Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bby1122

Co mi jest?

Polecane posty

Bardzo boje się że coś mi się stanie, że zachoruje na coś czy coś, robiłam ostatnio badania wszystko wyszło bardzo dobrze tylko OB miałam 22 ( byłam w 1 dzień miesiączki), chodzę do psychologa, bo mam różne lęki itp... dziś chciałam wymacać swój brzuch i sprawdzić czy wszystko jest oki, pod jelitami w lewym podbrzuszu wyczuwam taki jakby guzek, od razu chce mi się płakać bo mam wrażenie że to jakiś nowotwór czy coś bo wyczuwam to i jeszcze to OB , 8 miesięcy temu miałam USG brzucha i lekarz powiedział że jest wszystko w porządku. Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB

Nie szukać na siłę chorób , nie wmawiać sobie że coś zle , tym bardziej jak młody organizm ,jest silny  .  Ja jestem starsza, więc dla mnie normalne ,że coraz bardziej się we mnie ,,psuje , wypala ,,   i nie myślę nad tym ,tak ma być zgodnie z czasem .Jestem już po 2 operacjach i nie rozmyślam nad tym ,cieszę się że mam już z głowy ,poza sobą . Jak dr mówi że wszystko dobrze ,to dobrze - tylko niech Pani się cieszy  . Buły czy guzki często byle gdzie rosną , czasem z czasem znikną czy się same wchłonią z wiekiem , albo się z nimi żyje i nie myśleć że to nowotwory . Ja mam na plecach już 30 lat , mama moja ma byle gdzie od dawna i też z nimi żyje i nie nie myśli nad nimi . Miałam teściową ,która zawsze latami mówiła że jest chora , że um....  , prawie co tydz. doktora wzywała itp.  / dr mówił że wszystko ok. /  ale ona i tak chora i chora , zadręczała się , ciągle płakała itd.  ciężko tak się żyje ,dla otoczenia też ,bo nie wiadomo jak rozmawiać ,pocieszać . Do póznej starości zyła / ok.90 l. / . Niech Pani będzie dobrych myśli , pozytywnie myśli i walczy z ,, czarnymi myślami ,,  , starać się nie przejmować bardzo dolegliwościami , wynikami / ja też mam niektóre złe i nie przejmuję się , żyję i cieszę się że żyję / . Trzeba czasem samemu sobie pomóc ,, ratować się ,, być dla siebie psychologiem ,nie rozmyślać  nad zdrowiem , zająć się czymś i myśleć pozytywnie - tak łatwo się nie odchodzi , tym bardziej ,że Pani nie ma dużo lat . Życzę dużo zdrowia i  samych dobrych myśli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×