Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikii

czy jak kobieta się zakocha to szybko będzie chciala iść z facetem do łóżka?

Polecane posty

Gość mikii

jak tu u was jest drogie panie? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość mikii napisał:

jak tu u was jest drogie panie? 😘

Nawet po dwóch godzinach znajomości, w kibelku usiądzie na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

No niestety może tak być. Jak się mocno zakocha to coś się w głowie miesza. Ale jak się kocha to czy to ważne kiedy. I nie zachowa się jak bydlę przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

W z tym kiblem nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana

Jeżeli naprawdę się zakocha to tak. Bo wtedy jest to ten jeden jedyny, wymarzony i zrobi dla niego wszystko. Niestety... 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Niekoniecznie. Miewałam romanse, że facet tak na mnie działał, że chciałam "skonsumować" tę znajomość natychmiast, miał coś takiego w głosie, w spojrzeniu, w dotyku. Co nie znaczy że byłam w nim zakochana, to było czyste porządanie, wcale nie chciałam z nim być. Proces zakochiwania się jest chyba bardziej długotrwały, przynajmniej u mnie, mogę dłużej poczekać i się podelektować taką "czystą" znajomością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To zależy od kobiety. Jak ma zasady to ich nie złamie bo się zakochała. Przynajmniej nie powinna tego robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A można wiedzieć czemu pytasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie musi sie zakochac zeby pojsc do lozka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Hmmm u mnie to jest tak, ze jak mi na mezczyznie zalezy, to wole poczekac, wybadac co lubi, zebym go bardziej zafascynowala i zalezy mi, zeby byl zadowolony. A jak mialam tylko chec, niekoniecznie mi zalezalo i niekoniecznie faceta lubilam to mi bylo wszystko jedno, nawet czy on bedzie zadowolony i czy dobrze wygladam, co on o mnie mysli itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona31

W moim przypadku tak było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc

Wnioskuję z własnych doświadczeń:

Jeśli kobieta jest zafascynowana facetem czuje pożądanie to pójdzie do łóżka dość szybko.

Jeśli uważa że nadaje się na męża, ojca to będzie się starała wypaść przed nim jak najlepiej i poczekać aż najdłużej jak jej się uda.

Jeśli ma zasady to ich nie złamie prędzej życie odda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cell

Jesli w jej głowie będzie pewna że to ten to czasem może nie chcieć czekać. Czasem emocje biorą górę. I nie piszemy o pożądaniu tylko o czymś więcej. Jak coś się przeżywa pierwszy raz można nie myśleć racjonalnie. To jest taki koktajl emocji że czasem to już nie wiadomo co zrobić. I zapewniam. Nie chodzi o pożądanie. Bo samo pożądanie mnie do łóżka nigdy nie zaprowadziło. Jeżeli go lubi, szanuje i chce być z nim to chce jego całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Brak miłości nie przeszkadza mi w tym ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cell
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Brak miłości nie przeszkadza mi w tym 😉

Mi z kolei samo pożądanie nic nie robi. Więc pewnie ile ludzi tyle opcji. Więc ktokolwiek jest autorem niech nie ocenia z gory jeśli taka sytuacja miała miejsce. Ale to chyba wiadomo jeśli ktoś coś czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×