Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malwina222296

Pomożecie?

Polecane posty

Witam. W poprzednim temacie pisałam o moim byłym,który ma nową dziewczyne. Tutaj jest ten wpis:

 Cześć. Pare lat temu pisałam tutaj na forum o problemie z chłopakiem,który zdradzał swoją dziewczynę ze mną a później wolał zostać z nią. Pare miesięcy później rozstali się a on związał się ze mną. Byliśmy razem prawie dwa lata a on przez cały ten czas zdradzał mnie. Byłam tak zaślepiona miłością do niego,że nawet nie wiedziałam kiedy zdradził mnie po raz 30. Dodam,że każda z tych zdrad była z inną dziewczyną. Dodam jeszcze,że nasze kłótnie nie wyglądały normalnie. Potrafił mnie szarpać i wyzywać a raz nawet mnie uderzył. Zostawiłam go,on ma już nową dziewczyne (dodam,że po naszym zerwaniu przespałam się z nim dwa razy a on już wtedy spotykał się z nią) i ja jestem teraz w związku z naprawde wspaniałym chłopakiem,jest zupełnym przeciwieństwem tamtego. W czasie kiedy mój nowy związek już trwał tamten pisał do mnie sms’y w których pisał coś z czego śmialiśmy się kiedy byliśmy parą,jakby chciał o sobie przypomnieć. Lecz mój problem polega na tym,że bardzo często zdarza mi się myśleć o tamtym. Szlag mnie trafia kiedy widze ich wspólne zdjęcia,na których wydają się szczęśliwi. Po prostu wkurza mnie fakt,że mnie traktował podczas naszego związku jak najgorszą z kobiet a teraz ma nową miłość. Znajomi mówią,że jest z nią dla wygody. Dziewczyna ma pieniądze i z tego co wiem dużo mu funduje. Ale mi nie daje spokoju myśl,że on może ją naprawde kochać. Jak sobie z tym poradzić? Co o tym myśleć? Bardzo proszę o pomoc. 

 

dziś mój były się do mnie odezwał.odezwał się dlatego,że zobaczył mnie na mieście pierwszy raz po pół roku. Wypytywał o mój nowy związek,czy jeszcze z nim jestem. Wspominał również o czasach kiedy my byliśmy razem. Mówił,że on nie dzwoni do mnie z żadnym zamiarem po prostu mu się nudzi.  Nagle wspomniał o swojej nowej dziewczynie. Miałam wrażenie,że chce zebym wiedziała,że ona jest lepsza ode mnie. Mówił jaka to ona nie jest,że ma super prace,prawo jazdy,że jest normalną dziewczyną. Powiedział również,że inne dziewczyny go nie interesują ponieważ jest z nią i to mnie szczerze powiem zabolało ponieważ jak był ze mną cały czas mnie zdradzał. Nie wiem co mam o tym myśleć,cały czas myślałam,że taki ktoś jak on nigdy się nie zmieni i zawsze będzie „babiarzem”. Znajomi mówią,że powiedział to specjalnie no bo co miał powiedzieć...ale chciałabym abyście wy wyrazili swoją opinie na ten temat. Jak myślicie? Proszę nie piszcie że niepotrzebnie z nim gadałam tylko podzielcie się opinią na ten temat. 

Z góry dziękuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick bez avatara

olej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×