Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wladek

Dziecko znajomej ma chyba jakies problemy rozwojowe. Sugerowalam wizyte w poradni, mowi ze jest czas. Mam wyrzuty sumienia, czy powiedziec jej bardziej dosadnie?

Polecane posty

Gość Aga

Bubu jestes jak na polskie warunki ewenementem z tak szybko zdiagnozowanym dzieckiem. Niestety u nas w wiekszosci rodzice nie maja swiadomosci, ale z drugiej strony skad maja miec swiadomosc jak nawet specjalisci opowiadaja czasem banialuki, ze trudno uwierzyc, ze to specjalisci. o pediatrach nawet nie warto wspominac, moze umieja leczyc kaszel ale nie diagnozowac zaburzenia!(no dobra jest kilka wyjatkow). Dla wiekszosci osob dziecko z autyzmem siedzi pod stolem odciete od swiata albo kreci sie w kolko. Nie! Kurcze trzeba podnosic swiadomosc ludzi ze autyzm to rozne stopnie funkcjonowania! A nawet jesli dziecki dostanie terapie na wyrost, to chyba lepiej, niz czekac az samo przejdzie (bo moze nie przejsc!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wladek

Dziewczyny, zamykam temat, nie jestem zadnym trollem i nad nikim sie nie chce znecac, na forum jestem od ponad 10 lat i pamietam rozne fale, roznych trolli, nie chce nikomu robic przykrosci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Dlaczego ta psychiczna autorka lubi się tak znęcać w swoich tematach nad tymi rodzicami?? Jestem na tym forum od 2 lat i od paru miesięcy tydzień w tydzień zakłada one takie same tematy - wszystkie są IDENTYCZNE! Ona zdiagnozowała, rodzice nic z tym nie robi, ona sie martwi, itd. blablabla. Dlaczego ktoś nie zablokuje jej IP?

Wreszcie ktoś to napisał!!! Ona sama sobie odpisuje i ZAWSZE to samo, już po 2 słowie (dziecko znajomej...) wiedzałam że to ta psychopatka! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wladek

I dziekuje za wszystkie powazne wpisy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Wreszcie ktoś to napisał!!! Ona sama sobie odpisuje i ZAWSZE to samo, już po 2 słowie (dziecko znajomej...) wiedzałam że to ta psychopatka! 

A jak myślisz dlaczego ona to robi? Bo wg mnie to straszne hejterstwo i kiedyś ktoś powinien się tym zająć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

A jak myślisz dlaczego ona to robi? Bo wg mnie to straszne hejterstwo i kiedyś ktoś powinien się tym zająć....

Może właśnie dlatego że wie że jest bezkarna? Lubi wywoływać tzw. "gownoburze" i bardzo ją cieszą posty atakujące rodziców dzieci niepełnosprawnych. Widać bawi ją coś takiego...dla takich ludzi nie powinien istnieć internet 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×