Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Guest123

Problem z dziewczyną

Polecane posty

Gość Guest123

Cześć , mam mega ważną sprawę , więc Przyjaznilem sie z dziewczyna prawie 2 lata (jest bardzo nieśmiała) myślałem ze cos z tego będzie , zauważyłem to po tym iż jak wyjechałem do Gdańska do psiapsi to była strasznie zazdrosna o nią.
Jej koleżanka widocznie mnie nie lubi (nie wiem co jej zrobiłem)
1.Naopowiadała jej bzdur żę porozsyłałem ploty na jej temat, że sie sprzedaje czy cos , co jest oczywiście kłamstwem , nie zrobiłbym takiego czegoś osobie na ktorej bardzo mi zależy.
2. Moj ziomek ...a jej dogryzał (nie wiedział że sie z nia przyjaznie) i oczywiście wszystko spłynęło na mnie że go nakręcam co także było nieprawdą.
3. Wyszełdem z nią i powiedziałem ze to wszystko nie prawda , powiedziała ze mi wierzy , to było sarkastyczne :> , nie wierzyła.
i że mam do niej nie pisać.
4. Przeprosiłą mnie powiedziała że ją ponioslo z tym ze mam nie pisać , oczywiście honor byl dla mnie ważniejszy bo jestem ...ą i jakos to olałem (tak wiem moja wina)
Nie pisałem przez ok. 4 tygonie. Potem moj ziomek jak nie bylo mnie w szkole znowu jej dogryzał i do mnie napisała ze mnie nienawidzi że sie strasznie zawiodła , ja o całej tej sytuacji nie wiedziałem.
5. Moj kolega zrobil grupę żeby mi pomoc jenj napisac ze mam dla niej róże na dzien kobiet (miała mnie zablokowanego więc nie moglem do niej napisac) poiwiedziała ze jej nie ma w domu i chyba nie wierzyła eh.
6.Moj kolega chciał z nią pogadać ona wzieła to jako dogryzki znowu wszystko spłynęło na mnie i powiedziałą ze mamy sie odczepić.
7. Zaczął do niej podchodzić jakis typ i jej kolezanka zeby mnie wkurzyć mowila ze są razem ( nie byli)
Mój kolega i ten typ się nie lubią wiec mu powiedział ze jest zje*any lekko to ujmując i ona odkrzyknęła że ja bardziej <3.
8.Minęło trochę czasu i wczoraj na w-f ciągle na mnie spoglądałą jak niepatrzyłem a gdy tylko popatrzyłem to uciekała wzrokiem , raz się uśmiechneła i potem od razu uciekła.
Nie mam pojęcia co robić , podejśc do niej,wytłumaczyć wszystko?
Po tej sytuacji jakoś nie mogę sie zebrać zeby w ogole jej powiedzieć głupie cześć , mam jakąs blokadę.
Naprawdę nie wiem co robić
Sorki że napisane tak chaotycznie ale robię już 4 podejście do napisania tego.
Liczę na was.
Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×