Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarna wdowa

Tęsknię za moj zmarłego mąż

Polecane posty

Gość Czarna wdowa

Jestem po 30-sce i straciłam męża po 12 latach małżeństwa. Zmarł na bardzo ciężką choroba. Był przystojnym, dobrym człowiekiem i kochał mnie bardzo. Jego ostatnim zdaniem e w stanie świadomym było to że mnie kocha. Parę godzin później zmarł. Byłam z nim od początku do końca. Strasznie za nim tęsknię, śni mi się dosyć dużo. Najciekawsze jest to że rok przed jego śmiercią, patrzyłam na księżyc, był piękny i pełny i nie wiem jak wytłumaczyć to że widziałam w nim "dwie trumny" w jednej z nich on leżał, nie uwierzyłam, nawet się wystraszyłam bo on był zdrowy jak dąb i pomyślałam że coś on przewiduje. I niestety ten widok zrealizował się. Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć coś takiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ja zasypiam czy czytam naprawdę głupoty o księżycu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna wdowa
19 minut temu, Gość Gość napisał:

To ja zasypiam czy czytam naprawdę głupoty o księżycu? 

To był prawdziwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc przyjaciel

Nie śmiej sie z niej , ona cierpi. Poczytaj o szyszynce autorko i dbaj o nią by miec kontakt z mezem :) i zauwaz czy sa biale piórka kolo ciebie :) do mnie juz przyszly pod nogi dwa piórka odkad umarl ukochany. Przyszly pod biurko w pracy :) nie martw sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc przyjaciel

Gdy kiedys umrzesz to on przyjdzie po Ciebie by Cie przeprowadzić :) uśmiechnij sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ouuu

czemu nie ułożyć sobie życia z kimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeżeli Ci się śni często i jak jesteś wierząca to daj na mszę w jego intencji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja sobie z innym nie uloze juz zycia bo nie umialabym zyc z innym, lubilam duzo cech mojego ukochanego i nie wyobrazam sobie innego faceta w domu. To juz byloby nie to. Poczekam az zabierze mnie stad jak przyjdzie czas na mnie. Rowniez nie moglabym juz kim innym sie opiekowac , brzydzilabym sie miec innego i dbac o innego. On czeka tam na mnie , ja to wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzeba tylko czasu
41 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja sobie z innym nie uloze juz zycia bo nie umialabym zyc z innym, lubilam duzo cech mojego ukochanego i nie wyobrazam sobie innego faceta w domu. To juz byloby nie to. Poczekam az zabierze mnie stad jak przyjdzie czas na mnie. Rowniez nie moglabym juz kim innym sie opiekowac , brzydzilabym sie miec innego i dbac o innego. On czeka tam na mnie , ja to wiem. 

jakbym czytała śp swoją  teściową ,tylko ona miała 60 lat, jak została wdową,żałoba nie trwa wiecznie ,mija , minie i Tobie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
1 minutę temu, Gość potrzeba tylko czasu napisał:

jakbym czytała śp swoją  teściową ,tylko ona miała 60 lat, jak została wdową,żałoba nie trwa wiecznie ,mija , minie i Tobie 

Weź pod uwagę, że nie każdy tak potrafi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie minie, nie kazda sobie szuka nastepnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie jestem twoja tesciowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co ja wiem ?
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja nie jestem twoja tesciowa 

Z pewnością nie jesteś ,na bank ,bo ona od dawna po drugiej stronie ! Coś dużo tych wdów jęczy na forum i to takich młodych ? No i te dwie trumny na księżycu ,to już zakrawa na prowokację ! Co wy jeszcze nie wymyślicie ,strasznie mnie to ciekawi ,żeby tylko przyciągnąć do siebie jakiś "czytaczy" ,żeby tylko pogadać ,odrobinę współczucia i zainteresowania zobaczyć ! A może ktoś swoje żale i smutki wyleje na forum i wtedy można z gościa mu dołożyć i poczuć się lepiej ! Czarną wdową nazywano kiedyś kobiety ,które pochowały trzeciego swojego męża ,taka ciekawostka ,gdyby ktoś nie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie jestem czarna wdowa, ja ją tylko pocieszałam i nie mam lat 30 czy 40 ani 60. Nie wypowiadaj sie wrogo jesli czegos takiego nie przezylas / leś. Weszlam tylko po to by ją pocieszyć. Ja wiem ze gdy bede umierac to nie bede sama i samotna , On mi pomoze wtedy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wytlumaczysz ?
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja nie jestem czarna wdowa, ja ją tylko pocieszałam i nie mam lat 30 czy 40 ani 60. Nie wypowiadaj sie wrogo jesli czegos takiego nie przezylas / leś. Weszlam tylko po to by ją pocieszyć. Ja wiem ze gdy bede umierac to nie bede sama i samotna , On mi pomoze wtedy. 

Gdzie tu widzisz wrogość u mnie ?Ja tylko zasugerowałam prowokacje z waszej strony . Pisze to jedna osoba,a dlaczego tak sądzę, pomyśl w czym tkwi haczyk ! Jesteś tak przekonywujaca ,że sama się dziwię ,czemu ci nie wierzę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Wierzysz czy nie wierzysz, to bez znaczenia . Ona wie co pisze...bo wie co czuje. Nikomu nie życzmy źle , nikogo nie obmawiajmy , każdemu dajmy prawo do jego uczuć . Nie licytujmy  się. Trzeba żyć . Ale w sercu ,na jego dnie, jest smutek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

"Tęsknię za moj zmarłego mąż" - w jakim to języku? Bo na pewno nie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Odkad umarl to tylko z podłością ludzi sie spotykam . Dziekuje powyższy gosciu za Twoje dobre slowa :) :)

Autorka juz sie nie odezwala , moze to byla tylko prowokacja a czekalam na jej odpowiedz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie jakiś afrykański analfabeta naciągacz szuka ofiar co by mu wysłały setki tysięcy złotych za obietnicę paczki ze złotem i pięknej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uyfc

ile masz lat młodziutka jesteś będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie tak !
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Odkad umarl to tylko z podłością ludzi sie spotykam . Dziekuje powyższy gosciu za Twoje dobre slowa 🙂🙂

Autorka juz sie nie odezwala , moze to byla tylko prowokacja a czekalam na jej odpowiedz.

 

Mąż umarł ,a ty z podłościa się tylko spotykasz ? W jakim otoczeniu się obracasz ,że tak spytam? Bo to trudne do uwierzenia? Byłaś winna jego śmierci? Co ci daje pisać te bzdury ?Czujesz się przez to lepiej ? Temat jest twój ,tylko inaczej się rozwinął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Takie mialam kolezanki , jedna po pogrzebie napisala mi ze juz czas sie ogarnac i przestac mazgaić . Inna innego dnia powiedziala nooo teraz bedzie ci ciezko, albo kazdy pytal czy umarl w domu , inna zapytala jak po pogrzebie ? Tak jakby pytala jsk po weselu itp 

Nie jestem autorka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wspolczuje autorce bo ona jest jeszcze Mlodziutka , ja juz nie jestem. W moim wieku juz nie szuka sie mezczyzny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dopiero pozniej okazuje sie jakie sa kolezanki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Leżaczku napewno spotkasz milosc :) zycze Ci tego z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osiągnięty

Gdyby byla to prawda, też bym tej "młodziutkiej" współczula ,ale to wszystko tylko gra, więc wyrażam swoją tylko opinię ! Tu od dawna nikt prawdy nie pisze ,ani nie szuka zrozumienia, zresztą nie tylko tutaj, więc nie wysilaj się w wymyślaniu łzawych historyjek .Twoje intencje widać na wskroś ! Cel nie został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna wdowa

Później (więczorem ) porozmawiam z Wami na ten temat. Wszystko jest prawda! Mam jeszcze dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna wdowa

Nie ważne. Jest mi po prostu smutne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestes Polką autorko ? Bo tak piszesz troche inaczej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow !
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jestes Polką autorko ? Bo tak piszesz troche inaczej 

Hahaha wczoraj była pod wpływem ,palce jej się ślizgaly po klawiaturze !Nową historię wymysliliscie ?poczytamy ,może coś na Marsie jeszcze dostrzegła ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×