Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esencja

Chciałabym poznać przystojnego wysportowanego mężczyznę tzw. ciacho?

Polecane posty

Gość esencja

Nie musi dobrze zarabiać, bo mam dobrą pracę i nawet mogę go utrzymywać. Chodzi mi głównie o dobry seks bo mam coraz wyższe libido :)

Mam 35 lat, wchodzę w swój kobiecy złoty wiek pod względem atrakcyjności i chcę to wykorzystać. Co prawda mam nadwagę ale tylko 15kg. Osobiście uważam że jestem bardzo atrakcyjna. Muszę w końcu znaleźć partnera (ostanie lata byłam zajęta tylko pracą) ale nie zaakceptuje byle kogo, mam swoje wymagania i nie są one małe ;)

Gdzie szukać faceta który mnie zadowoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro albo w biedronce na promocji ☺. Aha sprawdz jeszcze pod łóżkiem ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oshalaua

szukaj a znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

a moze frytki do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie dość ze brzydka to i pusta jak bęben.

ps. 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de sra

A facet 60 lat się nada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

:) ja za chudy i za stary (42) ale ok wysportowany, śmigam na rowerze nawet do 100 km, wczoraj zacząłem od 53km. Ale ja nie chcę z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie dość ze brzydka to i pusta jak bęben.

ps. 0/10

skąd wiesz że wygląda 0/10 skoro jej na oczy nie widziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itt
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

skąd wiesz że wygląda 0/10 skoro jej na oczy nie widziałeś?

ma 15 kg nadwagi = 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
7 minut temu, Gość itt napisał:

ma 15 kg nadwagi = 0/10

Kto? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik
13 minut temu, Gość itt napisał:

ma 15 kg nadwagi = 0/10

15 kilo to wcale nie tak dużo, zresztą kobieta musi mieć kształty by podobać się facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość esencja napisał:

Nie musi dobrze zarabiać, bo mam dobrą pracę i nawet mogę go utrzymywać. Chodzi mi głównie o dobry seks bo mam coraz wyższe libido 🙂

Mam 35 lat, wchodzę w swój kobiecy złoty wiek pod względem atrakcyjności i chcę to wykorzystać. Co prawda mam nadwagę ale tylko 15kg. Osobiście uważam że jestem bardzo atrakcyjna. Muszę w końcu znaleźć partnera (ostanie lata byłam zajęta tylko pracą) ale nie zaakceptuje byle kogo, mam swoje wymagania i nie są one małe 😉

Gdzie szukać faceta który mnie zadowoli?

Wysportuj się, a później szukaj wysportowanego lichutka prowokatorko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esencja

kobieta nie musi być wysportowana, to wręcz źle wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onan

Ta, najlepiej jak ten baleron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

OnSam z ktorej czesci Polski jestes ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

OnSam z ktorej czesci Polski jestes ? :)

z kujawskiej części, miło że Cię zainteresowałem, A Ty skąd, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zachodniopomorskie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Spodobalo mi się, ze uwielbiasz jezdzic na rowerze, przewaznie panowie uwielbiają raczej siedziec w fotelu godzinami i pic piwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Zachodniopomorskie :) 

a, to pewnie aż Szczecin, Koszalin czy Słupsk a może Piła i tak daleko ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Spodobalo mi się, ze uwielbiasz jezdzic na rowerze, przewaznie panowie uwielbiają raczej siedziec w fotelu godzinami i pic piwo. :)

No, jeśli tylko pogoda pozwoli na nie przeziębienie się i mam taką chęć. Piwa nie lubię specjalnie. A najbardziej jak już to takie jak Wy kobiety ze smakiem bym spróbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Starsza jestem od Ciebie, w takim razie szans nie mam , ale milo czytac mile wypowiedzi :) rzadko tutaj spotyka sie mile osoby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Starsza jestem od Ciebie, w takim razie szans nie mam , ale milo czytac mile wypowiedzi :) rzadko tutaj spotyka sie mile osoby 

Na rowery czemu nie, ja koleżanek takich nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Juz dawno nie jezdzilam. Weszlam na temat z ciekawosci , z nudów, nie jestem autorka. Do seksu nie szukam nikogo ani do zwiazku. Tak po prostu chcialam zaczac rozmowe , poniewaz ostatnio mialam duzo smutnych przezyc :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wlasnie rozstałam sie z mezczyzną ktory duzo pil i tylko siedzial w fotelu. Gdy przeczytalam, ze tak fajnie spędzasz wolne chwile to zaczelam rozmowe :) myslalam, ze wszyscy tylko siedza. Wiesz, ja chodze dziennie 8 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Juz dawno nie jezdzilam. Weszlam na temat z ciekawosci , z nudów, nie jestem autorka. Do seksu nie szukam nikogo ani do zwiazku. Tak po prostu chcialam zaczac rozmowe , poniewaz ostatnio mialam duzo smutnych przezyc :) 

Ja również, coś dopowiem, cos napiszę a czasem wymienię parę słów. Ciężko żeby miec nadzieję w takim miejscu na zainteresowanie w celu poznania się kogoś. Ale jak widać przypadkiem może się zdarzyć. Lubię takie przypadkowe pogawędki. Mnie tu nie lubią. Wytykają mnie tu palcami i zapamiętują :ten to nie miał kobiety i należy go wyśmiewać.

Też nie szukam przygód. Jeśłi kogos poznam to się samo okaże kim możemy dla siebie być.

Ja jeżdżę nawet jak zima, na treningowym rolkowym, żeby nie wypaść z wprawy. ALe teraz to już wiosna wzywa i mówi chodź, będzie fajnie. No i jak już zacznę się ubierać przygotowywać to robi się fajnie. Nawet jak deszcze dopadnie to krócej ale tez da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wlasnie rozstałam sie z mezczyzną ktory duzo pil i tylko siedzial w fotelu. Gdy przeczytalam, ze tak fajnie spędzasz wolne chwile to zaczelam rozmowe :) myslalam, ze wszyscy tylko siedza. Wiesz, ja chodze dziennie 8 km :)

Tez czasami przejdę się tak około 5 czasem 9 km, jak już nie można na rowerze a chce się na powietrzu. W sumie to chwile spędzam przy internecie ale zdarza się że inaczej. Nie żebym był jakimś sportowcem wielkim. Weekendy to tak, chce mi się roweru albo jakiegoś ruchu to idę lub jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ja chodze nawet zimą i dzieki temu nie zachorowalam. Teraz muszę juz skonczyc pisanie, poniewaz jutro do pracy, napisze jutro do Ciebie :) dobranoc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

A ja chodze nawet zimą i dzieki temu nie zachorowalam. Teraz muszę juz skonczyc pisanie, poniewaz jutro do pracy, napisze jutro do Ciebie :) dobranoc 

Dobranoc, ja tez juz ide, jesli mnie znajdziesz ale ja sie podpisuje tak jak widac w razie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
34 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Spodobalo mi się, ze uwielbiasz jezdzic na rowerze, przewaznie panowie uwielbiają raczej siedziec w fotelu godzinami i pic piwo. 🙂

Ja też lubię, zarówno rower latem, jak i narty zimą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×