Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bernie

Mam 28 lat, nie mam prawa jazdy i mieszkam z rodzicami.

Polecane posty

Gość Bernie

Czy byłoby to wielkim problemem, gdybym znalazł sobie dziewczynę? Prawa jazdy nie potrzebuje bo mam świetny dojazd wszędzie komunikacją miejską, a z rodzicami mieszkam bo to jest bardziej opłacalne. Mam pracę i dorzucam się do czynszu. A pozostałe pieniądze wolę wydawać na inne rzeczy niż na kupę złomu i paliwo. Gdybym był zmuszony jeździć samochodem (brak możliwości dojazdu do pracy) to bym zrobił to całe prawko, ale nie mam takiej potrzeby więc nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Nie ma nic gorszego niz brak ambicji. Prawko moze się przydać w każdej chwili i lepiej je wtedy mieć niz nie miec. Wiesz, nie wyobrażam sobie jeździć obrzyganymi tramwajami targajac wózek i dziecko. Sama mam auto, bo muszę dojeżdżać do pracy. Owszem, jest zal wydawac na naprawy i paliwo. Ale trzeba to trzeba. Tego sie tak nie wylicza, bo samochód to normalna potrzeba. Równie dobrze możesz sobie wmówić ze nie potrzebujesz seksu i dać sobie spokój z kobietami. Bo właściwie po co ci kobieta? Będzie marudzić, przytyje, zestarzeje się a kasę na nia wydawać trzeba 😂 😂 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×