Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sonia

Włosy wypadają mi garściami - co robić?

Polecane posty

Gość Sonia

Dziewczyny, włosy lecą mi garściami. Ja już nie wiem co mam robić. Od porodu minął rok, a ja dalej tracę włosy na potęgę. Z apteki to już chyba wszystkie maski, maseczki przetestowałam i nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

a czy w czasie ciąży miałaś jakieś problemy z tarczycą, bo w ciąży tarczyca przeważnie wariuje, ale może masz niedoczynność albo nadczynność i o tym nawet nie wiesz. a jednym z objawów niedoczynności jest właśnie wypadanie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela

wiesz co mozliwe, ze twojemu organizmowi brakuje jakis witamin. najlepiej zrobisz jak sie udasz do lekarza i on cie dalej pokieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

Tarczycę badałam i wszystko było okej, a co do lekarza to już się zapisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna

Może cierpisz z powodu telogenowego wypadania włosów? Ja właśnie tak miałam bo miałam bardzo stresującą pracę i włosy leciały, że ho ho. Z resztą tutaj możesz poczytać więcej na ten temat: https://vesuna.pl/blog/telogenowe-wypadanie-wlosow-przyczyny-leczenie/ . Ale jak idziesz do lekarza to on może w końcu da ci jakąś odpowiedź. Jeżeli chodzi o samo wypadanie to mi bardzo pomógł zabieg HairCare, który przeprowadziłam właśnie w tej klinice vesuna z krakowa z linka. Ogólnie na wzrost włosów musiałam poczekać, ale teraz moje włosy są lśniące i mocne. A i oczywiście zmieniłam pracę na spokojniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara
Dnia 22.03.2019 o 19:50, Gość Adrianna napisał:

Może cierpisz z powodu telogenowego wypadania włosów? Ja właśnie tak miałam bo miałam bardzo stresującą pracę i włosy leciały, że ho ho. Z resztą tutaj możesz poczytać więcej na ten temat: https://vesuna.pl/blog/telogenowe-wypadanie-wlosow-przyczyny-leczenie/ . Ale jak idziesz do lekarza to on może w końcu da ci jakąś odpowiedź. Jeżeli chodzi o samo wypadanie to mi bardzo pomógł zabieg HairCare, który przeprowadziłam właśnie w tej klinice vesuna z krakowa z linka. Ogólnie na wzrost włosów musiałam poczekać, ale teraz moje włosy są lśniące i mocne. A i oczywiście zmieniłam pracę na spokojniejszą.

a czy w tej klinice vesuna mogę przeprowadzić trichogram skóry głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna

Wydaje mi się, że nie tylko raczej musisz się zgłosić gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

suplementujesz witaminy? Jak wyglada twoja dieta? Jkiego szamponu i odzywki uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idz do trychologa. W SCM estetic w Krakowie jest ich kilku - dr Sułowicz, dr Bachleda-Curuś. Super lekarki. Sprawdzają w czym naprawdę tkwi problem i zalecają dedykowane leczenie, a nie takie a moż eto a może tamto. Ja w ten sposób pozbyłam się problemu. u mnie trzeba było wyrównać hormony i wzmocnić cebulki - mezoterapia fibryną bogatopłytkową + witaminy i dobra dieta zdziałały cuda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast w ciemno umawiać się na zabiegi i brać suplementy warto wykonać badania oraz udać się na konsultację z profesjonalnym trychologiem! Zanim wybierzesz zaproponowany przez kogoś zabieg, warto dowiedzieć się jaka jest przyczyna twojego problemu i w jaki sposób zapobiec jego przyczynom, a nie leczyć tylko objawy twojego schorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Revenal, ma bardzo bogaty skład, jak Vitapil plus dodatkowe składniki a jest 2 x tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×