Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jola

Córka oczarowana nowa partnerka męża

Polecane posty

Gość Jola

Jesteśmy z mężem w separacji. Zostawił mnie dla atrakcyjnej i przebojowej kobiety, moje zupełne przeciwieństwo. Ja jestem cicha i spokojna. Mamy nastoletnia córkę i ona jest wręcz oczarowana ta kobieta. Wiadomo, pozwala jej na wszystko, kupuje kosmetyki, chodzą razem na szopingi itp. Jestem przerażona ilością rzeczy jakie przywozi z weekendu u taty. Obiecałam jej nowy telefon jak będzie swiadectwo z paskiem na koniec roku to ta siksa sprezentowała jej już teraz dokładnie ten sam telefon. To jest jakieś chore. Ona dosłownie kupiła moja córkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

A gdzie Twoja interwencja? Młoda jest w wieku, że poleci na takie zagrywki. I nie jest oczarowana nowa partnerka ojca a jej kasa i tym, że tamta jej to kupuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
5 minut temu, Gość Gosciowka2019 napisał:

A gdzie Twoja interwencja? Młoda jest w wieku, że poleci na takie zagrywki. I nie jest oczarowana nowa partnerka ojca a jej kasa i tym, że tamta jej to kupuje. 

Rozmawiałam o tym z mężem ale nie przyniosło skutku. Twierdzi ze od tego są rodzice żeby rozpieszczać i dawac dziecku to co najlepsze i tym podobne bzdury. Rozmawiałam z córka ale nam wrażenie ze teraz ma mnie za zacofana lamuske, która się nie zna na najnowszych trendach tak jak nowa dziewczyna tatusia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Mąż ma rację. Rodzice. A nie nowa dupera ojca. Może musisz doprowadź do rozmowy z ta kobieta. Ona ewidentnie szuka akceptacji Twojej córki, a że robi to najgłupszym możliwym sposobem..... Sama za chwilę za to beknie, bo nie da się sr**c tęcza non stop w codziennym życiu. 

Córkę wzięłabym na przeczekanie. A z tamta pogadała dość stanowczo i wprost. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

No chyba wiadomo co robić. Mówisz ze skoro tak kocha tatusia to niech wraca za 2 tyg. Zacznij żyć kobieto. Niestety mało kto docenie takie kobiety jak ty. Znajdź sobie nowego chłopa a gowniara będzie wracała z podkulonym ogonem gdy się okaze ze tatuś codziennie nie jest taki fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Nie wygrasz z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosciowka2019 napisał:

 

Ustal naprzemienna opieke z ojcem. Dwa tygodnie u niego i babeczki. Dwa u ciebie. Owszem, skoncza sie alimenty. Ale gowniara pozna zycie z obca baba. Albo zetknie sie z tym ze tak naprawde nikt jej tam nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfff

Wygra. Niech coreczka na codzien zamieszka z tatusiem i jego dupencja. Dupencji sie zapiecze z wscieklosci w doopie i sama bedzie dazyc do pozbycia sie malolaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita3

No to odeslij do ojca. Krzyżyk na droge i z Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedziała córce żeby ciągła jak najwięcej.Pokaż córce,że jesteś po jej stronie. Ty byś nie była zadowolona jakbyś dostawała prezenty?Świetnie,że tamta jej kupuje, odpadną ci wydatki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko A ile ma lat nowa ... męża???

Musisz się uzbroić cierpliwość bo na 100% minie jej zapał rozpieszczania  nieswojego dziecka. Do tego jest jakaś głupia że zabrała się za gościa z rodziną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Autorko A ile ma lat nowa ... męża???

Musisz się uzbroić cierpliwość bo na 100% minie jej zapał rozpieszczania  nieswojego dziecka. Do tego jest jakaś głupia że zabrała się za gościa z rodziną....

A może to mąż płaci za te wypady 😉 Zresztą kobieta może mieć taką osobowość że lubi zakupy i kosmetyki, to w końcu nic złego.

Ja mam podobnie na linii teściowa - mama. Moja mama nigdy za zakupami nie przepadała. Ubrania z ciucholadniu, minimum kosmetyków z Rossmanna i tyle. Za to moja teściowa lubi kosmetyki naturalne, dobrej jakości, zawsze znajdzie okazje żeby kupić jakiś fajny ciuch. Wyglada elegancko i robi ładny makijaż. Wiadomo, że w kwestii urodowo-modowej o wiele lepiej dogaduję się właśnie z nią.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izotop

Autorko powiem ci szczerze że jakoś trudno mi w to uwierzyć że partnerka twojego męża tak obdarowuje waszą córkę. To jest po prostu niespotykane.Twoja córka musi uważać żeby nie powiedzieć nic głupiego ani nie zrazić tamtej bo przestanie jej cokolwiek kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama
9 godzin temu, Gość Xxx napisał:

No chyba wiadomo co robić. Mówisz ze skoro tak kocha tatusia to niech wraca za 2 tyg. Zacznij żyć kobieto. Niestety mało kto docenie takie kobiety jak ty. Znajdź sobie nowego chłopa a gowniara będzie wracała z podkulonym ogonem gdy się okaze ze tatuś codziennie nie jest taki fajny.

Ooo to to to ! Strzał w 10! Kochana spójrz na to z innej strony . Daj ojcu córkę na 2 tygodnie , sama w tym czasie korzystaj z z zycia( siłownia, masaż, kosmetyczka) jeśli blokują Cię pienidze to zerknij na groupon i tam możesz mieć wypasiony weekend masaże za 40 zł oczyszczanie buzi i inne duperszmity za grosze . Bez sensu płacić więcej a usługi są naprawdę dobre . Zobaczymy czy córunia tatunia nie znudzi się nowej dziuni 😂 zacznij żyć bo to Twój moment! Zakładam ze Twoje nogi długo nie widziały szpilek a buzia mocniejszego makijażu! Kochana do dzieła, bierz koleżanki albo nawet sama i baw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×