Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Mój mąż oszalał na punkcie moich cycków

Polecane posty

Gość Kasia

Powiedzcie mi dziewczyny czy wasi faceci/mężowie też tak mają? Jesteśmy po ślubie ponad 10 lat i mój mąż nie daje mi spokoju. Co chwilę w ciągu dnia łapie mnie za cycki, wsuwa tam rękę, prosi abym mu je pokazała, jak tylko może to je całuje i uwielbia się nimi bawić, zwłaszcza sutkami! Mógłby tak całymi dniami...

Czy to jest normalne bo on twierdzi, że tak i powinnam się cieszyć, że po tylu latach nadal ciągnie go do nich jak na samym początku! :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

A nawet powiedziałabym, że teraz bardziej... :classic_blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Rozmiar bez zmian, jedynie sutki bardziej sterczą bo karmiłam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 lat po ślubie, a Ty ciągle z noworodkiem... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wiesz co ci powiem? Lepszy od niego jestem. Mojej cycki najchetniej bym w kieszeniach nosił i je bez przerwy miętolił ;)) Nie powiem ci gdzie i na czym jej mała mogłaby byc cały dzień :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Kasia napisał:

Rozmiar bez zmian, jedynie sutki bardziej sterczą bo karmiłam! 

 No to tymi sterczącymi  sutkami /piekny widok/ go szczujesz. Ciesz się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytek

To bardzo dobrze, zróbcie to jeszcze na Hiszpana i będzie szczęśliwy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wymyślaj dziewczyno, tylko się ciesz😀 Mój mąż też mnie ciągle zaczepia.... a ja jego... i to jest super. Jesteśmy 15 lat po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żylasty badong

Uwielbiam cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus

Cycki są super. Jak zasypiam to trzymam żonę za cyca. Tylko mi zawsze żal że drugi niej jest trzymany. Ale staram się być sprawiedliwy i raz lewy a raz prawy. 😁

Może mam chorą głowę ale żona nie narzeka. Przypominam że jesteśmy prawie 20lat po ślubie (bo w lipcu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Klaus napisał:

Cycki są super. Jak zasypiam to trzymam żonę za cyca. Tylko mi zawsze żal że drugi niej jest trzymany. Ale staram się być sprawiedliwy i raz lewy a raz prawy. 😁

Może mam chorą głowę ale żona nie narzeka. Przypominam że jesteśmy prawie 20lat po ślubie (bo w lipcu).

Dołączam się do tego posta. Robię dokładnie to samo. (Cycki tylko mają inną właścicielkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
1 godzinę temu, Gość Klaus napisał:

Cycki są super. Jak zasypiam to trzymam żonę za cyca. Tylko mi zawsze żal że drugi niej jest trzymany. Ale staram się być sprawiedliwy i raz lewy a raz prawy. 😁

Może mam chorą głowę ale żona nie narzeka. Przypominam że jesteśmy prawie 20lat po ślubie (bo w lipcu).

Mój mąż też bez cycka w dłoni lub ustach nie zaśnie! Ja niestety mam tego dosyć bo strasznie mnie to męczy!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
8 minut temu, Gość Kasia napisał:

Mój mąż też bez cycka w dłoni lub ustach nie zaśnie! Ja niestety mam tego dosyć bo strasznie mnie to męczy!  

Dziewczyno zastanów się nad tym co piszesz i doceń co masz bo nie jedna by chciała aby ją mąż tak adorował. Będziesz tak postępować to się tobą szybko znudzi i znajdzie sobie taką której takie rzeczy się tylko marzą. Uwierz mi że jest takich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

A mi się taki mąż marzy bo mój to od prawie 2 lat nawet się mną nie interesuje a jesteśmy 7 lat po ślubie 😞

Tylko pozazdrościć! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlooo

o to zaniedbuje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlooo

po 7 latach

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Wypisz, wymaluj jak u mnie tylko że ja nie narzekam bo ja to lubię i jest to dowód dla mnie że nadal kręcę męża. Czasami jak zapomina o tym to sama go kuszę chodząc bez stanika... 🙂

Zaczęła bym się martwić gdyby mąż mnie nie zaczepiał w ten sposób  każdego dnia. To jest naprawdę super i powinnaś się cieszyć z takiej postaci rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus
26 minut temu, Gość Gosia napisał:

A mi się taki mąż marzy bo mój to od prawie 2 lat nawet się mną nie interesuje a jesteśmy 7 lat po ślubie 😞

Tylko pozazdrościć! 

Bywa różnie. Czasem życie daje wycisk i otwierają nam się oczy (ludziom, nie określam płci). 

A jak masz braki to poproszę żonę, a ona jest dobra kobieta i się zgodzi to przyjadę wymasować twoje skarby 😁 

Nawet mogę porozmawiać z twoim mężem bo jak chłop nie ma czasu na cyce to ja to rozumiem, praca, zmęczeni, itp.

Polecam tego Allegrowicza. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Klaus napisał:

Cycki są super. Jak zasypiam to trzymam żonę za cyca. Tylko mi zawsze żal że drugi niej jest trzymany. Ale staram się być sprawiedliwy i raz lewy a raz prawy. 😁

Może mam chorą głowę ale żona nie narzeka. Przypominam że jesteśmy prawie 20lat po ślubie (bo w lipcu).

Ja mam tak samo. Zawsze usypiam z cucuszkiem . 😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ciesz sie ze oszalal na punkcie twoich cyckow ... gorzej by bylo gdyby oszalal na punkcie cyckow innej kobiety😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mojego też strasznie kręcą moje cycuszki. Najpierw wystarczało mu się nimi pobawić, popieścić i popatrzeć. Ale mu nie wystarczało i coraz mocniej naciskał na coraz bardziej publiczne sytuacje - chodzenie bez stanika pod bluzką czy ...enką, no i toples na plaży.

Długo się opierałam, ale z czasem małe próby. W końcu okazało się całkiem fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus
2 godziny temu, Piotr napisał:

Jak masz duże to jest normalne 😉

Piotrze cyce zawsze są duże są. 😁 

A jeżeli jakim cudem trafią się małe te jedyne na całym świecie to w chwili gdy będą w męskiej dłoni lub pod mocą językiem stają się super cycami 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko jak fajne masz te cycorki, to też bym na ich punkcie oszalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycki są super
Dnia 22.03.2019 o 10:34, Gość Kasia napisał:

Powiedzcie mi dziewczyny czy wasi faceci/mężowie też tak mają? Jesteśmy po ślubie ponad 10 lat i mój mąż nie daje mi spokoju. Co chwilę w ciągu dnia łapie mnie za cycki, wsuwa tam rękę, prosi abym mu je pokazała, jak tylko może to je całuje i uwielbia się nimi bawić, zwłaszcza sutkami! Mógłby tak całymi dniami...

Czy to jest normalne bo on twierdzi, że tak i powinnam się cieszyć, że po tylu latach nadal ciągnie go do nich jak na samym początku! :classic_biggrin:

Ja swojej żonie też tak robię, cycki są super, kobiety nie wstydzcie się, pokazujecie cycki, mnie bardzo kręci jak ktoś inny zobaczy cycka mojej żony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycki żony
Dnia 22.03.2019 o 16:25, Cosmo napisał:

Ja mam tak samo. Zawsze usypiam z cucuszkiem . 😀😀😀

Ja też tak mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobo

Nie piszcie cycki tylko piersi ,cycki to brzydka nazwa a one są u każdej pani śliczne i pociągające  choć piers jest dla niemowlęcia nie dla nas . Lecz stanowią bardzo erotyczny afrodyzjak i kobiety doskonale to wykorzystują i całe szczęście . Mnie tez kręci przerwa pomiędzy udami kobiety a   muszelka  gdy idzie i patrze od tylu na pośladki i przerwę między nimi i udami  bardzo mnie to podnieca . Dziwne mamy gusta to fakt  lecz najważniejsze ze panie są piękne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Bobo napisał:

Nie piszcie cycki tylko piersi ,cycki to brzydka nazwa a one są u każdej pani śliczne i pociągające  choć piers jest dla niemowlęcia nie dla nas . Lecz stanowią bardzo erotyczny afrodyzjak i kobiety doskonale to wykorzystują i całe szczęście . Mnie tez kręci przerwa pomiędzy udami kobiety a   muszelka  gdy idzie i patrze od tylu na pośladki i przerwę między nimi i udami  bardzo mnie to podnieca . Dziwne mamy gusta to fakt  lecz najważniejsze ze panie są piękne .

Tak samo nie lubię jak się mówi cycki, prostackie nazywanie czegoś wspaniałego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 22.03.2019 o 12:28, Gość Kasia napisał:

Mój mąż też bez cycka w dłoni lub ustach nie zaśnie! Ja niestety mam tego dosyć bo strasznie mnie to męczy!  

A duze masz piersi jaki rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×