Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam na powaznie

z jakich powodo mezczyzna ktory kocha kobiete nagle odrzuca ja??

Polecane posty

Gość ech
41 minut temu, Gość gosc napisał:

a kobiety musza ryzykowac idac do lozka z facetem, a potem on ja zostawia, tak?

Jakbyście się wiązały z normalnymi facetami, to byście nie ryzykowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
1 minutę temu, Gość z facetem jak z dzieckiem napisał:

z facetami nie jest tak latwo, oni nie odpowiedza ci prosto w twarz co czuja, tylko focha strzela, albo powiedza to co nie mysla albo nic nie powiedza, to kobieta ma sie domyslec o co mu chodzi, a jak sie nie domysli to jest zla kobieta i ida na dziffki, bo tylko one facetow rozumieja

Pary czy miłość  ta dłuższa czyli to  coś,  wymaga poświęceń zrozumienia zaufania, jak księżniczka nie rozumie to znajdzie takiego zimnego, on nie wyjaśni ona nie wyjaśni złe emocje a może i przemoc.

Na prostytutki idą ci co żadna ich nie chce z jakiegoś powodu dyskwalifikuje  choć patologia swoimi prawami się rządzi uzależnienie czy to dziedziczenie  (wychowanie) patologiczne. 

Miłości nie da się kupić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość urst napisał:

Robiłem pierwszy krok (a nawet więcej) wielokrotnie i każda mnie odrzuciła.

widocznie byle jak, trzeba bylo sie postarac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
35 minut temu, Gość gosc napisał:

faceci chca, by kobiety ich rozumialy, a nic nie chca mowic o swoich uczuciach

 

Kobiety chcą, by faceci ich rozumieli, ale nie potrafią powiedzieć, o co im chodzi, tylko każą się domyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
21 minut temu, Gość gosc napisał:

wy z uwielbieniem lecicie na takie latwe shmaty , a porzadne kobiety odrzucacie, bo zdobywanie ich was meczy

Nieprawda. Ja na takie nie lecę. Próbowałem zdobywać wiele razy, ale nigdy się nie udało.

 

14 minut temu, Gość odp na pytanie napisał:

 

Faceci chca tylko latwe laski, ktore same na nich leca i nogi rozkladajana 1 spotkaniu. Do innej, ktora nie jest latwa nie podejda, bo traca odrzuceniem, a przy dziffce tylko zyskuja np choroby weneryczne. Dziffki nie odrzuca zadnego faceta, a porzadne tak, dlatego wola dziffki.

Tyle w temacie

Nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

widocznie byle jak, trzeba bylo sie postarac

Nie byle jak, postarałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
11 minut temu, Gość szkoda gadać napisał:

Kobiety chcą, by faceci ich rozumieli, ale nie potrafią powiedzieć, o co im chodzi, tylko każą się domyślać.

Roszceniowa kobieta chce wszytko , jak ma coś z siebie dać to już ma problem,  widocznie nie jest gotowa  na związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madonna
33 minuty temu, Gość 123 napisał:

tylko nie płacz potem że cie oszukał następny kurefko

o to się akurat nei martw, pewniejsze jest to że z tego jadu zaraz zaczniesz ludiz wyrzynać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tego tematu

To co napisałaś mnie zaintrygowało.Jeśli to nie jest jakaś prowokacja czy żart to.........Istnieje pewne prawdopodobieństwo bardzo małe ale jednak istnieje iż tym facetem który z Cię niejako ,,odrzucił''jestem .....JA .Jeśli to Ty,to była między nami miłość platoniczna,wzdychanie,Ty mówiłaś do mnie cześć i po nazwisku.Moje imię zaczyna się na J a Twoje na P i jest popularne(ale ludzie mówili do Ciebie po nazwisku).Parę lat temu dodałaś mnie do znajomych na fb ale potem usunęłaś.Dotychczas mijaliśmy się obojętnie na ulicy jak raz na parę miesięcy lub rok na siebie wpadliśmy.Jesteśmy oboje z tego samego rocznika.Jak chcesz porozmawiać to wiesz już o kogo chodzi.............Możesz do mnie napisać na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka
3 minuty temu, Gość do autorki tego tematu napisał:

To co napisałaś mnie zaintrygowało.Jeśli to nie jest jakaś prowokacja czy żart to.........Istnieje pewne prawdopodobieństwo bardzo małe ale jednak istnieje iż tym facetem który z Cię niejako ,,odrzucił''jestem .....JA .Jeśli to Ty,to była między nami miłość platoniczna,wzdychanie,Ty mówiłaś do mnie cześć i po nazwisku.Moje imię zaczyna się na J a Twoje na P i jest popularne(ale ludzie mówili do Ciebie po nazwisku).Parę lat temu dodałaś mnie do znajomych na fb ale potem usunęłaś.Dotychczas mijaliśmy się obojętnie na ulicy jak raz na parę miesięcy lub rok na siebie wpadliśmy.Jesteśmy oboje z tego samego rocznika.Jak chcesz porozmawiać to wiesz już o kogo chodzi.............Możesz do mnie napisać na fb.

z nami koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc

Musisz/cię coś z siebie dać aby samemu mieć,  jest takie przysłowie dobroć ileś tam razy wraca to samo jest z miłością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
7 minut temu, Gość autorka napisał:

z nami koniec

Jad lub jakieś zaburzenia nerwowe  wulgarne autorko/rze ludzie od tak się nie zmieniają,  wiadomo prędzej czy pòżniej to wyjdzie.  Osoby już ukształtowane życiowo dojrzali już mają stałe podejście, nie wiem co byś robiła takiego człowieka nie zmienisz,  na złe czy na dobre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tego tematu

Jeśli to Ty napisałaś a nie ktoś inny odpowiedź ,,z nami koniec'' to po co pytasz się na forum które czytają setki jak nie tysiące internautów i albo się śmieją albo wypisują głupoty i obrażają.A może to nie o Ciebie mi chodzi?Urodziłaś się 22.06.1995 a ja 21.03.1995  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość ech napisał:

Jakbyście się wiązały z normalnymi facetami, to byście nie ryzykowały.

faceta ktory palcem nie kiwnie w realu tylko czeka jak sierotka marysia az sama kobieta go poderwie nazywasz normalnym??

kobiety wiarza sie z tymi facetami, ktorzy chca z nimi byc, a ci pseudo-normalni nic nie robia tylko olewaja kobiety, dlatego sa sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
23 minuty temu, Gość do autorki tego tematu napisał:

Jeśli to Ty napisałaś a nie ktoś inny odpowiedź ,,z nami koniec'' to po co pytasz się na forum które czytają setki jak nie tysiące internautów i albo się śmieją albo wypisują głupoty i obrażają.A może to nie o Ciebie mi chodzi?Urodziłaś się 22.06.1995 a ja 21.03.1995  .

to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
1 godzinę temu, Gość ech napisał:

Jakbyście się wiązały z normalnymi facetami, to byście nie ryzykowały.

co tzn normalnymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Autorka napisał:

co tzn normalnymi ?

co chyba ci uposledzeni umyslowo prostaki pozbawieni kultury osobistej co wyzywaja, obrazaja, ublizaja i ponizaja kobiety w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

smieszne jest to, ze ci faceci co sa najwiekszymi chamami i bydlakami usilnie wszystkim chca wmowic, ze sa porzadni i normalni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

smieszne jest to, ze ci faceci co sa najwiekszymi chamami i bydlakami usilnie wszystkim chca wmowic, ze sa porzadni i normalni :D

najwiecej psychopatow  i oszustow jest w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
20 minut temu, Gość gosc napisał:

faceta ktory palcem nie kiwnie w realu tylko czeka jak sierotka marysia az sama kobieta go poderwie nazywasz normalnym??

kobiety wiarza sie z tymi facetami, ktorzy chca z nimi byc, a ci pseudo-normalni nic nie robia tylko olewaja kobiety, dlatego sa sami

Podrywałem i nic to nie dało. Żadna kobieta nie chciała ze mną być. Nigdy ich nie olewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
11 minut temu, Gość gosc napisał:

co chyba ci uposledzeni umyslowo prostaki pozbawieni kultury osobistej co wyzywaja, obrazaja, ublizaja i ponizaja kobiety w internecie

Ja nikogo nie obrażam i nie poniżam.

9 minut temu, Gość gosc napisał:

smieszne jest to, ze ci faceci co sa najwiekszymi chamami i bydlakami usilnie wszystkim chca wmowic, ze sa porzadni i normalni 😄

Nic nie wmawiam. Gdybyś mnie poznała, to przyznałabyś mi rację 🙂

23 minuty temu, Gość gosc napisał:

faceta ktory palcem nie kiwnie w realu tylko czeka jak sierotka marysia az sama kobieta go poderwie nazywasz normalnym??

kobiety wiarza sie z tymi facetami, ktorzy chca z nimi byc, a ci pseudo-normalni nic nie robia tylko olewaja kobiety, dlatego sa sami

Po pierwsze, podrywałem, ale i tak żadna mnie nie chciała. Po drugie, gdyby kobiety wiązały się z tymi, którzy chcą z nimi być, to już dawno bym kogoś miał, ale tak nie jest 🙂 Nigdy żadnej kobiety nie olewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×