Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zuza123

Jak to jest z tymi kcal?

Polecane posty

Zjadłam dziś rano jogurt naturalny  na śniadanie i wypiłam mrożona kawę potem poszłam na siłownie i biegałam na bieżni przez godzinę i 30 min jeździłam na rowerku. Myśle że spaliłam ok 700 kcal, czy jeżeli moje BMR to 1400 kcal to tak jakbym była -500 kcal (załóżmy ze  odjęła spalony jogurt i kawę) i musiałabym zjeść teraz 1900 zeby zjeść moje dzienne zapotrzebowanie? Jak to jest z tym   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aza

Nie patrz na BMR czyli PPM bo ilość energii niezbędna do życia. Jeśli chcesz schudnąć to wyliczasz sobie CPM i od tego odejmujesz kcal.

Poniżej PPM się nie schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Najpierw to wylicz dobrze BMR to to jest twoje faktyczne zapotrzebowanie dzienne na KCAL. Dopiero od tego na redukcji odejmujesz kcal. Ale -500 na początek to kiepskie wyjście bo po miesiącu gdy zacznie się stagnacja to z czego już będziesz obcinać? Dużo ważniejsze niż sama kaloryczność są proporcje makro. Zachęcam do skorzystania z diety Fabryki Siły korzystając z linka dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   
www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfds

Mrozona kawa moze miec 150 kcal (kawa bez cukru,kostki lodu + dwie galki lodow waniliowych) a moze 650kcal (tyle ma ze znanej sieciowki na S.).  Ile miala twoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obliczyłam moje CPM wyniosło 2212 kcal a PPM 1439. Czyli mam rozumieć że nie mogę jesc poniżej 1439 ale maksymalnie mogę odjąć ok. 700 kcal by chudnąc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×