Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tosziro

Ej słuchajcie bo miałem te badania do nowej roboty wczoraj i dzisiaj ale nie pojechałem xD będą jeszcze kolejne w tym tygodniu ale to kolejne i jak myślicie jak tam pojadę to dadzą mi nowy termin na te badania na których nie byłem?

Polecane posty

jak to jest kur(wa bo jak nie zrobię tych badań to nie pójde do pracy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, smakоsz91 napisał:

No pewnie że nie pójdziesz każdy o tym wiedział pasożycie 

sam bądź pasożytem i kaleką na rencie 

obrażaj innych od pasożytów i kalek na rencie 

je(bany ...u zastanów się czasem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nymphette napisał:

Hej Tosziro :) A masz telefon do nich? Może udałoby się zrobić to w jeden dzień, przedzwoniłbyś dzisiaj, czy Cię wcisną :) ? 

to i tak dopiero jutro moge tam zadzwonic bo teraz to juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorzej że nie wiem jak wypełnić kwestionariusz do tej pracy bo tam jest na pierwszej stronie rubryki takie jak 

-wykształcenie, nazwa szkoly itd. zawod, specjalonosc, stopien, tytul zawodowy

chyba odpadam w przedbiegach xD ja pie(rdole przecież ja tam nie mam co wpisac az wstyd to im pokazac, a tam jeszcze jakies rubryki na kursy ukonczone są jprdl xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk 123

Tosziro ja nie potrzebuje badań i niczego do pracy bo pracuje u ojca w firmie a on mi płaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komik w urzędzie

Tosziro wiesz że Warszawa nie zasługuje na bycie stolicą Polski bo to mało reprezentacyjne i mało znane miasto? Za granicą mało kto słyszał o Warszawie i nawet nie wiedzą że jakaś tam Warszawa istnieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluczbork wojew opolsk 123

Tosziro czemu ty nie wyjedziesz do pracy za granice? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kędzierzyn Koźle

Nymphette byłaś kiedyś w Kędzierzynie - Koźlu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Nymphette napisał:

xDD No właśnie u nas w kraju w większości zawodów opłaca się robić nawet jakieś badziewia dwudniowe, żeby tylko wpisać w CV, nie pojmuję tego xD Jakieś syfy z ESKK i potem na tej podstawie zatrudniają, masakra jakaś...Ale nie ma reguły w sumie, dużo zależy od rozmowy kwalifikacyjnej pewnie, improwizować musisz jakoś :D Trzymam kciuki :)

PS A z tego co pamiętam masz jakąś korpo do wpisania, więc to już jest spoko pozycja zawsze :)

rozmowe już przeszedłem, teraz ma byc szkolenie bhp i te badania musze zrobic do konca miesiaca

ps nie pisz z użytkownikiem smakosz91 to stary prawie 30 letni prawiczek, ktory nie wychodzi z domu i cale dnie mitomani na kafeterii a jego ulubionym zajeciem jest s"r"a"nie na podloge i wrzucanie zdjec takich rzeczy na kafeterie xD smazyl tez swoje odchody na patelni xD czesto widac tu jego trupia mor(de bo sam sie atencjuje swoim brzydkim ry(jem xD do tego jest stalkerem od lat stalkuje tu jedna dziewczyne, pamietaj ze cie przed tym zwyrolem ostrzegalem xD jak chcesz to pisz z degeneratem xD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nymphette napisał:

Hej ☺️ Trochę się obawiam tutaj pisać czegokolwiek konkretnego gdzie indziej niż na privie, bo swoje przeszłam z pewną osobą, która się starała wyszukać o mnie cokolwiek w sieci :) Ale to o tych kursach to bardziej doświadczenie starszych znajomych, naprawdę jakie ludzie rzeczy wrzucają do  CV, to szkoda gadać, pokończą jakieś kursy (w większości przypadków bezsensowne, no ileż się nauczysz za dwa dni na przykład) i potem mają milion rzeczy tam wpisane :)

to uważaj bo smakosz91 vel przemus pravik to też stalker chory psychicznie odrealniony kompletnie i odizolowany od swiata realnego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kędzierzyn Koźle

Tosziro a myślałeś o tym by wyprowadzić się z Pruszkowa i Warszawy np do Kędzierzyna - Koźla i tam znaleźć dobrze płatną pracę w Grupie Azoty (zarobki 5-6 tysięcy miesięcznie) plus życie w fajnym mieście tj w Kędzierzynie - Koźlu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Leżaczek napisał:

Ale to o tych kursach to bardziej doświadczenie starszych znajomych, naprawdę jakie ludzie rzeczy wrzucają do  CV, to szkoda gadać, pokończą jakieś kursy (w większości przypadków bezsensowne, no ileż się nauczysz za dwa dni na przykład) i potem mają milion rzeczy tam wpisane :) X ja mam roczne i nie są bezsensowne, gdy tosziro był w melanż przy plejku ja zapiepszałem w weekend na kurs w śniegu po kolana autobusem i kawałek z buta i dobrze jeśli ktoś to docenia 😑

hej lezaczku jak zdobyc range hop hop?
W ogole zauwazylam, ze niektorzy uzytkownicy maja rangi i inni nie, wiesz cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×