Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Wy widzicie w tym logikę? Matkom karmiącym każą się chować a lesbijki się na oczach wszystkich mogą calowac. Dziś w metrze. Chore

Polecane posty

Gość Gość

Ja nie odczuwam potrzeby żeby się całować przy innych z mężem na pokaz. Może zoofile też mogą się z psami lizać na schodach do metra ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Własnie dzisiaj  rozmawialiśmy  o tym w pracy .  Jak małżeństwo  ma 4 dzieci to jest uważane za patologie . Za to parada gejów jest super.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mi nikt nic nie kaze,ani nie zabrania. A tez inni mi zwisaja.Niech sie całuja, dwie lizace sie lesbijki robia na mnie takie same wrazenie jak dwoje lizacych sie ludzi roznej plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

mi nikt nic nie kaze,ani nie zabrania. A tez inni mi zwisaja.Niech sie całuja, dwie lizace sie lesbijki robia na mnie takie same wrazenie jak dwoje lizacych sie ludzi roznej plci.

Popieram. Nie zwracam na takie rzeczy uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx

ale z was k r e t y n k i

karmieniw dziecka jest obrzydliwe : obwisły cyc ślina i mleko no aż miło popatrzec

lesbijki rzecz ludzka, tak samo geje 

jak ci się nie podoba ze ktoś się całuje, bo twój maz zwraca na ciebie tylko uwagę jak już skończy posuwać sekretarkę, to nie patrz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja powiem tak - jeśli mama ma potrzebę karmienia w miejscu publicznym - niech to robi, jeśli homoseksualiści chcą pokazywać swoje uczucia - niech pokazują. Co mi do tego ? Dlaczego ma mnie interesować cudze życie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rany

Karmienie jest tak samo ludzkie jak całowanie, nie ważne kto z kim i dlaczego, ważne żeby się z tym nie obnosić. Szanujmy się ludzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie geje brzydzą i nie mam ochoty patrzeć ja 2 facetów ślini sie w miejscu publicznym . Adopcja przez pary homo tez chory i obleśny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ateistka

Szanujmy się ludzie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie ogólnie brzydzą takie publiczne "czułości". Bez znaczenia kto z kim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iła
6 minut temu, Gość gość napisał:

Mnie geje brzydzą i nie mam ochoty patrzeć ja 2 facetów ślini sie w miejscu publicznym . Adopcja przez pary homo tez chory i obleśny pomysł

Ty tez mnie obrzydzasz bo jesteś głupia jak but. Schowaj się pod kocem i nie wychodź i nie pisz na Kafe bo mi się rzygac chce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lora

Autorko wybierasz tylko te pseudo faky żeby zestawić to w jedna aferkę. Nikt normalny nie ma nic przeciwko gdy jakaś kobieta karmi, tak samo normalni ludzie nie maja nic przeciwko osobom homoseksualnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dlaczego nie mogą mnie brzydzić pary homo ? bo co ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Its
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Dlaczego nie mogą mnie brzydzić pary homo ? bo co ?  

Bo to normalne. Czy jak s rasz to tez r z y g a s z jednocześnie bo tak cię to obrzydza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No dla mnie związek 2 facetów nie jest normalny i nigdy nie będzie . Mam prawo mieć swoje zdanie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
56 minut temu, Gość xxxx napisał:

ale z was k r e t y n k i

karmieniw dziecka jest obrzydliwe : obwisły cyc ślina i mleko no aż miło popatrzec

lesbijki rzecz ludzka, tak samo geje 

jak ci się nie podoba ze ktoś się całuje, bo twój maz zwraca na ciebie tylko uwagę jak już skończy posuwać sekretarkę, to nie patrz 

Gimbusiaro mentalna, wymyśl coś ciekawszego niż nieśmiertelny docinek o zdradzie z sekretarką. To już jest passe... Nie zabłysnęłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oda
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

No dla mnie związek 2 facetów nie jest normalny i nigdy nie będzie . Mam prawo mieć swoje zdanie 🙂 

To nie twoje zdanie a opinia kościoła i tvpis która przyjęłaś za swoją własna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

No dla mnie związek 2 facetów nie jest normalny i nigdy nie będzie . Mam prawo mieć swoje zdanie 🙂 

A co w tym jest nienormalnego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi wszystko rybka. Homoseksualizm sięga starożytnego Rzymu i Grecji, w nosie mam kto i gdzie sobie w łóżku wkłada i z kim

 Homoseksualista tez człowiek. 

Publicznie czasem karmilam i nikt mi nigdy uwagi nie zwrócił. 

Wielodzietne rodziny nie uważam za patologie

Wszystko jest dla ludzi

 Może po prostu przestanmy na wszystko wyszukiwać, bo jest nie po mojemu. Bo mi sie nie podoba...Nie musi. Mi sie nie musi podobać ze sąsiadka ma faceta o 20 lat młodszego. Może mi sie nie podobać ze moj znajomy ma chłopaka. Może mi sie nie podobać ze ktoś ma 6 dzieci... ale co komu po mojej opinii? Zupełnie spływa to innym. Więc może zatrzymać to dla siebie lub akceptować i uśmiechać się do innych? Przestanmy tolerować przemoc i reagować na krzywdę. A jesli dwie osoby tej samej płci sa ze sobą szczęśliwe to brawo. Niejedno małżeństwo moze zazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Nie nalezy mieszać dwóch zupełnie innych sfer życia : karmiąca matka nie powinna latać z piersią na widoku bo to jest „ seksualizacja” dla oblechow i brak estetyki dla całej reszty ( moze poza ojcem dziecka ). Natomiast czułości hetero i homo na ulicy jest równie nietaktowne i pozbawione liczenia sie z innymi wokół. Hetero potraficie usprawiedliwić a dla homo już nie. Moim zdaniem nikt nie powinien obnosić sie z nagością i intymnością . Nie jesteśmy sami , nie żyjemy na odludziu, nie jesteśmy najważniejsi dla obcych ludzi. Problem wynika z rożnych poglądów na ten temat mimo ze ogólnie wiadomo ze jest nie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość xxxx napisał:

ale z was k r e t y n k i

karmieniw dziecka jest obrzydliwe : obwisły cyc ślina i mleko no aż miło popatrzec

lesbijki rzecz ludzka, tak samo geje 

jak ci się nie podoba ze ktoś się całuje, bo twój maz zwraca na ciebie tylko uwagę jak już skończy posuwać sekretarkę, to nie patrz 

I te odgłosy wydawane przez dziecko podczas ssania. Obrzydlistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całujące się kobiety są okej bo to kręci facetów. Całujacy się faceci już nie, bo to większość facetów brzydzi i płoszy.

Analogicznie, sterczący silikonowy cycek modelki reklamującej bieliznę lub opony jest okej, bo to się panom podoba, ale obwisly, karmiący i spełniający funkcję do ktorej jest przeznaczony, cycek matki jest już be.

To męskie upodobania rządzą tym jak jest postrzegane ciało kobiety w przestrzeni publicznej. A kobiety przejmują to podejście (same s.rając sobie na głowę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamiaa

Ja osobiście jestem z tych które nie lubią publicznie się mizdrzyć mąż wie że w miejscu publicznym co najwyżej krótki buziak i tyle nie wyobrażam sobie siedzieć na ławce czy w autobusie i połykac sie nawzajem. A co do karmienia za 2 miesiące rodze i nie zamierzam się kryć chce nakarmić dziecko to będę ja karmić gdzie mi się podoba dlaczego my publicznie możemy siedzieć i jeść a dziecko nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak dla mnie, to matki mogą karmić gdzie tylko chcą, ale powinny to robić w odpowiedni sposób, nie pokazując wszem i wobec gołych piersi. Co do całowania, nie jestem zwolennikiem namiętnych scen na środku ulicy, w dyskotece ujdzie. I nie ważne, czy są to osoby hetero czy homo, wszystko jedno. Aczkolwiek moim zdaniem homoseksualizm nie jest do końca normalny, traktuję to raczej w kategorii zaburzenia, ale ludzie mają różne choroby i zaburzenia i nie należy ich z tego powodu piętnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dyskretne karmienie piersią (przysłonięcie się pieluszką tetrową czy chustą) - dla mnie spoko

Szybki buziak (osób obojętnie jakiej płci) - jak wyżej

 

Pierś na wierzchu, zmienianie dziecku pieluchy na stole w restauracji itd. - przegięcie

Intensywna "wymiana płynów ustrojowych" (osób obojętnie jakiej płci) - jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Dyskretne karmienie piersią (przysłonięcie się pieluszką tetrową czy chustą) - dla mnie spoko

Szybki buziak (osób obojętnie jakiej płci) - jak wyżej

 

Pierś na wierzchu, zmienianie dziecku pieluchy na stole w restauracji itd. - przegięcie

Intensywna "wymiana płynów ustrojowych" (osób obojętnie jakiej płci) - jak wyżej

Popieram !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na chwilę
14 godzin temu, Gość gość napisał:

Dlaczego nie mogą mnie brzydzić pary homo ? bo co ?  

Ciebie mogą brzydzić, a mnie może brzydzić kobieta w wywaloną piersią, która karmi dziecko. Zresztą po co się gapisz na coś co Cię brzydzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc mimi
15 godzin temu, Gość Figa napisał:

Nie nalezy mieszać dwóch zupełnie innych sfer życia : karmiąca matka nie powinna latać z piersią na widoku bo to jest „ seksualizacja” dla oblechow i brak estetyki dla całej reszty ( moze poza ojcem dziecka ). Natomiast czułości hetero i homo na ulicy jest równie nietaktowne i pozbawione liczenia sie z innymi wokół. Hetero potraficie usprawiedliwić a dla homo już nie. Moim zdaniem nikt nie powinien obnosić sie z nagością i intymnością . Nie jesteśmy sami , nie żyjemy na odludziu, nie jesteśmy najważniejsi dla obcych ludzi. Problem wynika z rożnych poglądów na ten temat mimo ze ogólnie wiadomo ze jest nie ok.

Brawo. Dobrze napisane, nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×