałabym do tego aż takiej wagi 😉 Za to lepiej znajdź dobrą klinikę porodową, polecam w Krakowie doktora Jankowskiego, bardzo dobry profesjonalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy

O tak, wybór ginekologa to podstawa, uspokoi, wesprze i wytłumaczy 😉 Osobiście polecam Feminę w Krakowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do 5 miesiąca czułam się genialnie. Na początku tylko właśnie bardzo bolały mnie piersi. Żadnych nudności czy wymiotów. Dopiero teraz w 27 tygodniu zaczęły strasznie boleć mnie plecy że czasami nie mogę wstać. Zgaga męczy mnie już 3 tydzień. Ale tak to naprawdę czuję się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam bardzo podobnie, nie wymiotowałam, świetnie się czułam... Nie wiedziałam nawet początkowo, że jestem w ciąży 😛 Dopiero na wizycie u dr Jankowskiego okazało się, że mam od sercem kiełkującą fasolkę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dowiedziałam się w pierwszym miesiącu. Zorientowałam się właśnie po bolących piersiach które zaczęły boleć jeszcze przed tym jak zrobiłam test. Jestem w 31 tygodniu. Nie miałam żadnych nudności, wymiotów. NIC i to przez całą ciążę. Teraz to wiadomo boli kręgosłup itd. 

Mama mojego partnera powiedziała abym się nie ekscytowała do końca 1 trymestru ponieważ wtedy jest najwieksza szansa na poronienie...po prostu trzeba uważać. Dobrze się odżywiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×