Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marzena

Syn nie ma rozumi

Polecane posty

Gość Marzena

Witam, mam problem z synem. Zawsze myślałam, że dobrze go wychowałam, co prawda dość teardą ręką ale miał wszystko. Syn ma 24 lata i jest w stałym związku już przeszło 3 lata, od pół roku mieszka z dziewczyną w jej mieszkaniu, 70 km od naszego domu. Zmartwiliśmy się strasznie z mężem gdy się wyprowadzał. No bo jak to, wyprowadzka, tak bez zaręczyn, bez uzgodnienia z nami. Ostatnio na rodzinnym spotkaniu mój mąż próbował go wypytać o dalsze plany na życie, kiedy ślub, kiedy spotkanie z rodzicami dziewczyny zorganizuja ale syn tylko się zezłościł. Martwi nas to że kupił sprzęty do mieszkania dziewczyny a to nigdy nie bedzie jego dom, co jak się rozejdą. On jej ufa, mówi że ma na wszystko faktury i że nie są ze sobą od miesiąca. Chcielibysmy spotkac sie chociaż z rodzicami tej dziewczyny, żeby jakos sie dogadac co do zwiazku naszych dzieci ale syn nie chce o tym slyszec. Podobno rodzice tej dziewczyny tez nie sa zainteresowani spotkaniem. Dziewczyna syna niby normalna, sympatyczna ale też jakaś dziwna. Nie zależy jej na ślubie, jest dobrze jak jest. Mam wrażenie, że ta dziwucha zabrała nam syna. Nie umiem tego pojąć, młodzi nie mają teraz szacunku do żadnych wartości, do rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytyty

Może nie wtrącaj się do życia DOROSŁEGO syna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×