Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia

Wyprowadzka z domu rodzinnego i wyrzuty

Polecane posty

Gość Basia

Doradzcie mi coś proszę bo nie wiem jak ugryźć pewną sprawę. Otóż od 6 lat mieszkamy w domu rodzinnym męża z jego babcia (ze strony meza) i teściem. Lubie tescia, dogadujemy sie ale jest bardzo ciekawski i wszytko musi wiedzieć. Babcia to czepialska osoba. Codziennie o nią dbam. Robię jej obiady A wieczorem założę pieluche - dla jej komfortu. Warto dodac ze babcia ma jeszcze trzy wnuczki. Załatwiam również sprawy związane z jej lekarzem. Jestem w rozsterce.  Mam wyrzuty sumienia bo chcemy się wyprowadzić na swoje A boimy się o tym powiedzieć bo nie wiemy co rodzina na to. Nadmienię że od początku nie chciałam tam mieszkać mąż się uparł A ja się dałam. Caly czas twierdzil ze dom bedzie przepisany na niego ale tak się nie stało i podejrzewam że nie stanie. Wszyscy chyba myślą że my tam zostaniemy, będziemy się wszystkimi po kolei zajmować A oni to mają gdzieś. Dla mnie oczywiście nie jest problemem opieka nad nimi. Tylko wszystko jest na moich barkach. My chcemy miec dziecko. A tymczasem mamy jeden pokoj i kuchnie i potrzebujemy wiecej przestrzeni. Chcemy poprostu mieszkac sami. Po prostu chce mi się płakać. W jaki sposob porozmawiac z tesciem o naszych planach? Czy powinnismy wspolnie z nim porozmawiacz czy tylko maz to powinien zalatwic? W jaki sposób rozwiązać opiekę na babcią? Wiadomo że możemy przychodzić pomagać ale jak z resztą rodziny o tym rozmawiać? Dla mnie to nie problem zajrzec do babci dwa razy w tygodniu dac obiad, zmienic pieluche. Ale boje sie ze reszta moze to miec gdzies jak dotychczas. Doradzcie prosze bo zwariuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NQKZ

Jak postanowiliscie, tak zrobcie; Nie mozecie myslec o innych cale zycie. Usiadzcie wspolnie i poinformujcie o swojej decyzjji. Na reszte sie dogadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×