Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamamiaa

Czy wam też ciąża się tak dłuży?

Polecane posty

Gość Mamamiaa

U mnie 27 tc na liczniku i mam wrażenie jakbym miała w tej ciąży chodzić do końca życia a to tylko 3 miesiące jeszcze. Jak to u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Mamamiaa napisał:

U mnie 27 tc na liczniku i mam wrażenie jakbym miała w tej ciąży chodzić do końca życia a to tylko 3 miesiące jeszcze. Jak to u was?

ja od 27 tc bylam unieruchomiona w lozku ze skurczami i rozwarciem.To byl dramat. Ze starszym było latwiej, bylam aktywna do porodu,choć tez jak sobie przypomne toczenie sie z brzuchem brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

Mi wręcz przeciwnie... Już 28tc i nie wiem kiedy to zleciało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z jednej strony ciąża to piękny czas ale z drugiej mi też się dłużył i był pełen stresu bo sporo chorowałam i bałam się czy wszystko będzie dobrze. Zazdrościłam dziewczynom które dobrze się czuły całą ciąże i przechodziły ją z uśmiechem. U mnie w ciąży 4 razy leżenie w szpitalu i lęk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia

Mm 31tc. Do dzisiaj cierpię na nudności i wymioty. Pomyśl jak mi się musi dłużyc skoro nie mogę się niczym zająć z powodu kiepskiego samopoczucia. Czuje się jakbym straciła życie. Tęsknię za tym co było przed ciążą 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja

Ja 29 tc i powiem ze do 26 tez mi sie ciagnelo a teraz odkad czuje juz bobasa tak konkretnie, widze ze brzuch mi sie unosi kiedy sie poruszy to zaczynam jakos inaczej to przezywac i te 3 tygodnie minely jak 1 dzien. Boje sie ze juz za chwile porod a ja nie jestem gotowa psychicznie. Wszystko mam i w ogole ale moja glowa jest zaknieta na caly przebieg porodu i pewnie to zskoczy mnie i tego sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi się też bardzo dłuży. A to dopiero 24 tydzień, gdzie do lipca jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cdh

Praca sie w gowno obraca! Hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podoba się to żegnam
1 minutę temu, Gość Weźcie się do roboty napisał:

Lenie śmierdzące, zróbcie coś ze swoim życiem maciory rozpłodowe, może jakoś samorozwój, praca, ćwiczenia fizyczne, przeczytajcie jakaś książkę. Jeszcze nie urodzilyscie a już macie odpieluszkowe zapalenie mózgu 

A Ty masz za dużo  czasu takie coś może napisać tylko albo facet albo rozżalone durne babsko które nigdy nie było w ciąży i oby do tego nie doszło bo szczerze współczuję dziecku. Najpierw popracuj nad swoim rozwojem który zatrzymał się ewidentnie na poziomie podstawówki a potem wpierdalaj się w wątek który cię nie dotyczy i oby nigdy nie dotyczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Mi tak się nie dłuży przynajmniej nie mam okresu :) A tak poza tym to polecam używać cyclotest, pozwala kontrolowac cykl, wszystko dokładnie zapisuje i na podstawie codziennych testow ze sliny mowi nam kiedy mamy dni plodne i jak plodne jestesmy, pomógł mi w planowaniu dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livia

Ojejku, i to jak!!! Jestem w 29 tc, i już się nie mogę doczekać! Ale pomaga zajęcie się przygotowaniami, zakupem ubranek, smoczków itp. Poza tym znalazłam już klinikę, gdzie urodzę, chcę to zrobić w krakowskiej Feminie, mega dobre opinie czytałam! Ponadto w końcu mam czas na przeczytanie wszystkich książek, które przez lata odkładałam, hihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamencja

Mi się ciągnęło na samym początku, kiedy jeszcze nie było nic widać, bo bardzo chciałam pokazywać się znajomym z zaokrąglonym brzuszkiem 🙂 Ale gdy Dzidzia zaczęła kopać to już była sama przyjemność 😄 dr Jankowski z Feminy odbierał mój poród, wszystko pięknie się udało, aczkolwiek po jakimś czasie znów zaczęło brakować mi kopiącego brzuszka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem w 27 tygodniu. Szczerze nie wiem kiedy to tak szybko zleciało. Teraz kiedy dokładnie czuję ruchy i kopniaki dziecka jestem w siódmym niebie. Jednak teraz pojawił się ból pleców, zaparcia, zgaga. Czasami po prostu marzę aby to już był czas jednak tak! Jeszcze 3 miesiące!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A mi się dłuży niemiłosiernie, jeszcze 14 dni do terminu, mam wrażenie że to nigdy nie nastanie,  wszystko mam już uszykowane, to nie moje pierwsze dziecko więc mam co robić, i to bardzo ale mimo wszystko dłuży mi się ta ciąża jak cholera, a teksty znajomych typu "A ty jeszcze się kulasz?? O boże..." doprowadzają mnie do szału, ogólnie ludzie się dowiedzieli jak zrobiła się wiosna i sciagnelam kurtkę a tak im się dłuży? To co ja mam powiedzieć jak zaszlam w ciążę na koniec wakacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie się nie dłużyła, pracowałam pełnych 5 miesięcy, potem zajęłam się robieniem rzeczy, na które wcześniej nie miałam czasu, poza tym zaliczyłam 4 kilkudniowe pobyty w szpitalu. Ostatecznie ciąża rozwiązana w 34 tyg, więc sporo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rodzę za dwa miesiące i już tak bardzo chciałabym już mieć Małą przy sobie... Pokoik urządzony w stylu vintage, poród umówiony w Feminie, kołyskę zrobił mój Dziadek... Wszystko gotowe, czekamy tylko na Dzidzię 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efka
39 minut temu, OlaPola napisał:

Ja rodzę za dwa miesiące i już tak bardzo chciałabym już mieć Małą przy sobie... Pokoik urządzony w stylu vintage, poród umówiony w Feminie, kołyskę zrobił mój Dziadek... Wszystko gotowe, czekamy tylko na Dzidzię 😄

W życiu nie poszłabym rodzić do miejsca które się tak ordynarnie ogłasza. Dobre porodówki tego nie potrzebują, bo oganiają się od chętnych. W środowisku ciężarnych wieści szybko się roznoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie 7 dni do porodu( będzie wywoływany) i ostatnie dni to dopiero masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość efka napisał:

W życiu nie poszłabym rodzić do miejsca które się tak ordynarnie ogłasza. Dobre porodówki tego nie potrzebują, bo oganiają się od chętnych. W środowisku ciężarnych wieści szybko się roznoszą.

Nie rozumiem dlaczego tak piszesz. Mam bardzo dobre nastawienie do tej kliniki i o prostu się cieszę. Czy w naszym kraju od razu obrywa się gównoburzą jak chce się zamieścić coś pozytywnego?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×