Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Novy

Żona nie widzi problemu

Polecane posty

Gość Novy

Moja żona nie widzi żadnego problemu w tym że ubiera się wyzywajaco i pomimo dużego biustu często nie zakłada biustonosza idąc do pracy. Dowiedziałem się że pozwala się obmacywac w pracy przez przełożonych jak i zwykłych pracowników. Gdy rozmawiałem z nią stwierdziła że to nie jest żadną zdradą i szukam dziury w całym. Czy u waszych żon /partnerkę takie zachowanie ma miejsce i jak sobie ewentualnie z tym radzicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romiii

Fajna żona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian

Moja natomiast lubi świecić cyckami w towarzystwie zwłaszcza po alkoholu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia

Nic dobrego z tego nie będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

szuka kochanka albo już ma , może jak pokażesz w internecie ubiory pań lekkich obyczajów i zobaczy że w niczym one nie odbiegają od jej to ci przyzna rację że jest ...... tylko będzie dylemat bo albo zaakceptujesz to albo się rozwiedziesz. W pewnym wieku kobitkom bije w dekiel i w oczach mają hu...je . Tylko ostre podejscie o rozwodzie da jej trochę do myslenia ale najpierw musisz sprawdzić czy w świetle prawa ,,niemoralne" ubieranie się i dawanie podmacuwać sie może byc przyczyną rozwodu (mi się wydaje że tak szczególnie jeżeli ty wyznajesz inne wartosci a żona nie jest do macania przez innych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astra

Żona jest atrakcyjna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ♥Anka♥ bzykanka

Ja też zawsze ubieram się wyzywająco i mojemu mężczyźnie się to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biały lis

Podpinam się pod pytanie autora 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta

Ponownie dziwi mnie wasze zdziwienie że gorszy Was obmacywsnue facetów skoro idzie do obcego faceta ginekologa i tam zdejmuje majtki i wspina cipkę do macania i penetracji przez ginekologa! Ja to mam zawsze podczas każdego badania pochwy swego chłopaka nam Prawongo mieć.  Gdy ginekolog wyprasza osobę bliską jest zboczeńcem lub mającym coś do UKRYCIA! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia

Moja znajoma zachowuje się wręcz identycznenie jej zdaniem to normalne bo wzbudza zainteresowanie mężczyzn a mąż nie ma podstaw do zazdrości. Powinien być dumny ze ma taką atrakcyjną żonę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko ziom
Dnia 20.03.2019 o 20:07, Gość gość napisał:

szuka kochanka albo już ma , może jak pokażesz w internecie ubiory pań lekkich obyczajów i zobaczy że w niczym one nie odbiegają od jej to ci przyzna rację że jest ...... tylko będzie dylemat bo albo zaakceptujesz to albo się rozwiedziesz. W pewnym wieku kobitkom bije w dekiel i w oczach mają hu...je . Tylko ostre podejscie o rozwodzie da jej trochę do myslenia ale najpierw musisz sprawdzić czy w świetle prawa ,,niemoralne" ubieranie się i dawanie podmacuwać sie może byc przyczyną rozwodu (mi się wydaje że tak szczególnie jeżeli ty wyznajesz inne wartosci a żona nie jest do macania przez innych).

blad ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ach te kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ojej ale masz problem, wiosna tuż tuż a Twoja żona tak jak i każda kobieta chce być adorowana i podziwiana, a to że trochę coś tam pokaże i da pomacać...nie bądż psem ogrodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×