Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Nigdy zaden mezczyzna mnie nie zechce bo jestem dziewica

Polecane posty

Gość gosc

:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja chce dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

Ja chce dziewice

moze chcesz ale 15 letnia, 30 letnia nie tknalbys kijem jak reszta facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chciałbym nawet 40 letnią dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek po 30
13 minut temu, Gość gosc napisał:

moze chcesz ale 15 letnia, 30 letnia nie tknalbys kijem jak reszta facetow

Ja też bym chciał, nawet 30 letnią 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

moze byc do 35 zeby tylko miala to cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek po 30

W sumie wolałbym 30 letnią nawet bardziej niż młodszą. Trzydziestolatka ma poukładane w głowie, a z młodszymi to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja jestem 25 prawiczkiem i szukam dziewicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja jestem 25 prawiczkiem i szukam dziewicy 

zebys sobie pomyczyl, co nie? tylko po to taka bys chcial, do slubu z seksami nie poczekalbys, bo was chlopom tylko na seksach zalezy, NIE na kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
48 minut temu, Gość Onsam napisał:

moze byc do 35 zeby tylko miala to cos

A to cos to co takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Najstarsza znałem to miała 35 😱😙

ja mam 36 i dziewica xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
20 minut temu, Gość gosc napisał:

zebys sobie pomyczyl, co nie? tylko po to taka bys chcial, do slubu z seksami nie poczekalbys, bo was chlopom tylko na seksach zalezy, NIE na kobietach

Mi na seksie nie zależy, tylko na kobiecie. Ale żadna mnie nie zechce, bo jestem prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
27 minut temu, Gość gosc napisał:

A to cos to co takiego ?

Cos co spowoduje że ją pokocham, coś w sobie po prostu co mnie zaczaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość urst napisał:

Mi na seksie nie zależy, tylko na kobiecie. Ale żadna mnie nie zechce, bo jestem prawiczkiem.

 Nie dlatego ze jestes prawiczkiem, dlatego ze ci na seksie nie zależy. Bedąc kobietą też bym cię olała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Chciałbym nawet 40 letnią dziewice

ja też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A musi o tym wiedzieć? Po facecie bardziej widać brak doświadczenia bo przeważnie to on wykazuje więcej inicjatywy w seksie.

Kobieta wystarczy, że jest pozytywnie nakręcona i nie potrzeba tu wielkich umiejętności 😉

A błony można się pozbyc nawet u ginekologa, przeciez to tylko błona nic wielkiego, jedno ciecie i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie problemy. . .W innych krajach ludzie walczą o przetrwanie każdego dnia, a wy się przejmujecie dziewictwem i prawictwem. Serio to taki wielki problem dla was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zresztą rozumiem, że pewnie bliskiej osobie wolałabyś powiedzieć prawdę, ale jeśli masz powyżej 25 lat może być to źle odebrane w sensie, że facet może mieć watpliwosci co jest z Toba nie tak bo jest to troche dziwne...
Ale możesz mu o tym powiedzieć , że bylas dziewica juz pozniej, jak bedziecie mieli pierwszy raz za soba 😉

Nie zawsze warto byc w 100% szczera do faceta, a zwlaszcza na poczatku nie wszystko musi o Tobie wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

najlepsze kobitki to te lubiące anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A najważniejsze to się nie stresować i nie bać seksu, tylko pozytywnie sie nakrecić i dać porwac namietnosci 😉

Tak jak pisałam kobieta nie musi miec wcale jakichs wyjatkowych umiejetnosci w lozku, ważne jest żeby facet widzial, ze jest jej przyjemnie i to wystarczy zeby nie byla kloda.

Najlepiej jesli faktycznie pozadasz tego faceta i bedzie widzial, ze pieszczoty i seks sprawiaja Ci przyjemnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Zresztą rozumiem, że pewnie bliskiej osobie wolałabyś powiedzieć prawdę, ale jeśli masz powyżej 25 lat może być to źle odebrane w sensie, że facet może mieć watpliwosci co jest z Toba nie tak bo jest to troche dziwne...
Ale możesz mu o tym powiedzieć , że bylas dziewica juz pozniej, jak bedziecie mieli pierwszy raz za soba 😉

Nie zawsze warto byc w 100% szczera do faceta, a zwlaszcza na poczatku nie wszystko musi o Tobie wiedziec

Facet, wg którego szanującą się dziewczyna jest dziwna i może przez to jej nie zechcieć nie jest jej wart i jako taki dobrze, że jej nie chce. Poruszają się na skrajnie oddalonych płaszczyznach, znajomość jest bez sensu, bo nie ma szans na porozumienie i wspólny front. Jednakowy podejscie do wartości moralnych, jednakowa gradacja wartości życiowych są podstawą związku

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
7 minut temu, Gruby napisał:

Ale wy macie problemy. . .W innych krajach ludzie walczą o przetrwanie każdego dnia, a wy się przejmujecie dziewictwem i prawictwem. Serio to taki wielki problem dla was?

Ludzie źle rozumują. To nie przedłużające prawictwo jest problemem tylko to co przyczyniło się do tego stanu. A ten problem potem rzutuje na inne dziedziny życia i potem urasta do mega-problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

A najważniejsze to się nie stresować i nie bać seksu, tylko pozytywnie sie nakrecić i dać porwac namietnosci 😉

Tak jak pisałam kobieta nie musi miec wcale jakichs wyjatkowych umiejetnosci w lozku, ważne jest żeby facet widzial, ze jest jej przyjemnie i to wystarczy zeby nie byla kloda.

Najlepiej jesli faktycznie pozadasz tego faceta i bedzie widzial, ze pieszczoty i seks sprawiaja Ci przyjemnosc. 

Nie ma kobiety kłód, są pozbawione poczucia bezpieczenstwa tylko, nie czują się komfortowo lub nie kochają partnera, są nierozbudzone, nie akceptują mężczyzny.Pojęcie kłody wymyślili faceci nie potrafiący zaspokoić kobiety, która z innym partnerem byłaby aktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A najważniejsze to się nie stresować i nie bać seksu, tylko pozytywnie sie nakrecić i dać porwac namietnosci 😉

Tak jak pisałam kobieta nie musi miec wcale jakichs wyjatkowych umiejetnosci w lozku, ważne jest żeby facet widzial, ze jest jej przyjemnie i to wystarczy zeby nie byla kloda.

Najlepiej jesli faktycznie pozadasz tego faceta i bedzie widzial, ze pieszczoty i seks sprawiaja Ci przyjemnosc. 

lubię kobietom pieścić pupe jęzorkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

5 minut temu, Gość urst napisał: Mi na seksie nie zależy, tylko na kobiecie. Ale żadna mnie nie zechce, bo jestem prawiczkiem. X ja też 30 letni prawiczek 😙

Znaczy ja sporo młodszy, ale też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urst
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

 Nie dlatego ze jestes prawiczkiem, dlatego ze ci na seksie nie zależy. Bedąc kobietą też bym cię olała.

Ale to nie znaczy, że bym go nie uprawiał. Po prostu najważniejsze są dla mnie uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy znajde ?

Jestem 32 letnia porzadna kobieta i chcialabym porzadnego mezczyzne, milego, uprzejmego, uczuciowego i prawiczkiem moze byc, ale nie moze miec nalagow ani wybuchow zlosci, nie moze tez przeklinac, w wieku 33-36 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×