Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam na powaznie

z jakich powodo mezczyzna ktory kocha kobiete nagle odrzuca ja??

Polecane posty

Gość pytam na powaznie

zalozmy, ze jemu ona sie podoba i chcialby z nia byc i co moze powodowac (nie chodzi mi o zdrade), ze stwierdzi, ze juz jej nie chce i ucina z nia kontakt/unika jej/zapomina o jej istnieniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość pytam na powaznie napisał:

zalozmy, ze jemu ona sie podoba i chcialby z nia byc i co moze powodowac (nie chodzi mi o zdrade), ze stwierdzi, ze juz jej nie chce i ucina z nia kontakt/unika jej/zapomina o jej istnieniu??

nie potrafi do niej dotrzeć, a trwanie w pustce jest zbyt męczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość gość napisał:

nie potrafi do niej dotrzeć, a trwanie w pustce jest zbyt męczące

pustke faceci sami sobie tworza

wiekszosc facetow nawet nie probuje, a twierdzi ze gapieniem sie probowalo, po czym o dziwo stwierdza, ze jest niedostepna, ze nie da sie do niej dotrzec, a nawet ze jest zadufana

faceci ida na latwizne i tak tlumacza swoja biernosc, lenistwo i nicnierobstwo, zeby tylko samemu nie zrobic pierwszego kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość gość napisał:

nie potrafi do niej dotrzeć, a trwanie w pustce jest zbyt męczące

cos w tym jest - tylko czyja to wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

pustke faceci sami sobie tworza

wiekszosc facetow nawet nie probuje, a twierdzi ze gapieniem sie probowalo, po czym o dziwo stwierdza, ze jest niedostepna, ze nie da sie do niej dotrzec, a nawet ze jest zadufana

faceci ida na latwizne i tak tlumacza swoja biernosc, lenistwo i nicnierobstwo, zeby tylko samemu nie zrobic pierwszego kroku

a ty myślisz że łatwo jest sie obnażyć i ryzykować odrzuceniem? No tak, łatwo bo to nie twoja rola. Bo przecież faceci nie czują, bla bla super. eh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwie
18 minut temu, Gość gość napisał:

nie potrafi do niej dotrzeć, a trwanie w pustce jest zbyt męczące

seksu nie dostanie, o to chodzi 😉 ? Nie rozumie że czas na seks?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mnie bardziej ciekawi to, czy takie odtracenie to koniec milosci, facet ot tak podejmujac taka decyzje, ze juz jej nie chce przestaje cos do niej czuc?  nie zaluje nigdy tego, ze moglby byc z nia badz ze nie sprobowal cos zrobic by byc z nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madonna
3 minuty temu, Gość gość napisał:

a ty myślisz że łatwo jest sie obnażyć i ryzykować odrzuceniem? No tak, łatwo bo to nie twoja rola. Bo przecież faceci nie czują, bla bla super. eh 

No chyba jak się chce z kims być to dobrze by było, jesczez tego brakowało żeby baba za nim już doszczętnie latała...najlepiej iśc do innej od razu, a idzccie wy dzieciaki w pissdu, i ostrzegam, z dala ode mnie bo będzie żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadzieja

Miałam taki przypadek i do tej pory nie wiem,czemu mnie odrzucił.Może był nieśmiały albo stwierdził,że jednak to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madonna
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

mnie bardziej ciekawi to, czy takie odtracenie to koniec milosci, facet ot tak podejmujac taka decyzje, ze juz jej nie chce przestaje cos do niej czuc?  nie zaluje nigdy tego, ze moglby byc z nia badz ze nie sprobowal cos zrobic by byc z nia?

w dupie miec takiego najlepiej bo pokazuje że jest zaburzony, a w takie gierki ja nei mam zamiaru grac do us ra nia, a na to sie zanosi po takim zachowaniu, poójdzie do głupszej, będzie łaził na boki, czyli będzie tak jak on chce, a ty się ciesz że polazł. Szanujcie się dziewczyny, bo te gnoje nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

a ty myślisz że łatwo jest sie obnażyć i ryzykować odrzuceniem? No tak, łatwo bo to nie twoja rola. Bo przecież faceci nie czują, bla bla super. eh 

ale co facet ryzykuje? co straci? przeciez nic
jesli powie, ze nie kocha, nic nie czuje, ze go nie chce to jego swiat sie nagle nie skonczy
jesli ona go nie zechce to bedzie sam (albo jakis czas) a jesli sam ja odrzuci to tez bedzie sam, czyli na jedno wychodzi
wg mnie wiecej moze zyskac, probujac ja zdobyc, bo moze miec fajna kobiete, ktora go pokocha
nie mam racji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Beznadzieja napisał:

Miałam taki przypadek i do tej pory nie wiem,czemu mnie odrzucił.Może był nieśmiały albo stwierdził,że jednak to nie to.

albo wolal palcem nie kiwnac, a teraz siedzi na Kafe i biadoli, ze zadna go nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość gość napisał:

a ty myślisz że łatwo jest sie obnażyć i ryzykować odrzuceniem? No tak, łatwo bo to nie twoja rola. Bo przecież faceci nie czują, bla bla super. eh 

a kobiety musza ryzykowac idac do lozka z facetem, a potem on ja zostawia, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

a kobiety musza ryzykowac idac do lozka z facetem, a potem on ja zostawia, tak?

a kto ci każe sie szmacić? Następna co wszystko od dupy strony chce zaczynać, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

U każdego coś innego, czasem zrobisz coś drobnego, cieżkiego do zdefiniowania i z zauroczenia przechodzi się w niechęć.  Jako kobieta też tak miewałam, najpierw fascynacja a potem coś się dzieje, pstryk i tracisz zainteresowanie. Raz wystarczyło, że facet nagle stał się zbyt natrętny, u innego mnie irytowało wieczne marudzenie, które nagle zauważyłam, trzeci okazał się pod pewnym względem odpychający fizycznie. Myslę, że czasem samemu można nie do końca zrozumieć co się stało, ze nagle sie skończyło. Nagle czujesz, że to nie to, chociaż obiektywnie nic złego się nie stało  i tyle.

Natomiast ucinanie kontaktu zawsze jest słabe, a wynika z tego, ze mało kto jest na tyle odważny, żeby wprost powiedzieć, ze zmienił zdanie i już nie chce w to brnąc (szczególnie jeśli wcześniej padły jakies wyznania albo wręcz deklaracje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

albo jest zajęty, albo ona jest zajęta, albo on jest nieśmiały, albo znalazł inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madonna
3 minuty temu, Gość gość napisał:

a kto ci każe sie szmacić? Następna co wszystko od dupy strony chce zaczynać, 

prędzej czy później do tego dochodzi, niektórym tylko o jedno chodzi i do tego momentu udają kogoś innegi, poza tym co to za jezykk szma cić 😮 Czyżby jakiś ksiądz pedofil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

faceci chca, by kobiety ich rozumialy, a nic nie chca mowic o swoich uczuciach

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Pewnie z takiego, ze zauroczenie szybko mu minęło (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Madonna napisał:

prędzej czy później do tego dochodzi, niektórym tylko o jedno chodzi i do tego momentu udają kogoś innegi, poza tym co to za jezykk szma cić 😮 Czyżby jakiś ksiądz pedofil?

jak ci lepiej z tym spać to sobie nazywaj to miłością w toalecie, ja nazywam rzeczy po imieniu, jak dajesz szpary komuś w przypływie chwili nie wiedząc co was czego to jesteś kurvą i tyle. I nie wmawiaj nikomu że ktoś cie oszukał, bo miłość jest przezroczysta i każdy wie czy druga strona nas kocha czy nie, oczywiście nie zakładając że to 6-10 randka i "już czas". Shmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

jak ci lepiej z tym spać to sobie nazywaj to miłością w toalecie, ja nazywam rzeczy po imieniu, jak dajesz szpary komuś w przypływie chwili nie wiedząc co was czego to jesteś kurvą i tyle. I nie wmawiaj nikomu że ktoś cie oszukał, bo miłość jest przezroczysta i każdy wie czy druga strona nas kocha czy nie, oczywiście nie zakładając że to 6-10 randka i "już czas". Shmaty

wy z uwielbieniem lecicie na takie latwe shmaty , a porzadne kobiety odrzucacie, bo zdobywanie ich was meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madonna
3 minuty temu, Gość gość napisał:

jak ci lepiej z tym spać to sobie nazywaj to miłością w toalecie, ja nazywam rzeczy po imieniu, jak dajesz szpary komuś w przypływie chwili nie wiedząc co was czego to jesteś kurvą i tyle. I nie wmawiaj nikomu że ktoś cie oszukał, bo miłość jest przezroczysta i każdy wie czy druga strona nas kocha czy nie, oczywiście nie zakładając że to 6-10 randka i "już czas". Shmaty

po 'dajesz szpary" przestałam czytać, no widzisz ci wszystko co z seksem kojarzy sie źle, co ty taki cnotliwy/a, a dla mnie ksiądz się kojarzy z pedofilem xD poza tym na te stwierdzenie się obruszyłam... u mnie wychodzi seks z miłości dlatego u mnie jest pełna abstynencja już długi czas, jestem sfrustrowana wyposzczona to fakt, ale nie wciskaj wszystkich do jednego wora Wasza Święto je bli wosć 😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp na pytanie
1 godzinę temu, Gość pytam na powaznie napisał:

zalozmy, ze jemu ona sie podoba i chcialby z nia byc i co moze powodowac (nie chodzi mi o zdrade), ze stwierdzi, ze juz jej nie chce i ucina z nia kontakt/unika jej/zapomina o jej istnieniu??

 

Faceci chca tylko latwe laski, ktore same na nich leca i nogi rozkladajana 1 spotkaniu. Do innej, ktora nie jest latwa nie podejda, bo traca odrzuceniem, a przy dziffce tylko zyskuja np choroby weneryczne. Dziffki nie odrzuca zadnego faceta, a porzadne tak, dlatego wola dziffki.

Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc

Nie lepiej zapytać go osobiście  nie wymyślać 1000 wymòwek na usprawiedliwienie samej siebie przecież zawsze masz rację co nie?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp na pytanie
1 godzinę temu, Gość pytam na powaznie napisał:

zalozmy, ze jemu ona sie podoba i chcialby z nia byc i co moze powodowac (nie chodzi mi o zdrade), ze stwierdzi, ze juz jej nie chce i ucina z nia kontakt/unika jej/zapomina o jej istnieniu??

 

Faceci chca tylko latwe laski, ktore same na nich leca i nogi rozkladajana 1 spotkaniu. Do innej, ktora nie jest latwa nie podejda, bo traca odrzuceniem, a przy dziffce tylko zyskuja np choroby weneryczne. Dziffki nie odrzuca zadnego faceta, a porzadne tak, dlatego wola dziffki.

Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc

Co to za kobieta jak pierwszy lepszy kryzys i adios duma księżniczki urażona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdasdaw
1 minutę temu, Gość odp na pytanie napisał:

 

Faceci chca tylko latwe laski, ktore same na nich leca i nogi rozkladajana 1 spotkaniu. Do innej, ktora nie jest latwa nie podejda, bo traca odrzuceniem, a przy dziffce tylko zyskuja np choroby weneryczne. Dziffki nie odrzuca zadnego faceta, a porzadne tak, dlatego wola dziffki.

Tyle w temacie

jak jesteś pustakiem to sie nie dziw że chłopy tylko na twoje krocze lecą, boże co za idjotki na tym świecie chodzą, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
9 minut temu, Gość Madonna napisał:

po 'dajesz szpary" przestałam czytać, no widzisz ci wszystko co z seksem kojarzy sie źle, co ty taki cnotliwy/a, a dla mnie ksiądz się kojarzy z pedofilem xD poza tym na te stwierdzenie się obruszyłam... u mnie wychodzi seks z miłości dlatego u mnie jest pełna abstynencja już długi czas, jestem sfrustrowana wyposzczona to fakt, ale nie wciskaj wszystkich do jednego wora Wasza Święto je bli wosć 😄  

tylko nie płacz potem że cie oszukał następny kurefko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z facetem jak z dzieckiem
3 minuty temu, Gość Ccc napisał:

Nie lepiej zapytać go osobiście  nie wymyślać 1000 wymòwek na usprawiedliwienie samej siebie przecież zawsze masz rację co nie?  

z facetami nie jest tak latwo, oni nie odpowiedza ci prosto w twarz co czuja, tylko focha strzela, albo powiedza to co nie mysla albo nic nie powiedza, to kobieta ma sie domyslec o co mu chodzi, a jak sie nie domysli to jest zla kobieta i ida na dziffki, bo tylko one facetow rozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
50 minut temu, Gość gosc napisał:

pustke faceci sami sobie tworza

wiekszosc facetow nawet nie probuje, a twierdzi ze gapieniem sie probowalo, po czym o dziwo stwierdza, ze jest niedostepna, ze nie da sie do niej dotrzec, a nawet ze jest zadufana

faceci ida na latwizne i tak tlumacza swoja biernosc, lenistwo i nicnierobstwo, zeby tylko samemu nie zrobic pierwszego kroku

Robiłem pierwszy krok (a nawet więcej) wielokrotnie i każda mnie odrzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×