Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Groszek

Relacja z odchudzania

Polecane posty

Gość Groszek

Hej!

Od jutra startuję z dietą 1000kcal + sport. Chcę zrzucić trochę tłuszczyku i ujędrnić skórę. Jeśli ktoś chce się przyłączyć, że nawzajem się motywować- zapraszam. Hejterzy i wszystkowiedzący- żegnam.

Codziennie będę pisała, co zjadłam i poćwiczyłam. To będzie taki mój dziennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek

Plan na dziś:

9:00 trening- 30min na skakance, 20min ćwiczeń na pośladki z mini band, stretching

Posiłki: krem z pomidorów z cieciorką i jajkiem/ krem z dyni i marchewki/ garść orzechów włoskich/ duża sałatka warzywna z oliwą z oliwek. W razie głodu- kiwi lub jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa

Jaka waga i wzrost? Ile planujesz zrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek

168-170cm. Waga? Nie mam pojęcia, nie ważę się, bo najważniejsze są wymiary, a nie cyferka na wadze 🙂 Tacy sportowcy- wyglądają super, dużo tkanki mięśniowej, mało tłuszczowej,a są baaardzo ciężcy własnie z powodu dużej ilości mięśni.

Chciałabym po prostu wysmuklić i ujędrnić ciało, pozbyć się tłuszczyku pod pępkiem i trochę z wewnętrznej strony ud.

Wczorajszy plan wykonany, ale nie w 100%- mianowicie skakałam na skakance tylko 15min, bo nie miałam więcej czasu. I zjadłam jakieś 1200kcal, nie 1000.

Plan na dzis: skakanka 30minut/ stretching/ ćwiczenia na triceps z mini band 3s/4ćw./20powt.

Posiłki: jabłko/ herbata z miodem/ 2 jajka z cieciorką i batatem/ sałatka z brokuła i roszponki z oliwą/ krem z dyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa

A ok. A jakie masz wymiary? Pytam z ciekawości bo mam podobny wzrost. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia dobra rada ;)

Wiem, że nie chciałaś rad ale jeśli chcesz ujedrnic ciało i regularnie ćwiczysz to musisz więcej jeść żeby budować mięśnie. Poszukaj w necie kalkulatora, poczytaj choćby na blogu codziennie fit ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek

Do 'asa'---> ojej nie wiem, nie mam centymetra krawieckiego 😞 Ogólnie ludzie mówią, że jestem chuda. Podejrzewam, że łydka mniej niż 40cm, udo w najszerszym miejscu jakieś 56cm? 54? Nie wiem 😕 Talia... 60 parę chyba...

Mam fajnie wyrzeźbiony brzuch i nogi, ale i ten tłuszczyk eh 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek
5 godzin temu, Gość Ciocia dobra rada 😉 napisał:

Wiem, że nie chciałaś rad ale jeśli chcesz ujedrnic ciało i regularnie ćwiczysz to musisz więcej jeść żeby budować mięśnie. Poszukaj w necie kalkulatora, poczytaj choćby na blogu codziennie fit ...

Nie chcę budować, nic takiego nie napisałam 🙂 

Chciałabym je wzmocnić. Nawet na małej podaży można ładnie wysmuklić ciało, zgubić tłuszcz, ujędrnić skórę. I o to mi chodzi 🙂 Nie jem węgli prostych z pszenicy itp., jem same wartościowe produkty, dzięki czemu wszystkie składniki wykorzystuję i wchłaniam prawidłowo 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asa
16 godzin temu, Gość Groszek napisał:

o 'asa'---> ojej nie wiem, nie mam centymetra krawieckiego 😞 Ogólnie ludzie mówią, że jestem chuda. Podejrzewam, że łydka mniej niż 40cm, udo w najszerszym miejscu jakieś 56cm? 54? Nie wiem 😕 Talia... 60 parę chyba...

No to jak to? Ani wagi nie znasz ani cm. Podejrzewam że tu nie zdrowie chodzi a o co innego. Ale rad nie chciałaś więc na tym zakończę.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia dobra rada ;)

Z jednej strony chcesz się dobrze odżywiać a z drugiej lekkomyślnie schodzisz z kaloriami poniżej PPM ... w ten sposób stracisz wodę, mięśnie i może na końcu tłuszcz o ile w ogóle go masz w ciele a nie tylko w głowie... Ale jedynego możesz być pewna, na zdrowie to Ci taka dieta nie wyjdzie ... Przychylam się  do wypowiedzi mojej przedmowczyni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale wagę warto znać, żeby widzieć czy się chudnie. Jasne, wizualnie tez to można ocenić, ale jednak waga jest bardziej obiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale wagę warto znać, żeby widzieć czy się chudnie. Jasne, wizualnie tez to można ocenić, ale jednak waga jest bardziej obiektywna.

Nie, bo często czlowiek chudnie, a waga się nie zmienia. Dlaczego? Bo mieśnie są cieższe od tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Ważą tyle samo, tylko mięśnie zajmują mniej miejsca niż tłuszcz . Ale do ich budowy i utrzymania  potrzebne jest pożywienie, w odpowiedniej ilości i jakości. "Aby chudnac trzeba jeść".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asa
13 godzin temu, Gość Groszek napisał:

Nie, bo często czlowiek chudnie, a waga się nie zmienia. Dlaczego? Bo mieśnie są cieższe od tłuszczu.

No na 1000kcal nie ma żadnych szans żeby jakiekolwiek mięśnie zbudować więc ta opcja odpada.

No cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek

Zwiększyłam podaż kalorii do 1200-1300kcal, bo za bardzo lubię orzechy 😛 Jem codziennie garstkę-garść, a one jak wiadomo mają dużo kcal. Jem same zdrowe rzeczy, warzywka, owoce, zdrowe białka i tłuszcze, i mam się ŚWIETNIE 😄 

Dzięki za rady, ale ich nie potrzebuję. Jeśli ktoś chce hejtować lub się mądrzyć, to niech opuści ten wątek.

Peace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqq

No to gdzie twoje dalsze menu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daza

Już koniec relacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Widać dziewczyna młoda, wzrostu dokladnego nie zna,  może jeszcze rośnie ... może w domu padło podejrzenie, że chce być motylkiem i rodzice skonczyli tę zabawę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jasne, jasne, waga nie spada, bo buduje mięśnie. Na tysiącu kalorii i skakaniu na skakance. Niewiedza i naiwnośc ludzka jest nieskończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też gość
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jasne, jasne, waga nie spada, bo buduje mięśnie. Na tysiącu kalorii i skakaniu na skakance. Niewiedza i naiwnośc ludzka jest nieskończona.

Przecież takie dziewczyny info czerpia od kolezanek w szkolnej szatni, wiesz więcej to napisz, podziel się wiedzą, może cos dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×