Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ollle

przedszkole miejskie

Polecane posty

Gość ollle

Czy moje 4 letnie dziecko ma szanse dostac sie do przedszkola? Pracuje tylko maz, ja jestem z mlodszym w domu. Jedyne punkty mamy w jedynm przedszkolu jako ze najblizej miejsca zamieszkania a w 2 pozostalych to wgl zadnych. Czy ktos dostal sie mimo ze nie mieliscie punktów? Czy tylko samotne matki maja szanse? Moje dziecko bardzo chce do dzieci ale na prywatne nie za bardzo nas stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla 4 latków miejsce być musi i to od dwóch lat tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakie musi  ? NIC nie musi . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Slyszalan ze kazdy powinien miec miejsce zagwarantowane ALE niekoniecznie tam gdzie złożyliśmy wnioski. Czyli moze byc nawet na drugim koncu miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak ale gmina ma obowiązek zapewnić dziecku miejsce w przedszkolu.Ja też nie pracowałam a moje dziecko bez większego problemu się dostało do przedszkola (i to tego pierwszego wyboru).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A kiedy posylalas swoje dziecko? Bo ja nawet nie za bardzo sie orientuje jak to u nas wyglada, zlozylam wnioski i tyle teraz czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

4 latki maja na pewno wieksze szanse. Zalezy ile bedzie chetnych z wyzsza ilością punktów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peppa

Dokładnie,  gmina musi zapewnić miejsce w przedszkolu,  ale gwarancji nie ma że w tym konkretnym wybranym. Możesz się zorientować jakie były szanse np rok temu, ile dzieci się nie dostało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollle

Wiem ze w zeszlyn roku nie prowadzili u nas rekrutacji uzupelniajacej no wszystko bylo zajete, ale ile sie nie dostalo to nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×