Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Mój mąż oszalał na punkcie moich cycków

Polecane posty

Gość gosciu

A jak mowie na nie cysie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 minut temu, Gość gosciu napisał:

A jak mowie na nie cysie?

też tak mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psycholog cie nie oszuka

Mommy issues. Facet był porzucony przez matkę albo była nie obecna emocjonalnie i teraz w cycach szuka bezpieczeństwa. Sprawdź mu historię wyszukiwarki a pewnie znajdziesz erotyczne filmiki ze starymi mamuśkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka 45 lat

Mój mąż też jest fascynatem moich cyckow. Byliśmy na wczasach w Darłówku pierwszy raz opalalam się bez stanika, na jego prośbę zdjela stanik, przez cały czas mu stał zwłaszcza jak ktoś inny zerkal na mnie. Wtedy zaczynał mi je piescic, nawet mi się to podobało. Też mu trochę piescilam. Było naprawdę miło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość
Przed chwilą, Gość Mężatka 45 lat napisał:

Mój mąż też jest fascynatem moich cyckow. Byliśmy na wczasach w Darłówku pierwszy raz opalalam się bez stanika, na jego prośbę zdjela stanik, przez cały czas mu stał zwłaszcza jak ktoś inny zerkal na mnie. Wtedy zaczynał mi je piescic, nawet mi się to podobało. Też mu trochę piescilam. Było naprawdę miło. 

Musisz mieć faktycznie te cycki zaje...fajne. Słuchaj nie poszedłby na to żebym ja ci piescił jednego a on drugiego? Ty nie chciałabyś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mój też uwielbia jak opalam się toples. Zdarzało się w grtecji zdarzało się  w polsce na pustawych plażach. Tyle że on lubi chwalić się mną i takich zupełnie pustych unika, jak jest luźno to ja się odważam a on ciągnie żeby spacerować i swobodnie prezentować kołyszący się biust. Ale dotychczas zawsze jak byliśmy bez dzieciaków. W tym roku wyjazd we czwórkę, grecja naokoło sporo toplesek - tak pół na pół (kobiety). No i mój napuścił nasze dzieciaki żeby namówiły mnie do zdjęcia stanika. Wstydziłam się ich dziesięć razy bardziej niż obcych, ale tak mnie podpusczały, np tak: no przecież masz na pewno ładniejsze/ zgrabniejsze/ większe/ itp niż ta pani ...

W końcu uległam, niech im będzie przecież mam ładniejsze itp. Fajnie było, swobodnie tak jakoś i relaksowo i bardzo do siebie nawzajem poczuliśmy zaufanie, od razu dzieciaki zaczęły otwarciej rozmawiać o swoich sprawach, a w przypadku 9 latki i jedenastolatka to wcale nie takie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×