Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotek132

Stosunek dzień przed okresem w prezerwatywie

Polecane posty

Dzień dobry,

Bardzo proszę o radę strasznie się denerwuje. Kochałam się z chłopakiem dzień przed okresem w prezerwatywie.( która nie pękła, ani nie zsunela się) facet mówi też, że wszystko było ok z nimi jest pewien,ze cala byla po stosunku) wytrysk nastąpił poza mną w prezerwatywie. Za drugim razem w ogole nie doszedl. Stosunek byl w nocy z 15/16.03.19 r. ,a ja dostałam okresu 17.03.19 r. (Dwa dni były dość normalne, czwartego dnia trochę brązowej wydzieliny, a dziś od czasu do czasu pojawia się śluz z lekką domieszką krwii taki jasno rózowy). Dodam ,ze przed stosunkiem jakieś 24h zaaplikowałam do pochwy ostatnią globulkę macmirror 500. I tu moje pytanie jaka jest szansa,że jestem w ciąży? W poniedziałek miałam cały dzień biegunkę i od tego czasu mam jakieś dziwne skurcze żołądka nasilają się jak się pochyle. Zastanawiam się czy to nie przez stres... albo poprostu już sobie wkrecam ciążę... czy jest szansa,że tak strasznie szybko pojawiłyby się objawy jaobym jakimś cudem była w ciązy? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Nie jest to wedlug mnie mozliwe. Jesli boisz sie tak panicznie ciazy to idz do ginekologa po tabletki lub inne metody lepsze niz gumki. Wmawiasz sobie ciaze, zeby uspokoic mysli zrob test 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź 😉 skoro stosunek był w nocy z 15/16.03.2019 r. to kiedy powinnam wykonać test ciążowy by wynik był wiarygodny? Czekając do kolejnej miesiączki się wykończe nerwowo. Krwawienie ostatnie wystąpiło dzień po stosunku 17-21.03. Bardzo proszę o odpowiedź ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×