Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co myslicie

co myslicie o kobiecie 36 letniej ktora

Polecane posty

Gość co myslicie

nie ma dzieci, meza, nigdy nie miala chlopaka, jest zamknieta w sobie, nie ma znajomych, wyglada przecietnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nic po prostu myślę że nie ma szcześcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
5 minut temu, Gość co myslicie napisał:

nie ma dzieci, meza, nigdy nie miala chlopaka, jest zamknieta w sobie, nie ma znajomych, wyglada przecietnie ?

no właśnie, może to przez wygląd być, bo przecież chyba za każdą latają jacyś faceci, nie odwrotnie. Bo ja jestem zamknięty w sobie, nie mam znajomych mimo że źle nie wyglądam, bo mi mówią że się podobam. Każdy mi powie weź się za siebie, zapisz się gdzieś i podrywaj, poznasz kogoś na pewno. A Ty? no nie wiem, chyba poradzą Ci to samo plus odstrzelanie sie na laskę, zadbanie o siebie. Może ktoś wtedy zwróci na Ciebie uwagę. Na mnie raczej nikt, prezcież jak ja tego nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Onsam napisał:

no właśnie, może to przez wygląd być, bo przecież chyba za każdą latają jacyś faceci, nie odwrotnie. Bo ja jestem zamknięty w sobie, nie mam znajomych mimo że źle nie wyglądam, bo mi mówią że się podobam. Każdy mi powie weź się za siebie, zapisz się gdzieś i podrywaj, poznasz kogoś na pewno. A Ty? no nie wiem, chyba poradzą Ci to samo plus odstrzelanie sie na laskę, zadbanie o siebie. Może ktoś wtedy zwróci na Ciebie uwagę. Na mnie raczej nikt, prezcież jak ja tego nie zrobię.

faceci nie lataja za kazda, dlatego kobiety sa same

faceci lataja TYLKO za tymi 10/10 !!!!!!!!!!!!!!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mam tak samo, z tym, że jestem młodsza i nie wyglądam przeciętnie. U mnie problem leży w tym, że nie chcę związku z byle kim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A gdybyscie taka poznali, bylibycie nia zainteresowani ?

jesli nie to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość co myslicie napisał:

nie ma dzieci, meza, nigdy nie miala chlopaka, jest zamknieta w sobie, nie ma znajomych, wyglada przecietnie ?

Nic nie myśle bo kolei życia nie da się przewidzieć a zazwyczaj układa się inaczej niż byśmy chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

A gdybyscie taka poznali, bylibycie nia zainteresowani ?

jesli nie to dlaczego?

A dlaczego by nie?! . lepsza taka właśnie kobieta od takiej która facetów zliczyć już nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja mam tak samo, ale mam 25 lat. Mysle, ze jak nic nie zrobie to bedzie to trwalo dalej, nie przyciagam porzadnych mezczyzn, mam na mysli takiego mezczyzne, ktory by nie przekraczał moich granic i mnie najzwyczajniej w swiecie szanowal. Jestem zamknieta w sobie, raczej ulegla i nie lubie konfliktow i chyba ciezko taka kobiete szanowac jak nie jest wyszczekana i nie korzysta ze swojego ciala zeby cos osiagnac. Nie chce super przystojniaka zarabiajacego duza kase. Wrecz nie lubie bogatych, bo mam wrazenie, ze przez pieniadze traca empatie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×